Diskuze Máte ve vchodových dveřích dvířka pro kočky?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Máte dvířka pro kočky? Jaký typ? Osvědčily se vám? Používá je vaše kočka? Zajímají nás vaše názory.
Bydlíme v domě, kočičí dvířka máme ve vchodových dveřích, výborně se osvědčili, kočky můžou kdykoliv ven i dovnitř.Nikdy nám za dobu 3 let žádná cizí kočka jimi nevlezla dovnitř.Od minulého týdne se stalo 3x, že nám cizí kocour vlezl do předsíně, kde značkoval hlavně v noci. Nyní dáváme na noc přepážku, aby tam nemohl, ale ani naše kočky nemůžou do rána, než to odendáme pryč. Lituji, že jsme nepořídili dvířka s čipem, který pustí jen ty vaše.
dvířka jsme pořídili, abychom umoznili kočkám vstup do garáže v dobe naší nepřítomnosti - normálne je pouštíme dveřma. máme s magnetem (ve dvířkách a na obojku) takže nehrozí, že by na návštěvu přišli i cizí.
Nikola (16.06.2009 12:14:42) napsal: Já jsem o nich přemýšlela, dala bych je na chalupu, kam jezdíme aněkdy kočku berem sebou. Myslím, že je to lepší, než mít pořádotevřené dveře. Jen nevím, jetli je to dobré kvůli ostatním zvířatůmco se toulají kolem. 8-|
Camillca (27.05.2009 13:34:49) napsal: Máte dvířka pro kočky? Jaký typ? Osvědčily se vám? Používá je vaše kočka? Zajímají nás vaše názory. Já jsem o nich přemýšlela, dala bych je na chalupu, kam jezdíme a někdy kočku berem sebou. Myslím, že je to lepší, než mít pořád otevřené dveře. Jen nevím, jetli je to dobré kvůli ostatním zvířatům co se toulají kolem. 8-|
My dvířka nemáme pouštíme kočku normálně že jí otevřem!!§
Zdravím všechny. Takže průchozí dvířka ve dveřích nemáme. Možná je pořídíme, už jsem o tom přemýšlela. Kočky jsou doma i venku, prostě jak se jim to zlíbí a domů i ven je pouštíme dveřmi. Souhlasím, že kočky, které mohou ven se mají lépe, než ty co jsou pořád zavřené doma. Ale zase pouštět kočky ven nese určitá rizika. My už měli hafo koček a skoro vždycky se nám poztráceli. Většinou teda kocouří a už jsme je nikdy nenašli. Některé taky přejelo auto a to bydlíme celkem daleko od hlavní silnice. No jo, toulaj se tuláci, honí kočky a tak… Občas se jim to vymstí. Musím zaklepat, že kočky které máme momentálně už máme docela dlouho. Dřív to bylo dva roky a kočka byla pryč. Párkrát je taky zlikvidoval sousedovic pes, kterého už naštěstí (pro nás naštěstí) nemají. Tak se mějte a papa
Camillca (27.05.2009 13:34:49) napsal: Máte dvířka pro kočky? Jaký typ? Osvědčily se vám? Používá je vaše kočka? Zajímají nás vaše názory. Ahojky, my dvířka nemáme, jelikož naše číča je pořád doma a ven vůbec nechodí, je to takový bytový mazlíček:D A copak ostatní tedy?:-) Papa…;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?