Diskuze mazliková fotografie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To jsem ráááááád, díky... Prosím i o další odezvu, ať už pozitivní či negativní. Díky!
tak dneska už se to srovnalo, chyby nevyskakují fotky se prohlíží, jsou jasný a ne kostičkovaný jako před tím a zdá se mi, že se i rychleji načítají... líbí se mi to ;)
Prohlížeš je super, možná malinko pomalejší, chci se zeptat, na to zvětšení fotogalerie u profilu je to možné??
no jo, v tom to bylo, už sem zapoměla že to musím f5 aktualizovat, mám visty a samy to neudělají (možná dobrý při změně vždy připomenout pro nás zapomětlivější...)jinak bych ale řekla že doba otevírání jednotlivé fotky je srovnatelná jako předtím...
hmm tak dneska mi to zase dělá to, že se při prohlížení mazlíkových fotografií, okno z fotkou zmenší do malinkatého čtverečku a nebo se mi neotevře jako galeriie na prohlížení ale jen stránka s jednou fotkou ...
MOHLO BY TO BÝT RYCHLEJŠÍ,A MOC SE TO SEKÁ.JINAČ OK!HEZKOU NEDĚKI
I když aktualizuji stránku,nedojedu dál než na 2 fotografii.Sbalí se to do malé kostičky a je vymalováno......Dříve jsem problém neměla.....Vadí mi to,ráda si prohlížím fotky kamarádů a teď to nejde...
Ahoj, chapu, ze se clovek nikdy nezavdeci vsem, ale s prominutim je tato nova verze fotogalerie opravdu desna. Jak uz psali ostatni, fotky se bud natahnou, nebo scvrknou. Na nekterych nema muj pes videt hlavu, i kdyz predtim ano. Hrozne moc mi to blbne a ne jen u meho profilu. Ani aktualizace nic nedela. Stara verze byla mnohem lepsi..Ahoj..
Nám se to moc líbí a opravdu nám to zatím funguje;-)
Díky za pochvaly. Za sebe se však tluču do hlavy (jemně), proč mě to nenapadlo dřív :-)
Mám problém s tím, že když se chci kouknout na fotky nějakého "mazlíčka" tak se mi otevře pidi okénko, ve kterém není nic vidět a jen tak naslepo klikám až trefím šipku vpravo a další fotka většinou naběhne ve správné velokosti. S tou rychlostí mi to taky nepřijde něják super rychlý.Ale jednoduchá galerie má u mě 1 je to fajn,člověk vidí všechny fotky a ty které chce si rozklikne! : )
ahoj, nám se taky nové prohlížení fotek líbí.Je super
Jo přesně moje slova. Nechala bych tam jen tuto verzi. Je přehledná a rychlá. Ta se vám povedla =)
ahoj, mě se teda nové prohlížení fotek líbí. přijde mi to přehledné. Zuzka
jednoduchá fotogalerie, která je v testovací verzi je úžasná, konečně si zase můžu krásně prohlídnout všechny fota bez chyb. A také se mi líbí že se nemusí skákat po jedenom foto, ale ukážou se všechny najednou. Je to velice praktické.Moc se mi to líbí.
super, nechte to tak!! takovýhle nápad už mě taky napadl... určitě to zachovejte ;)
ahojte.... k tym chybam..... skuste stlacit klavesu F5... potom by to malo prestat robit.... mne to robilo minuly tyzden ... cize staci obnovit stranku a je to hotovo....:-D
Je to o mnoho lepší!Otevřu si náhled a můžu si vybrat fotku kterou si chci zvětšit:-)dobrý nápad
je super. Kolikrát jsem si říkala, že by to chtělo náhled na všechny fotky a až pak výběr konkrétní. Je to takhle pohodlnější a přehlednější. Děkuju, jen tak dál :-)
Nemá chybu.Musím pochválit všechny co se starají o tyto stránky.JSOU PERFEKTNÍ STÁLE SE TADY NĚCO DĚJE.Jsem zaregistrována poněrně krátkou dobu a setkalávám se tady s perfektníma lidičkama.Jaromíra a její trhači Betty,Elis a Fíbulka
Ovela jednoduchsie, a myslim aj lepsie.. Velmi casto mi neslo pozret fotky, vobec mi neotvorilo galeriu, ale teraz to uz ide bez problemov.. Super napad. Lucy+Freya
Myslím si že je to super....včera se nešlo skoro vůbec dostat na fotky..nešli rozklikat....asi to bylo těmi úpravami,tahle zjednodušená je dobrý nápad..hafoj :) Barny a Vlaďka
ta testovaci verze (zjednodusena fotogalerie) se mi libi.
nové prohlížení je parádní moc se nám líbí!!!!
