Diskuze Moc prosím o radu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobry den, mam prosbičku, radi bychom bengalske kotatko a ozyvaji se nam z Belgie. Mate s tim někdo nejake zkusenosti. Mame strach, ze je to nejaky podvod. Dekuji
Ano je to psáno lámanou češtinou, právě proto se ptám protože i ta cena je víc než směšná. Nejde to ani komentovat, když Vám tohle příjde na mail. Jen kroutíte hlavou a říkáte si jak tohle může někdo vůbec udělat. >:-( >:-( >:-(
Pokud je to psáno lámanou češtinou a nabízejí vám ho za podezřele nízkou cenu, tak je to určitě podvod. Takové inzeráty už jsem viděla, dokonce je jeden tady na micinách!! Hnus, vážně>:-( Veronika (18.01.2014 19:19:45) napsal: Dobry den, mam prosbičku, radi bychom bengalske kotatko a ozyvaji se nam z Belgie. Mate s tim někdo nejake zkusenosti. Mame strach, ze je to nejaky podvod. Dekuji
Kikina a Kočičky (02.01.2014 16:55:53) napsal: Dobrý den Chtěla bych poprosit o radu.Prosím vás nevíte jak kočičku přivést domů aby jí to tak nestresovalo?? A jak jí doma přivítat?? Jak se k ní chovat první den?? A co dělat když se kočičce stýská a mňauká ?? Chtěla bych poprosit o radu.Prosím vás nevíte jak kočičku přivést domů aby jí to tak nestresovalo A jak jí doma přivítat Jak se k ní chovat první den A co dělat když se kočičce stýská a mňauká
Kikina a Kočičky (02.01.2014 16:55:53) napsal: Dobrý den Chtěla bych poprosit o radu.Prosím vás nevíte jak kočičku přivést domů aby jí to tak nestresovalo?? A jak jí doma přivítat?? Jak se k ní chovat první den?? A co dělat když se kočičce stýská a mňauká ?? http://www.moje-kocka.cz/kote/kote-v-novem-domove-210.html http://www.moje-kocka.cz/kote/prinesli-jsme-si-domu-kote-2.html
Kikina a Kočičky (02.01.2014 16:55:53) napsal: Dobrý den Chtěla bych poprosit o radu.Prosím vás nevíte jak kočičku přivést domů aby jí to tak nestresovalo?? A jak jí doma přivítat?? Jak se k ní chovat první den?? A co dělat když se kočičce stýská a mňauká ?? Děkuji za všechny rady:-D :-D :-D
Dobrý den Chtěla bych poprosit o radu.Prosím vás nevíte jak kočičku přivést domů aby jí to tak nestresovalo?? A jak jí doma přivítat?? Jak se k ní chovat první den?? A co dělat když se kočičce stýská a mňauká ??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?