Diskuze Mohli by Hafici.cz pomoci? Co si o tom myslíte?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je to strasne smutnej pribeh a hodne nas to mrzi. Urcite radi pomuzeme.
Taky souhlasím pošli číslo já se zkusím složit.
Já bych přispěl granulemy na kočičku nebo pejska.
Phoebe&Adel (03.09.2009 23:04:24) napsal: ti kteří se ozvali v diskuzi nebo v SZ, jako zprávu PRO PŘÍJEMCE na účet pište HAFICI.CZ A VAŠE JMENO TADY A NA BALÍČKY A S PAPKÁNÍM TAKY:--) Adélko!!!;-) Máš ode mne 2 SZ,tak snad dojdou i soukr.email...:D :D :D Aja. P.S.I my Ti děkujeme a jak píšu,jsme připraveni!:-) Aja a spol.
ti kteří se ozvali v diskuzi nebo v SZ, jako zprávu PRO PŘÍJEMCE na účet pište HAFICI.CZ A VAŠE JMENO TADY A NA BALÍČKY A S PAPKÁNÍM TAKY:--)
Štěpán (04.09.2009 18:19:34) napsal: Asi sem Adéla Hrubá, Petýrkova 1952, Praha 4 – Chodov, 14800 Napiš sem SZ Phoebe&Adel díky ;-)
Asi sem Adéla Hrubá, Petýrkova 1952, Praha 4 – Chodov, 14800 Napiš sem SZ Phoebe&Adel
Peťule (04.09.2009 18:02:08) napsal: Kam bychom kdyžtak mohli krmení pro zvířátka poslat?? Také bych ráda pomohla ;-) Asi sem Adéla Hrubá, Petýrkova 1952, Praha 4 – Chodov, 14800 Ale napiš sem Phoebe&Adel
Kam bychom kdyžtak mohli krmení pro zvířátka poslat?? Také bych ráda pomohla ;-)
Peťule (04.09.2009 18:23:18) napsal: díky ;-) Ano, jak píše Štěpán, je to tak. Pošlu SZ
Ahojky je to hrozné co se stalo. Je to moc smutné. A proto i mi nabízíme svou pomoc. Bude li třeba poslat náké papání,oblečení nebo korunky, rádi pomůžeme. Berem to jako samozřejmost.Jen prosím dejte vědít co je třeba poslat a kam. Určitě pomůžem. A držíme tlapky at je to brzy v pořádku.
Ahoj,mám takový menší(nebo spíš možná větší)problém.Můj pes kašle,špatně se mu dýchá,někdy zvrací.Myslím si,že má psinkový kašel.Teprve mu bude rok a nebyl proti psinkovýmu kašli očkovaný.K veterinářce se dostaneme až v pondělí,protože je víkend.Nemáte někdo s tímto kašlem zkušenosti?popř.co bychom mu mohli dát,než mu předepíše doktorka antibiotika..?:(
Lucia (05.09.2009 01:43:32) napsal: co ten pesan basti? kocce nejaky whiskas? bydlim kousek, tak bych wam neco svezla - doma co mam a mohu tedy navalit zitra, tak odsypat nase krmeni /pro psa/ resp so + ne aha, tak koukam, jestli nova, tak to snad bude uz dobre. :-DD kazdopadne mohu zavezt - je potreba mi napsat pripadne zpravu, tak se kouknu, my doma mame acanu a nejake kg ozelime a palce drzime :_/
Phoebe&Adel (05.09.2009 19:19:50) napsal: pro všechny, kdo se zajímají a nabízejí pomoc mám nějaké zprávy. Televize nám nějak nevychází vstříc. A bulvár snad bude. Jen mi připadá, že je ze strany médií zájem malý. Chjo. Dnes jela do Litoměřic k rodince naše známá a vychovatelka. Vezla tam nějaké věci. Manžel byteček jakž takž dává dokupy, snad už je vyčištěno. A snad v bytě už budou moci nějak být. Pejsek je skoro roční, takže granulky jsou juniorky. Prá jsou zlatí, moc hodní. Naštěstí se je podařilo zachránit. S Ajou od Toníčka vymýšlíme nějaký koncert. A já mám i obrázek od kamárádky, který dražíme. Přidám ho do galerie Phoebulík. Mrkněte se. Média v CR skutečně zazdí často akce pro potřebné,ale to nás nemůže odradit...;-) V nejhorším bulvár,alespon k tomu bude dobrý...:-D No,kde by vyšli vstříc,co vím i TV ZAK,noviny,apod., je Plzen...Tam je vždy narváno!:D !! Praha chce reklamu,ale to zkusíme domluvit zítra!:-) :-) :-) Aja.
