Diskuze Mapa

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak koukám že se nám nějak ztratily mapy.Když jsem ji chtěla dát znovu,tak v úpravách mám kolonku Vymyzat z mapy.Že já na to vůbec koukala.:-D
zdravim shanim pro naseho pejska siperku zenicha jsem z okresu olomouc pocitacum moc nerozumim tak radeji pres tel. staci prozvonit zavolam naspet moc dekuji me c je 606930767 dekuji
Uživatel11052Eva (20.01.2016 09:10:00) napsal: Když rozkliknu profil pro úpravu,tak mapka tam je a jde i satelitní.Ale dát ji na profil,to nejde.Zkusila jsem v těch horních kolonkách Vymazat z mapy,že mapu znovu zapnu.Jenže už není čím.Kolonka zmizela.A ty mapy už nejsou delší dobu,to jsem si všimla u profilů kde jsem prohlížela dole fotky.
Dobrý večer, můžete mi prosím poradit jak pejska umístit na Mapu ? nejde nám to ...děkujeme za odpověd :-)
Když rozkliknu profil pro úpravu,tak mapka tam je a jde i satelitní.Ale dát ji na profil,to nejde.Zkusila jsem v těch horních kolonkách Vymazat z mapy,že mapu znovu zapnu.Jenže už není čím.Kolonka zmizela.A ty mapy už nejsou delší dobu,to jsem si všimla u profilů kde jsem prohlížela dole fotky.
Hmmm, koukám, že s dnešním dnem google spustil novou verzi map. Tak to s tím budeme muset honem něco udělat Díky za upozornění! Kobylatko (19.01.2016 21:03:37) napsal: Taky jsem koukala že mapy jsou fuč :-D :-D .
Hmmm, koukám, že s dnešním dnem google spustil novou verzi map. Tak to s tím budeme muset hodnem něco udělat ;-) Díky za upozornění! Kobylatko (19.01.2016 21:03:37) napsal: Taky jsem koukala že mapy jsou fuč :-D :-D .
Uživatel11052Eva (19.01.2016 18:11:30) napsal: Tak koukám že se nám nějak ztratily mapy.Když jsem ji chtěla dát znovu,tak v úpravách mám kolonku Vymyzat z mapy.Že já na to vůbec koukala.:-D Taky jsem koukala že mapy jsou fuč :-D :-D .
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?