Diskuze Mladý kůn

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ivul-a (12.04.2012 14:55:03) napsal: No..Ona má takové dny mám ju už půl roku a nikdy toto nedělala..a teď najednou jo..:// jinak jsem ní pracovala,byla hodná a pracovitá.ale teď se nák změnila ..:(( Jestli to není tím že vyrůstá sama..:(( Ale jinak moc moc děkuji..:)) pomůže mi to.!..;) Ja vim pisu trochu opozdene ale snad to neva...:-P jestlize nem stado tak je to fest blbe....neni naucena a dovoli si vsecko....jestli stado ma tak mozna je chyb v tom ze ji odvadite vzdy od stada pryc....bo kdyz je na nich zavisla tak bude samozrejme ptoti tomu aby jste ji chytla a odvedla zkuste ji nechat at prijde sama....jibak fakt nwm....chtelo by to vic info....
No..Ona má takové dny mám ju už půl roku a nikdy toto nedělala..a teď najednou jo..:// jinak jsem ní pracovala,byla hodná a pracovitá.ale teď se nák změnila ..:(( Jestli to není tím že vyrůstá sama..:(( Ale jinak moc moc děkuji..:)) pomůže mi to.!..;)
ivul-a (11.04.2012 07:14:10) napsal: Zkus se s ní nejprve sblížit v boxe, na jízdárně atd. aby si na tebe zvykla.Potom to pomalu zkus přesouvat i do výběhu a když tě nechá k ní dojít bez divadel, hodně chval a pamlskuj... Jinak nevím... Honě štěstí!!!;-)
ivul-a (10.04.2012 14:56:48) napsal: Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli by jste mi někdo poradil:) Mám 9měsíční kobylku je to plemeno hafling .Nikdy jsem němela koně a teď jsem si hned pořídila koně..:)no jdu na věc mam takovy problem že hned co vlezu do ohrady zacne se na me vzpínat a chce na me zkocit..!! Co mám dělat pořád to opakuje a mam stím dost velký problém.:// Prosím byla bych ráda za pomoc...:)
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli by jste mi někdo poradil:) Mám 9měsíční kobylku je to plemeno hafling .Nikdy jsem němela koně a teď jsem si hned pořídila koně..:)no jdu na věc mam takovy problem že hned co vlezu do ohrady zacne se na me vzpínat a chce na me zkocit..!! Co mám dělat pořád to opakuje a mam stím dost velký problém.:// Prosím by bych ráda za pomoc...:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?