KDYBY KAŽDÝ Z DOBRÝCH LIDIČEK POSLAL NĚJAKOU TU KORUNKU,TAK JIM TO MOC POMŮŽE!! !! !! !! PŘIDÁVÁM SE K ŽÁDOSTI."POMOZTE JELIKOŽ NIKDY NEVÍTE, KDY TO BUDETE POTŘEBOVAT VY" !! !! !! POSLALA JSEM NĚJAKOU KORUNKU A KDYŽ BUDE POTŘEBA RÁDA ZASE PŘIDÁM.MOC NA TY LIDIČKY MYSLÍM JAK JIM ASI JE A TO STEJNÉ I TA ZVÍŘÁTKA.VŠEM TADY HODNÝM LIDIČKÁM DĚKUJI ZA TY POSTIŽENÉ!! !! DÍKY,DÍKY ZA NĚ!! !!MOJZINKA.;-) ;-) ;-)
najdete nové info o pomoci hafíků.cz;-)
http://www.blesk.cz/clanek/zpr avy-pribehy/122149/vozickarka- zije-po-pozaru-na-ulici.html
Tady je někde něco jako byl ten ůtulek jak se dali přihazovat piškotky ?
Phoebe&Adel (07.09.2009 12:45:49) napsal: http://www.blesk.cz/clanek/zpr avy-pribehy/122149/vozickarka- zije-po-pozaru-na-ulici.html Konečně se ozval alespon BLESK!!!:-) :-) :-) !! Skutečně je zničené vše...:_( ...Je šokující,jak chtěli rozdělit rodinu,pejska nevzít,atd...Copak byrokracie nechápe,že to vše je nedílnou součástí života Lady!!!?;-) Jsou tak daleko od reality?...Asi ano,protože jim se to nestalo...8-} Věřím,že akcí bude více,aby mohli být všichni opět spolu,je sice hezky,ale v noci začíná zima...A za měsíc?8-|Tobě,Adélko a kamarádce velké díky!!! Aja.
Štěpán (06.09.2009 19:51:11) napsal: Já bych poslal pedigree mě je Nelča nežere tak je můžu nějak poslat.Poštou co ? Jasně, že Pedigree jdou:-).
Já bych poslal pedigree mě je Nelča nežere tak je můžu nějak poslat.Poštou co ?
Phoebe&Adel (05.09.2009 19:19:50) napsal: pro všechny, kdo se zajímají a nabízejí pomoc mám nějaké zprávy. Televize nám nějak nevychází vstříc. A bulvár snad bude. Jen mi připadá, že je ze strany médií zájem malý. Chjo. Dnes jela do Litoměřic k rodince naše známá a vychovatelka. Vezla tam nějaké věci. Manžel byteček jakž takž dává dokupy, snad už je vyčištěno. A snad v bytě už budou moci nějak být. Pejsek je skoro roční, takže granulky jsou juniorky. Prá jsou zlatí, moc hodní. Naštěstí se je podařilo zachránit. S Ajou od Toníčka vymýšlíme nějaký koncert. A já mám i obrázek od kamárádky, který dražíme. Přidám ho do galerie Phoebulík. Mrkněte se. pokud jsi online a radeji bys osobni pristup pomoci privitala, tak mi napis zpravu soukromou. bydlim kousek, mohu granule dovezt a myslim, ze pomoci i jinak
Myslím,že by jsme také mohli pomoci.Poslat nějaké granulky pro pejska i kočičku.....škoda,že minulý měsíc dcera přebírala oblečení a to jsme už ovezli .....hezké věci,jen jí byly malé,rychle roste....kam to tedy poslat?
pro všechny, kdo se zajímají a nabízejí pomoc mám nějaké zprávy. Televize nám nějak nevychází vstříc. A bulvár snad bude. Jen mi připadá, že je ze strany médií zájem malý. Chjo. Dnes jela do Litoměřic k rodince naše známá a vychovatelka. Vezla tam nějaké věci. Manžel byteček jakž takž dává dokupy, snad už je vyčištěno. A snad v bytě už budou moci nějak být. Pejsek je skoro roční, takže granulky jsou juniorky. Prá jsou zlatí, moc hodní. Naštěstí se je podařilo zachránit. S Ajou od Toníčka vymýšlíme nějaký koncert. A já mám i obrázek od kamárádky, který dražíme. Přidám ho do galerie Phoebulík. Mrkněte se.