Nápad nemá chybu, pouze by to chtělo rozšířit fotogalerii na více jak 40. Andy.
Ahoj, mě to žádné problémy v prohlížeči nedělá. Až to bude fungovat všem, bude to paráda. Je to super nápad.
Je to super rýchle a prehľadné,,,super napad,,,
Je to super rýchle a prehľadné,,,super napad,,,
TAK SE NETLUČ,JSI PROSTĚ NEVYČERPATELNÁ STUDNICE NÁPADŮ!! PROSÍM JEŠTĚ O PŘÁTELÉ NA TEN ZPŮSOB,VIZ PŘÍSPĚVEK.DÍÍÍKY ! ♥♥♥SENDY♥♥
PARÁDA !!! NĚŠLO BY NA TEN ZPŮSOB UDĚLAT I PŘÁTELÉ?? MÁME S NIMA STÁLE PROBLÉMY. DĚKUJEME MOC!!♥SENDY♥
OPRAVDU,!!!TO NEMÁ CHYBU,NEŠLO BY NA TEN ZPŮSOB UDĚLAT I PŘÁTELÉ??? JSOU V TOM STÁLE POTÍŽE,NEJDE TO A NEJDE A SEKÁ SE TO.ŠPATNĚ SE MI KOMUNIKUJE A POSÍLÁ PŘÍSPĚVKY I KOSTIČKY. MEMOHU SI PAK PODÍVAT NA VÍCE STRÁNEK. DĚKUJI MOC !!♥SENDY♥
Rivala patří ti velká pochvala fakt super!!!
je suprová :o),to si zaslouží velkou POCHVALU !!!Jen tak dál.
Jednoducha fotogalerie funguje skvele! Nacitani fotek mi pijde rychlejsi nez v normalni fotogalerii a moznost videt nahledy vsech fotek najednou je fakt prijemna, jen tak dal ;)
je to lepší a rychlejší než to předešlé, díky
Tahle verze nemá chybu, jsem velmi spokojená.
Moc se mi líbí, je jednoduchá a přehledná, nevím, ale nedělá mi žádné potíže. Chtěla jsem za ni poděkovat.
Mě to vše jede uplně v pořádku mám Mozilu Firefix 3 a všechnp perfektně funguje ;)
Já jsem za jednoduchou fotogalerii ráda,protože ta mi funguje,ale ta druhá se mi vždycky sekne...
prosím poradte co delat kdyz mi k profilu nejde ulozit fotka pejska
se mi moc zamlouvá, když hledám u profilu určitý obrázek, který se mi líbí a chci na něj upozornit třeba dceru, je to rychlejší výběr. Fotky jsou někdy opravdu zdařilé, záběry jedinečné, podívat se potěší, a proto vám díky za nápad propojit lidi se stejnými zájmy. Clark číňánek a Jiřina panička
Ahoj, nová verze(testovaci), je opravdu skvela. Konecne mi funguji fotky a jsou cele, predtim byly roztahle a neuplne. Moc chvalim, jen to tak nechte...
Ta 1.fotogalerie, byla dobrá ta dalsí je hrozna protoze nez se obrazek nacte tak uz nemam chut si je prohlizet a dal, a jednoducha ve zkusební verzi je super!
nám se taky mazlíkova fotografie otevírá o proti starší verze velmi pomalu...a tím pádem mě nebaví čekat než se otevře další a další fotografie...za to ta jednoduchá fotogalerie (testovací verze) se nám tím pádem zdá lepší...zobrazí se nám hned všechny foto i když jsou malé tak to stačí. I když nějakého nápadníka bych si raději prohlídla pěkně z detailu haf :-)
Mě se to fakt líbí, je to od normální fotogalerie rychlejší a máte možnost omrknout všechny najednou. Vážně je to dobrý nápad a nechala bych ji i mimo zkušební verzi.
