Diskuze Mladí koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

V tomhle opravdu musíš vědět sama jak jsi na tom s ježděním, jestli tyhle koně zvládneš. Jinak přeji hodně štěstí. Kate N. (12.11.2012 19:33:05) napsal: Vím, s majitelem jsem se bavila, že by se dal třeba měsíc dva na zkoušku, ale i tak děkuji.
Pája (12.11.2012 19:27:14) napsal: Na tohle se hodně špatně odpovídá. Nevím jak zdatný jsi jezdec a nevím jakou mají povahu remonty. Píšeš, že jsi jezdila na jednom mladém koni, ale co kůň, to jiná povaha. Nikdo nemůže posoudit, jestli to zvládneš. Ty sama se musíš cítit, jestli dva mladé koně zvládneš a nějaké jejich vylomeniny tě neodradí. Já pár mladých koní za sebou mám, tak bych ti radila, nejdříve je vyzkoušej, poznej je a pak teprve se s majitelem domluv na pravidelném ježdění. Nepřeceňuj se, co dáš mlaďochovi v začátku, to mu zůstane a pokud bude něco špatně, horko těžko se to napravuje. Vím, s majitelem jsem se bavila, že by se dal třeba měsíc dva na zkoušku, ale i tak děkuji.
Na tohle se hodně špatně odpovídá. Nevím jak zdatný jsi jezdec a nevím jakou mají povahu remonty. Píšeš, že jsi jezdila na jednom mladém koni, ale co kůň, to jiná povaha. Nikdo nemůže posoudit, jestli to zvládneš. Ty sama se musíš cítit, jestli dva mladé koně zvládneš a nějaké jejich vylomeniny tě neodradí. Já pár mladých koní za sebou mám, tak bych ti radila, nejdříve je vyzkoušej, poznej je a pak teprve se s majitelem domluv na pravidelném ježdění. Nepřeceňuj se, co dáš mlaďochovi v začátku, to mu zůstane a pokud bude něco špatně, horko těžko se to napravuje. Kate N. (12.11.2012 17:29:31) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se (opět) zeptat. Jeden pán mi nabízí ježdění na dvou mladých koních - hřebec, 3roky, kříženec velše a klisna, 4roky, poloviční trakénka. Jezdila jsem na jednom mlaďasovi (obsedla se ve čtyřech letech, jako hřebec, arab x anglický pln.) - komplet obsedání, ale s dalšíma dvěma holkama. Tohle mají být remonty, ale byla bych na ně sama. Myslíte, že by to na mě nebylo moc? Je mi 14, jezdila jsem 6 let. Samozřejmě že bych se na ně nejprve jela podívat, a všechno domluvit, ale už tak předem... Spíš někoho, kdo s tím má zkušenosti.
Dobrý den, chtěla jsem se (opět) zeptat. Jeden pán mi nabízí ježdění na dvou mladých koních - hřebec, 3roky, kříženec velše a klisna, 4roky, poloviční trakénka. Jezdila jsem na jednom mlaďasovi (obsedla se ve čtyřech letech, jako hřebec, arab x anglický pln.) - komplet obsedání, ale s dalšíma dvěma holkama. Tohle mají být remonty, ale byla bych na ně sama. Myslíte, že by to na mě nebylo moc? Je mi 14, jezdila jsem 6 let. Samozřejmě že bych se na ně nejprve jela podívat, a všechno domluvit, ale už tak předem... Spíš někoho, kdo s tím má zkušenosti.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?