Phoebe&Adel (02.09.2009 22:44:30) napsal: Zakládáme tuhle diskuzi, protože se moje panička Adélka dozvěděla, že kamarádka, která je taky na vozíku a má dvě úžasné děti, manžela, labradora Rona a kočičku Mimi, vyhořela! Byt hrozně rychle vzplál a než hasiči přijeli, bylo pozdě. Všichni jsou v pořádku, zvířátka taky, ale všechno pryč:-( A tak jsme s kamarádkama řešily ubytování, věci pro děti a vůbec pomoc. Díky jedné z nich se to podařilo a zítra o tom bude ve zprávách (máme je v kamarádech Zuzka a Kubíček)v televizi. Chtěli je ubytovat v azylovém domě, ale jen maminku s dětmi. Manžela ne. Přitom je kamarádka na muži závislá. Co to znamená? A pejska a kočičku jim chtěli dát do útulku:-(. Kamarádka je nedala, děti jsou u přátel a oni přespávají v tom zničeném bytě. Pomoc už přijde. Ale chtěla jsem zeptat, myslíte hafíci kamarádi, že by mohl někdo z vás, nás mohl pomoci koupit, darovat pejskovi Ronovi ganulky a papkání kočičce? Momentálně nejsou korunky ani na papání pro ně. Myslíte, že to můžeme dát oficiálně na hafíky ? Vaše Phoebulka co ten pesan basti? kocce nejaky whiskas? bydlim kousek, tak bych wam neco svezla - doma co mam a mohu tedy navalit zitra, tak odsypat nase krmeni /pro psa/ resp so + ne
Je to strasne smutnej pribeh a hodne nas to mrzi. Urcite radi pomuzeme.
Patrí Vám uznanie a úcta čo robíte pre postíhnutú rodinu prajeme Vám vela síl a zdravia všetko zvládnuť a tiež niečo pošlem na pomoc kamarátom z Hafíkov Jarmila
Phoebe&Adel (03.09.2009 19:58:58) napsal: Ve zprávách to bude až zítra, redaktoři to potvrdili. Dětem je 12 a 8. Jste moc hodní. Děkujeme vám. O hlavní věci se staráme my přátelé. Základní věci jsou zajištěné a slíbené. Ale za to papání pro zvířátka budeme moc rádi:-)Zítra pro vás připravím kontakty a informace. Rodina je z Litoměřic, takže pokud jste někdo z blízka, dejte vědět. Jasně, že pomůžu, čekám na info;-) A taky bych mohla nabídnout nějaké knížky svého syna;-) Jitka a Bandito
Ve zprávách to bude až zítra, redaktoři to potvrdili. Dětem je 12 a 8. Jste moc hodní. Děkujeme vám. O hlavní věci se staráme my přátelé. Základní věci jsou zajištěné a slíbené. Ale za to papání pro zvířátka budeme moc rádi:-)Zítra pro vás připravím kontakty a informace. Rodina je z Litoměřic, takže pokud jste někdo z blízka, dejte vědět.
Phoebe&Adel (02.09.2009 22:44:30) napsal: Zakládáme tuhle diskuzi, protože se moje panička Adélka dozvěděla, že kamarádka, která je taky na vozíku a má dvě úžasné děti, manžela, labradora Rona a kočičku Mimi, vyhořela! Byt hrozně rychle vzplál a než hasiči přijeli, bylo pozdě. Všichni jsou v pořádku, zvířátka taky, ale všechno pryč:-( A tak jsme s kamarádkama řešily ubytování, věci pro děti a vůbec pomoc. Díky jedné z nich se to podařilo a zítra o tom bude ve zprávách (máme je v kamarádech Zuzka a Kubíček)v televizi. Chtěli je ubytovat v azylovém domě, ale jen maminku s dětmi. Manžela ne. Přitom je kamarádka na muži závislá. Co to znamená? A pejska a kočičku jim chtěli dát do útulku:-(. Kamarádka je nedala, děti jsou u přátel a oni přespávají v tom zničeném bytě. Pomoc už přijde. Ale chtěla jsem zeptat, myslíte hafíci kamarádi, že by mohl někdo z vás, nás mohl pomoci koupit, darovat pejskovi Ronovi ganulky a papkání kočičce? Momentálně nejsou korunky ani na papání pro ně. Myslíte, že to můžeme dát oficiálně na hafíky ? Vaše Phoebulka Ahoj můžeš mi napsat o dětech kolik jim je atd?Mám syna a spouty věci po něm.Mohla bych poslat věci na něj.Něco pso hafana číču a nějáké peníze.Napiš mi podrobnosti na maila TerezaOdstrcilova[at]centrum.c z a domluvíme se..Měj se pá
Štěpán (03.09.2009 16:05:55) napsal: Taky souhlasím pošli číslo já se zkusím složit. Trošku odhlehčení tak vážně situace.... Hlavně se neskládej:-DD :-DD :-DD :-DD ,,Taky souhlasím pošli číslo já se zkusím složit." zní to srandovně;-)
TAK TO SNAD SAMOZŘEJMÉ.POŠLI ČÍSLO KAM POSLAT NĚJAKOU TU KAČKU NA GRANULKY A JE TO!!!!!!PLNĚ SOUHLASÍM.MOJZINKA.;-) ;-) ;-)
Phoebe&Adel (03.09.2009 10:35:29) napsal: Já zatím jen stručně vylíčila situaci a chtěla to s vámi hafíkáři probrat. Byla jsem z toho zdrcená. Víte nechci abyste si mysleli, že jde o horentní sumy nebo kupy granulí. Jedná se o štěndo Labradora a jednu kočičku. Dnes by o té rodince měla být reportáž ve zprávách na Nově (ČT jsme nesehnali:-D ) a snad vše dopadnr dobře. Přátelé se o to postarali. Ještě přemýšlím, jak to dát dohromady... Pro všechny zájemce, kteří by rádi věděli, o koho se jedná - podívejte se u mě na profil Phoebulík - tam máme galerii. Jinak jsem se spletla a je zlatý retrívr:-D ne labrador.
