Diskuze Měl by být mezi námi člověk narušitel????

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

.... že Kačus je podvodnice. U několika psů se lehce mýlí v plemeni - u svých profilů a má tam fakt nesmysly. Asi je to zakomplexovaný tvor, co nemá psa, tak uráží ostatní.
No řekla bych to tak hádky mezi uživateli mi až tak nevadí(tím nemyslím,že nějaká diskuze bude zaplavena nadávkami),ale pokud to uživatelé dokážou držet na uzdě tak je to jejich výměna názorů,ale hafíky by se neměly nechat urážet,to je ubohost...
Tohle už se tady nejednou řešilo,ale bez výsledku.Většinou se do takovýho uživatele pustí plno lidí,nedá mu pokoj a ten se nakonec omluví a přestane..většinou.8-} Já bych takovou zprávu smazala a vůbec se nad tím nepozastavovala..Ten,kdo píše takový bludy má akorát radost z toho,že se někdo chytl a ještě víc rýpe..
Saarlosův vlčák - najdete ho v chovné stanici z Molu - http://zmolu.vlcak.cz/cs/sav/fotogalerie.aspx
Československý vlčák už zmizel, ale je tam místo něj zase další.
Taky sem se dívala že nerozpozná plemena.Má tam ZL.retr.a je to labrador,pak Něm.ovčák a je to českoslov.vlčák.Dál sem si to neprohlížela.Měly by ju vyhodit,stejně tak ty co si přivlastní něčí fotky a psa poukazuí je jako své.
takoví lidi,jako je ona,by se měli okamžitě mazat..Profil Lee je sice falešný,ale zrovna ona by měla mlčet!!A navíc slovník jejího typu sem opravdu nepatří. Už jsem jí tam taky nechala pod profilem pár řádků..jsem zvědavá,co mi napíše pod mé profily:D :D Moje BX bude přejeta kamionem a koně odvezeny na jatka...jenže svět internetu je i o těchto nesmyslných urážkách,je to anonymní a někteří lidé toho zneužívají}-| Tak přeji všem normálním,pevné nervy a výdrž;-)
No,koukla jsem ta ty její příspěvky a je fakt že má zvláštní způsob vyjadřování;-) Ale u té borderky jménem LEE má pravdu,je to ztáhlé z netu,ten pes je na každé fotce jiný;-D Nicméně,myslím,že tyto vulgární slova sem nepatří. Chodíme se zde bavit,strávit příjemný čas a tento slovník se sem nehodí:( Asi má někjaký komplex,nebo špatnou výchovu:D :D Že by bojové plemeno?:D No,to asi ne,jelokož psala,že je nesnáší:D Tak přeji všem,komu tato osůbka napsala pevné nervy;-) Lidi se někdy chovají hůř,než zvířata:D
Myslíte si že by v našich řadách měl být člověk který napadá jiné uživatele,nebo je sprostě uráží?Uráží nejen uživatele ale i pesany.Příklad:Staffbull jménem EBBY,Border kolie LEE.V jednom případě urážky psa ve druhém uživatele.Takových článečků osůbka KAČUS mohla napsat více.Pokud někomu z vás ještě napsala ,napište sem co si o tom myslíte a jak by se mělo řešit takové chování.Jestli by se tihle lidi měly vyřazovat,nebo cokoliv jiného.Tohle by mohla být změna na hafíkách.Potom by sme zkusily napsat někomu z hafíků jestli by tento návrh schválil
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?