Diskuze Moderace a přehlednost diskuzního fora

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jessica (02.03.2013 18:49:03) napsal: Myslím, že bych si za tu dobu, co jsem tu, zasloužila aspoň dvě věty coby odpověď... ;-) Jessico, právě jsem se dozvěděl od dobře informovaného zdroje, který si nepřeje být jmenován, že admini touto dobou skládají bobříka mlčení. Tož nerušit!!
Kate: Online naposledy 1. březen 2013 15:50 Když jsi tu odpovídala na věci okolo ověření uživatele, bylas tu pořád. Nevěřím, žes to nečetla ;-) Odpovíš, prosím?
Myslím, že bych si za tu dobu, co jsem tu, zasloužila aspoň dvě věty coby odpověď... ;-)
supík (02.03.2013 19:38:40) napsal: Jessico, právě jsem se dozvěděl od dobře informovaného zdroje, který si nepřeje být jmenován, že admini touto dobou skládají bobříka mlčení. Tož nerušit!! Víš, že já si to myslela?... :-|
Iva (03.03.2013 18:37:23) napsal: a druhá věc je nějaký moderátor diskuze, který by se tu alespoň jednou denně ukázal - to už by reálné mohlo být - pokud by se trošku chtělo ;-) Souhlasím s Jessicou a takhle nějak, jak píšeš, bych si to představovala.
Ivo,naprosto s Tebou souhlasím. Iva (03.03.2013 18:37:23) napsal: Ono jedna věc je "vyčistit" profily - to by pak ale dost klesl počet uživatelů a to v zájmu provozovatele asi nebude 8-} , a druhá věc je nějaký moderátor diskuze, který by se tu alespoň jednou denně ukázal - to už by reálné mohlo být - pokud by se trošku chtělo ;-)
Milá děvčata, koukám, že se snažíte, ale admini si hrají stále na mrtvého brouka. Mně takhle dluží odpověď na to, proč byla smazána diskuze k oslavným tirádám u příležitosti 100000 uživatele už od 18.1. Jo to kdyby se diskuze týkala třeba ID adresy, to by se holky administrátorské překonávaly. No a teď pro Jessicu. Možná si vzpomeneš, že za časů Velké kostičkářské války už něco podobného někteří uživatelé navrhovali. Ovšem ze strany adminů to bylo smetené ze stolu. Předpokládá to totiž určité pravomoci a oni přece nepotřebují, aby jim někdo viděl pod pokličku a nedej bože smazal nějaký nesmyslný profil. Stejně tak se v minulosti snažili někteří důvěřiví uživatelé upozorňovat na profily s falešnými fotkami, nesmysly v deníčcích apod a jejich snaha vyšuměla do ztracena.Prostě o nějakou nápravu ze strany portálu nejde, ale rozhodující je počet profilů. A ti neaktivní jsou nejlepší, protože neotravují adminy všelijakými návrhy na zlepšení.
Hmmm, příspěvky tu mizí, ale odpověď žádná. Skvělý přístup! :)
Ze zkušeností do diskuzí zasahujeme minimálně, protože jakmile tak uděláme, jsou tu výkřiky jako "cenzura". Starší diskuze jsme promazávali, není to tak dlouho, ale jak říká Rexík, není to vidět (kor když jsou smazané, že?). Každý den promažu kolem 30-60 profilů falešných zvířat a 3-5 uživatelů. Do diskuze chodíme pravidelně. "Překopání" diskuze - jako píšete o slučování podobných diskuzí a podobně - to není zase tak snadné, jak to vypadá. Znamená to zásadní a naprostou změnu diskuze a na to v současnosti nemáme kapacitu. Slibuji, že ale diskuzi více promažeme, co se týká starých a již vyřešených témat. Amy (08.03.2013 08:38:31) napsal: Odeslán odkaz do soukromých zpráv Kate ;-)
Odeslán odkaz do soukromých zpráv Kate ;-)
Ono jedna věc je "vyčistit" profily - to by pak ale dost klesl počet uživatelů a to v zájmu provozovatele asi nebude 8-} , a druhá věc je nějaký moderátor diskuze, který by se tu alespoň jednou denně ukázal - to už by reálné mohlo být - pokud by se trošku chtělo ;-)
Také bych to uvítala, ale je to hodně práce, která není vidět. Vím, o čem mluvím, neboť tuto "aktivitu" dělám denně. Dana (02.03.2013 19:50:44) napsal: !! Také bych se přimlouvala o "vyčištění" profilů. Smazat profily těch, kteří se sem přihlásily jen náhodou na pár dní, a už dávno zapomněli, že na tomto serveru kdy byli. Chápu, že ne každý má čas chodit pravidelně, ale myslím, že dva roky bez přihlášení by mohl být důvod pro odhlášení profilu. Pro uživatele, kteří sem chodí často by by to bylo přehlednější - třeba když chci poslat přání ka narozeninám kamarádům, musím projet desítky dávno nefunkčních prodilů.
Jessica (27.02.2013 21:30:03) napsal: Milí admini, chtěla bych se vás zeptat, zda se někdy objeví moderátor diskuze. Takový, který by hlídal, zda jsou témata ve správných sekcích. Aby hlídal, zda se neporušují podmínky hafici.cz (jako např. urážení apod). Kdy se konečně trochu překopou sekce a třeba se vytvoří i mnou již zmiňované podsekce, které by to tu velice zpřehlednily. Kdy se promažou neaktivní diskuze a sjednotí se ty, které spolu úzce souvisí. Myslím, že bych nebyla sama, kdo by to uvítal a zpřehledněním byste jistě přivedli na portál mnoho dalších stálých uživatelů. Jessica !! Také bych se přimlouvala o "vyčištění" profilů. Smazat profily těch, kteří se sem přihlásily jen náhodou na pár dní, a už dávno zapomněli, že na tomto serveru kdy byli. Chápu, že ne každý má čas chodit pravidelně, ale myslím, že dva roky bez přihlášení by mohl být důvod pro odhlášení profilu. Pro uživatele, kteří sem chodí často by by to bylo přehlednější - třeba když chci poslat přání ka narozeninám kamarádům, musím projet desítky dávno nefunkčních prodilů.
Milí admini, chtěla bych se vás zeptat, zda se někdy objeví moderátor diskuze. Takový, který by hlídal, zda jsou témata ve správných sekcích. Aby hlídal, zda se neporušují podmínky hafici.cz (jako např. urážení apod). Kdy se konečně trochu překopou sekce a třeba se vytvoří i mnou již zmiňované podsekce, které by to tu velice zpřehlednily. Kdy se promažou neaktivní diskuze a sjednotí se ty, které spolu úzce souvisí. Myslím, že bych nebyla sama, kdo by to uvítal a zpřehledněním byste jistě přivedli na portál mnoho dalších stálých uživatelů. Jessica
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?