Hannah.s (03.09.2009 10:00:08) napsal: Ahojky, pokud by byly nějaké bližší informace, tak já můžu dát upozornění na svoje webový stránky. ;-) Já zatím jen stručně vylíčila situaci a chtěla to s vámi hafíkáři probrat. Byla jsem z toho zdrcená. Víte nechci abyste si mysleli, že jde o horentní sumy nebo kupy granulí. Jedná se o štěndo Labradora a jednu kočičku. Dnes by o té rodince měla být reportáž ve zprávách na Nově (ČT jsme nesehnali:-D ) a snad vše dopadnr dobře. Přátelé se o to postarali. Ještě přemýšlím, jak to dát dohromady...
Ahojky, pokud by byly nějaké bližší informace, tak já můžu dát upozornění na svoje webový stránky. ;-)
Phoebe&Adel (02.09.2009 22:44:30) napsal: Zakládáme tuhle diskuzi, protože se moje panička Adélka dozvěděla, že kamarádka, která je taky na vozíku a má dvě úžasné děti, manžela, labradora Rona a kočičku Mimi, vyhořela! Byt hrozně rychle vzplál a než hasiči přijeli, bylo pozdě. Všichni jsou v pořádku, zvířátka taky, ale všechno pryč:-( A tak jsme s kamarádkama řešily ubytování, věci pro děti a vůbec pomoc. Díky jedné z nich se to podařilo a zítra o tom bude ve zprávách (máme je v kamarádech Zuzka a Kubíček)v televizi. Chtěli je ubytovat v azylovém domě, ale jen maminku s dětmi. Manžela ne. Přitom je kamarádka na muži závislá. Co to znamená? A pejska a kočičku jim chtěli dát do útulku:-(. Kamarádka je nedala, děti jsou u přátel a oni přespávají v tom zničeném bytě. Pomoc už přijde. Ale chtěla jsem zeptat, myslíte hafíci kamarádi, že by mohl někdo z vás, nás mohl pomoci koupit, darovat pejskovi Ronovi ganulky a papkání kočičce? Momentálně nejsou korunky ani na papání pro ně. Myslíte, že to můžeme dát oficiálně na hafíky ? Vaše Phoebulka Ahoj, já velice ráda pomůžu. Jen potřebuju bližší informace;-)
Zakládáme tuhle diskuzi, protože se moje panička Adélka dozvěděla, že kamarádka, která je taky na vozíku a má dvě úžasné děti, manžela, labradora Rona a kočičku Mimi, vyhořela! Byt hrozně rychle vzplál a než hasiči přijeli, bylo pozdě. Všichni jsou v pořádku, zvířátka taky, ale všechno pryč:-( A tak jsme s kamarádkama řešily ubytování, věci pro děti a vůbec pomoc. Díky jedné z nich se to podařilo a zítra o tom bude ve zprávách (máme je v kamarádech Zuzka a Kubíček)v televizi. Chtěli je ubytovat v azylovém domě, ale jen maminku s dětmi. Manžela ne. Přitom je kamarádka na muži závislá. Co to znamená? A pejska a kočičku jim chtěli dát do útulku:-(. Kamarádka je nedala, děti jsou u přátel a oni přespávají v tom zničeném bytě. Pomoc už přijde. Ale chtěla jsem zeptat, myslíte hafíci kamarádi, že by mohl někdo z vás, nás mohl pomoci koupit, darovat pejskovi Ronovi ganulky a papkání kočičce? Momentálně nejsou korunky ani na papání pro ně. Myslíte, že to můžeme dát oficiálně na hafíky ? Vaše Phoebulka
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?