Diskuze Medaile za vypnuté kostičky ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, zajímalo by mě, jestli dostávají medaile ti pejsci, kteří třeba mají půlku února zapnuté kostičky a druhou půlku ji vypnou ale pořád jsou v TOP 100. Díky za odpověď ;-)
♥ Mary & Bětka ♥ (18.02.2012 20:09:23) napsal: Ahoj, zajímalo by mě, jestli dostávají medaile ti pejsci, kteří třeba mají půlku února zapnuté kostičky a druhou půlku ji vypnou ale pořád jsou v TOP 100. Díky za odpověď ;-) Ano medaili dostanou pokud předtím než vypli kostičky nasbírali dostatek na medaili.
♥ Mary & Bětka ♥ (18.02.2012 20:09:23) napsal: Ahoj, zajímalo by mě, jestli dostávají medaile ti pejsci, kteří třeba mají půlku února zapnuté kostičky a druhou půlku ji vypnou ale pořád jsou v TOP 100. Díky za odpověď ;-) Tak to by mě taky zajímalo ;-D
♥ Mary & Bětka ♥ (18.02.2012 20:09:23) napsal: Ahoj, zajímalo by mě, jestli dostávají medaile ti pejsci, kteří třeba mají půlku února zapnuté kostičky a druhou půlku ji vypnou ale pořád jsou v TOP 100. Díky za odpověď ;-) Pokud mají dostatek kostiček, aby se udrželi v TOPu do konce měsíce, tak myslím, že ano.
To nevím, ale pokud mají vypnuté kostičky a jsou v top 100, tak by teoreticky medaili dostat měli...
Pavla a šest kočičích mušketýrů (19.02.2012 15:53:44) napsal: To nevím, ale pokud mají vypnuté kostičky a jsou v top 100, tak by teoreticky medaili dostat měli... Ano medaili dostanou pokud za tu dobu nasbírají dostatek kostiček na medaili.Tam je to podle počtu získaných kostiček ne podle toho jestli tam jsou celý měsíc nebo jen půlku.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?