Diskuze Mám problém

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojky (17.07.2012 13:06:48) napsal: Dobrý den. Mám 3-letého koníka, už obsednutého. Při pobídce do kroku i do cvalu je vše dobré,jen když ho pobídnu do klusu, tak má uši sklopené dozadu a začne se vzpínat. Nevím co stím. Děkuji za rady. Nejlepší způsob by byl ho to naučit ze země a potom ze sedla. Je i druhý způsob,když se teda vzepne tak okamžitě po doskočení předních noh na zem s ním začni dělat malinkaté kolečka (bacha na to ať se mu nezatočí hlava!) ,koním to přijde protivné a určitě si rozmyslí co bude pro něho lepší.Spíš bych ale doporučovala tu práci ze země;-)
ahojky (19.07.2012 14:46:07) napsal: To zkouším pořád a žádná změna.... Lonžuješ se sedlem v klusu... Ok, jak se chová??
To zkouším pořád a žádná změna....
ahojky (17.07.2012 13:06:48) napsal: Dobrý den. Mám 3-letého koníka, už obsednutého. Při pobídce do kroku i do cvalu je vše dobré,jen když ho pobídnu do klusu, tak má uši sklopené dozadu a začne se vzpínat. Nevím co stím. Děkuji za rady. Určitě bych nejdříve zkoušela lonžovat klusem, uvidíš jak na tom je... Nejdříve bez sedla->se sedlem... Zkus a uvidíš... Napiš, jak se choval... ;-)
Dobrý den. Mám 3-letého koníka, už obsednutého. Při pobídce do kroku i do cvalu je vše dobré,jen když ho pobídnu do klusu, tak má uši sklopené dozadu a začne se vzpínat. Nevím co stím. Děkuji za rady.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?