Diskuze Močové cesty nebo angína

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nika (27.10.2012 20:02:25) napsal: Dobrý den, byla jsem se svým kocourkem asi před 3 týdny na veterině, protože přestal pít a nečůral. V minulosti už měl problémy s močovými cesty. Veterinář mu udělal rtg, řekl že žádné kameny nevidí a že písek by pravděpodobně vidět nemohl. Takže mu nasadil antibiotika na močové cesty a dostal infúzi. Třetí den mu dělal opět rtg a rozbor krve. Močovinu v krvi měl 7,5ml. Kocourek se pořád zhoršoval, tak jsem za další dva dny zkusila jiného veterináře. Ten si ho poslech a řekl, že nemůže pít protože má něco jako angínu a bolí ho to. Dostal na to antibiotika. Kocourek se teď chová jako normálně, ale pořád pije o dost méně, než dřív. Navíc jen kuřecí vývar, vody se ani už nedotkne. Pochopitelně také o dost méně čůrá. Dnes nebyl na záchodě vůbec. Tak jsem se chtěla poradit jestli je to normální nebo jestli mám jít k veterináři. Nerada bych něco zanedbala. Děkuji za každou odpověď. Někde jsem slyšela, že kočky pijí více z fontánky:-|
Dobrý den, byla jsem se svým kocourkem asi před 3 týdny na veterině, protože přestal pít a nečůral. V minulosti už měl problémy s močovými cesty. Veterinář mu udělal rtg, řekl že žádné kameny nevidí a že písek by pravděpodobně vidět nemohl. Takže mu nasadil antibiotika na močové cesty a dostal infúzi. Třetí den mu dělal opět rtg a rozbor krve. Močovinu v krvi měl 7,5ml. Kocourek se pořád zhoršoval, tak jsem za další dva dny zkusila jiného veterináře. Ten si ho poslech a řekl, že nemůže pít protože má něco jako angínu a bolí ho to. Dostal na to antibiotika. Kocourek se teď chová jako normálně, ale pořád pije o dost méně, než dřív. Navíc jen kuřecí vývar, vody se ani už nedotkne. Pochopitelně také o dost méně čůrá. Dnes nebyl na záchodě vůbec. Tak jsem se chtěla poradit jestli je to normální nebo jestli mám jít k veterináři. Nerada bych něco zanedbala. Děkuji za každou odpověď.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?