Diskuze mám týden březí kočku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

DOBRÝ DEN.MÁM TÝDEN BŘEZÍ KOČKU,JE NORMÁLNÍ ŽE NA ZÁCHŮDEK CHODÍ VELMI ČASTO A SEDÍ TAM VELMI DLOUHO AŽ 2-3 MIN.ZÁCPU NEMÁ,MÁ NORMÁLNÍ 2KRÁT DENNĚ STOLICI.DĚKUJI JARČA :-~
Může březí kočka mrouskat?Myslela jsem že když zabřezne tak už nemrouská až do porodu.Po 14ti dnech začla opět mrouskat,je to možné?:-~
Jarča a Klaudinka (04.04.2013 11:54:13) napsal: MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚD,URČITĚ SE S KLAUDINKOU STAVÍM U VETERINÁŘE.NENÍ MOC POZNAT NA KOČKOLITU ZDA ČŮRÁ NORMÁLNĚ,TAK SE RADĚJI STAVÍM NA VETERINĚ.JARČA 8-) Tak držím palce, ať Vám to dobře dopadne, nejlépe, aby to byl jen planý poplach, ale jistota je klid. ;-)
Inci Noktali (03.04.2013 13:26:54) napsal: Čůrá kočička normálně? Ono by to nemuselo souviset se stolicí, ale se zánětem močových cest, protože pánevní orgány jsou na počátku březosti překrvené a náchylné na infekce. Horší variantou by byl zánět pohlavních orgánů po krytí, raději vezměte kočičku k veterináři. MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚD,URČITĚ SE S KLAUDINKOU STAVÍM U VETERINÁŘE.NENÍ MOC POZNAT NA KOČKOLITU ZDA ČŮRÁ NORMÁLNĚ,TAK SE RADĚJI STAVÍM NA VETERINĚ.JARČA 8-)
Jarča a Klaudinka (02.04.2013 21:41:51) napsal: DOBRÝ DEN.MÁM TÝDEN BŘEZÍ KOČKU,JE NORMÁLNÍ ŽE NA ZÁCHŮDEK CHODÍ VELMI ČASTO A SEDÍ TAM VELMI DLOUHO AŽ 2-3 MIN.ZÁCPU NEMÁ,MÁ NORMÁLNÍ 2KRÁT DENNĚ STOLICI.DĚKUJI JARČA :-~ Čůrá kočička normálně? Ono by to nemuselo souviset se stolicí, ale se zánětem močových cest, protože pánevní orgány jsou na počátku březosti překrvené a náchylné na infekce. Horší variantou by byl zánět pohlavních orgánů po krytí, raději vezměte kočičku k veterináři.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?