Diskuze !!!!!!!!!!!!!!!Medaile!!!!!!!!!!!!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahoj cchi se zeptat jak můžu získat medaile? bylo jsem už 21 za měsíc leden a nevím jetsli se za to dává poraďte plsky:D
Robík♥ & Macík♥ & Batalion♥ (22.02.2011 10:32:18) napsal: ahoj chci se zeptat když mám na profilu koně který není můj ale jsem u něj každý den můžu ho mít jako skutečný nebo jako virtuální?? skutečný :o))
ahoj chci se zeptat když mám na profilu koně který není můj ale jsem u něj každý den můžu ho mít jako skutečný nebo jako virtuální??
Máš to nastavené správně, jako skutečný profil koně. ;-) Ostatní mazlíci jsou na Hafici.cz, kde je možné vytvořit profil např. křečka, andulky, ... domácích mazlíčků, které medaile tedy nedostávají. Bátrlová Iva (22.02.2011 15:35:40) napsal: já vytvořila profil koně a až po přečtení příspěvku Jerry jsem si všimla, že u Siháji mám "profil mazlíčka".. proto nejspíš nemáme žádnou medaili. dá se profil změnit na profil koně? nebo to je správně jen já to b**ě pochopila? :D
Jelikož je TOP 100 soutěž o nejoblíbenějšího koně měsíce, tak se medaile rozdávají jednou za měsíc. ;-) Lenka (22.02.2011 08:14:38) napsal: jak často se medajle rozdávají??? :_/
já vytvořila profil koně a až po přečtení příspěvku Jerry jsem si všimla, že u Siháji mám "profil mazlíčka".. proto nejspíš nemáme žádnou medaili. dá se profil změnit na profil koně? nebo to je správně jen já to b**ě pochopila? :D
jak často se medajle rozdávají??? :_/
Ahoj, virtuálním profilům a ostatním mazlikům se pořadí zobrazuje pouze na profilu, medaile nedostávají. Uživatel66451 (17.02.2011 06:51:00) napsal: ahoj cchi se zeptat jak můžu získat medaile? bylo jsem už 21 za měsíc leden a nevím jetsli se za to dává poraďte plsky:D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?