Diskuze Místo profilu REPLACE

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hm, opravdu záhadná chyba. Neproběhla Vám teď nějaká aktualizace prohlížeče? Co jste naposledy na daném profilu upravovala, vkládala, měnila? dana59 (27.05.2015 19:11:38) napsal: :-) Pokoušela jsem to otevřít přímo zadáním adresy a zase se mi otevřou Miciny, tak nevím co s tím, ale díky.
Kate (29.05.2015 14:19:37) napsal: Hm, opravdu záhadná chyba. Neproběhla Vám teď nějaká aktualizace prohlížeče? Co jste naposledy na daném profilu upravovala, vkládala, měnila? Nejsem si vědoma, že bych něco měnila. V okamžiku, kdy zadám Kubův profil, tak se to číslo profilu okamžitě smaže a napíše se replace. Na ostatní profily se dostanu normálně, no nevím.
dana59 (27.05.2015 14:12:00) napsal: Nevím, co se kde změnilo,8-} ale nemůžu si otevřít profil Kuba. Místo toho se mi píše REPLACE a otevře se stránka Micin. Jak z toho pryč.?? Opravdu chci zpátky profil Kubíka. Ostatní moje profily jsou v pořádku. Dobry den, dokazala byste prosim udelat snimek obrazovky te chyby (stranky s REPLACE) a nekam ho nasdilet? Treba nahttp://www.imagehosting.cz/ ? Abychom mohli lepe identifikovat co kde jak... diky moc
dana59 (27.05.2015 14:12:00) napsal: Nevím, co se kde změnilo,8-} ale nemůžu si otevřít profil Kuba. Místo toho se mi píše REPLACE a otevře se stránka Micin. Jak z toho pryč.?? Opravdu chci zpátky profil Kubíka. Ostatní moje profily jsou v pořádku. Mně se Kubíkův profil otevírá normálně, teď jsem tam byla. http://www.miciny.cz/profily/detail/77070/ Možná něco v nastavení... Držím pěsti, ať je problém brzy vyřešen. Renča
Renča z Brna (27.05.2015 16:45:15) napsal: Mně se Kubíkův profil otevírá normálně, teď jsem tam byla. http://www.miciny.cz/profily/detail/77070/ Možná něco v nastavení... Držím pěsti, ať je problém brzy vyřešen. Renča :-) Pokoušela jsem to otevřít přímo zadáním adresy a zase se mi otevřou Miciny, tak nevím co s tím, ale díky.
Nevím, co se kde změnilo,8-} ale nemůžu si otevřít profil Kuba. Místo toho se mi píše REPLACE a otevře se stránka Micin. Jak z toho pryč.?? Opravdu chci zpátky profil Kubíka. Ostatní moje profily jsou v pořádku.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?