verze je skvěláááááááááá velká pochvala
testovací verze nemá chybu!!!! :-)))
Pochopte, že se nemůžu zavděčit všem a taky nemůžu všem zaručit, že všechno bude na 100% fungovat. Když si vezmete situaci, že existuje, dejme tomu, 5 běžných prohlížečů (IE,FireFox,Opera,Safari,Maxthon) a každý má minimálně 10 verzí, od nejnovějších, po prehistorické. Dále tu máme tisíce různých možností nastavení, od rozlišení obrazovky po různé verze Javascriptu. Pokud vám, kterým fotogalerie nefunguje dobře, mohu radit, zkuste použít nejnovější verzi vašeho prohlížeče. Nejprve můžete zkusit na stránce s nějakým profilem stiskem F5 nebo CTRL+R aktualizovat stránku. Tím se stáhnout nejnovější soubory (prohlížeč si totiž staré soubory uchovává - čímž může být způsobena nefunkčnost). Pokud ani tyto kroky nepomohou k normálnímu prohlížení fotogalerie, tak jako to funguje nám ostatním, napište mi prosím e-mail. Díky za vaši trpělivost a pochopení situace.
taky se začínám přoklánět k názoru, že galerie před tím byla lepší. sice mi funguje prohlížení fotek, ale proč jsou proboha zase tak zdeformovaný?? vubec neodpovídají velikosti fotky a muj pejsek tam vypadá fakt děsně. Fotka je bud natáhlá a nebo zase naopak scvrklá a nebo je jí tam jen kousek a je posunutá do boku...
V podstatě, ať dělám, co dělám, galerii si neprohlédnu ani vlastní. Předtím to bylo v pohodě a jednoduché. Na tomhle portálu jsou lidé i počítačově nezdatní a už jsem slyšela, že profil radši zruší. Nyní jsou to fotky, dále neustálé zasekávání na různých stránkách, zpomalování, náhlé odhlášení, když máte něco rozepsaného a další nepříjemná překvapení. Neustále si o tom uživatelé mezi sebou píší. Tak vraťte prosím, alespoň fotky na původní prohlížení. Eva
Toto dělá, když galerii otevíráš, ale nemáš ještě načtenou celou stránku. Většinou stačí počkat a zkusit to ještě jednou.
prosim prosim vratte tu starou verzi prohlizeni,tohle vazne nejde. dik
Pokud by to dál mělo dělat nějaké problémy, tak to samozřejmě vrátím na starou verzi. Mám dojem, že váš prohlížeč nestáhl aktualizované soubory. Můžu vás poprosit o vyzkoušení F5 nebo CTRL+R v detailu nějakého profilu? Stáhne vám to nové soubory a vše by mělo fungovat bez problémů. Každopádně bych rád věděl, jestli to funguje nebo nefunguje. Děkuju moc za zpětnou odezvu :-) Galerii jsem zkoušel v Internet exploreru 6 i 7, Firefoxu i Opeře a bez problémů.
tak jsem se přihlásila na počítači doma a mě taky vyskakuje chyba 1597.. :( v práci to bylo ale v pohodě..
mně se taky objevují kostičky a nechtělo mně to odpoledne připojit. Prohlížení předtím šlojednourukou, teď musím na notebooku oběma, což už můj syn s jednou postiženou rukou nezvládá. Určitě to byla dobrá snaha o zlepšení, ale mně se to moc nehodí, a jak čtu, nejsem sama. Třeba se to ještě zlepší.
jo ,tak to mě taky pořád vyskakuje stack overfow 1597
neotevře se mi vůbec nic, a ta chyba na mě vyskakuje třes i tady v diskuzi, ale ne tak často, nemůžu se dostat ani překliknout přes fotky na kamarády...nejvíc i po vteřinách vyskakuje, když chci na nějakou fotku...
Taky nejsem spokojená.Jednu galerii jsem musela otvírat 3x.Odpoledne mě to nechtělo pustit se podívat vůbec na nic.
já s tím prohlížením mám taky problémy, je to pomalejší a když jsem prohlížela své fotky v profilu tak jsou kostrbatý...ba sem tam i vidím kostičky...
Otevře se vám po kliknutí na Mazlíková fotogalerie takové "okno" s fotografií?
mě to zase píše pořád chybu buď stack overfow line 60 nebo 1597 a nenechá mě to skoro nic udělat, jiné internetové stránky fungují bez problémů...
Ahoky nevím jak jiní ale mě se po úpravě zrovna prohlížení profilů mazliků zhoršilo tak že už se nepodívám na žádnou fotku:-(tak nevím co s tím:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?