Diskuze micinka po kastraci..co vase zkusenosti?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

My jsme tedy nechali kastrovat kocoura, takže nevím jak to zabýrá na kočky. Ale Agiš v ten den byl uplně jiný, jakoby bez osobnosti, pořád ležel a k misce si ani nedošel, pořád ležel. Skuste zajít na veterinu, pokud se to nespraví. Určitě bude vše OK. ;-)
To moje kočka po kastraci taky dělala....nemějte obavy tohle je normální,vy byste něco jedl po operaci žaludku?;-)
Svera (07.05.2011 12:31:16) napsal: dobry den:)....v patek v 5 hodin odpoledne jsme nechali kastrovat nasi micinku...po operaci jen spala...a po par hodinach kdyz se probrala jen lezela...nic nepila a ani nejedla. Dnes je sobota...mame pomalu odpoledne a micinka porad nepije a nic neji...jen lezi a sem tam ujde par metriu a zase si lehne...to je asi normalni ale nekde sem cetl ze kocicka potrebuje tekutiny...trosku se o ni bojim...je to normalni??..co vase zkusenosti?...hlavne se bpojim toho ze nic nepije...zkousel jsem i kocici mlicko a nic:(...dekuju za rady:) Je sice fakt, že každé zvíře snáší narkózu jinak ale přikláním se k názoru jít s kočkou k veterináři. My jsme před měsícem nechali kastrovat již druhou kočku, a moje zkušenosti jsou, že obě příjmaly potravu i vodu již několik hodin po kastraci i když byly malátné.
No hlavně bych se poradila s veterinářem, ten bude vědět nejlíp co s kočičkou. To že je trochu otupělá a netečná se dá vždy po takovém zákroku čekat, ale že nepije, no nevím. Jestli vám ani neolíže prst, když jí ho namočený dáte k čumáčku, tak bych hned kontaktovala veterináře, pro jistotu.
dobry den:)....v patek v 5 hodin odpoledne jsme nechali kastrovat nasi micinku...po operaci jen spala...a po par hodinach kdyz se probrala jen lezela...nic nepila a ani nejedla. Dnes je sobota...mame pomalu odpoledne a micinka porad nepije a nic neji...jen lezi a sem tam ujde par metriu a zase si lehne...to je asi normalni ale nekde sem cetl ze kocicka potrebuje tekutiny...trosku se o ni bojim...je to normalni??..co vase zkusenosti?...hlavne se bpojim toho ze nic nepije...zkousel jsem i kocici mlicko a nic:(...dekuju za rady:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?