Diskuze mohly byjste vyjádřit svůj názor

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Myslím,že tyto lidi by sem neměli mít přístup..je to děs,co se tady poslední dobou děje..Myslela jsem,že tyto problémy jsou jen na konících,ale koukám,že už to zasahuje i na hafíky..No,malé holky se nudí u netu a vymýšlí kraviny. Otravují tím normální lidi,kteří sem přijdou v pohodě pokecat..Jenže toto my nevyřešíme,tady musí zakročit admini:-~ Tak snad to nebude jak na konících;-) Ta holka by se měla stydět,třeba jí to dojde,až doroste;-)
Tahle Kačus napsala i uživateli border kolie jménem Lee a oslovila ji tam Pizdo.Tahle osoba je dosti odporná a myslí si že jí to bude vycházet,s těmi profily máš pravdu-je to taky hnus.Sakra nevím ale lezou sem havěti.Pryč s nimi.
No poslední dobou už tu nechápu nic. Minul týden uživatelka Lovely.dog o den dříve pesinka. Zneužívá fotky uživatelů a psy si přivlastňuje. Napadli jsme jí, že ty fotky známe a proč to dělá. Dnes tam má jiné fotky naprosto jiného pejska a stále tvrdí, že je její. Když už jí to člověk napíše tak ještě nadává, ale zároveň se ptá, co má na profilu špatného, že jí nevěříme. Pro tyhle lidi tu není místo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ahoj,taky jsme se dnes přihlásili, tak jsem zvědavá co napíšou nám... a myslím si to co ty.... pro každého páníčka je ten jeho mazlíček ten nej..:D
Jedná se o to že se sem přihlásí nový uživatel a někdo ze starších uživatelů,navštíví jeho stránku s tím že uráží jeho psa.Dnes 11.1.2009 se sem přihlasili nový uživatelé s bílím stafordšírským bulterierem a uživatel jménem Kačus jí napsala do diskuze,že se ji tihle psi nelíbí,že by si je nikdy nepořídila a td.Chápe to někdo.Musí to být pěkná kráva.Přece nelezu na něčí profil abych někoho urážela.Sama Kačos vlastní retrívry a myslí si že je něco více než lidi co vlastní teriery typu bull.
Tahle Kačus měla u sebe německého ovčáka jménem Rita. Po napsání do diskuze, že je to československý vlčák a 4 fotky jsou psa a 1 fotka feny a dotazu odkud vlastně jsou ukradeny, tato NO Rita zmizela. Můj dojem je, že i ostatní psi jsou odněkud ukradeni, protože tam je hned další.:-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?