Diskuze Moje kočky ??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Těžko napsat co pro mne znamenají. Znamenají pro mne všechno,jako moje děti. Pro ně kdykoliv ,cokoliv a za cokoliv :-). Na rozdíl od dětí mi neodmlouvají, nechtějí po mě peníze. Když nemám zrovna nejlepší náladu tak mě uklidní, zapředou, pomazlí se nebo vyklidí pole a počkají až vychladnu :-)..Vím že se navzájem milujeme a není to jen kvůli žrádlu .-).
Romci (02.02.2009 10:28:24) napsal: Těžko napsat co pro mne znamenají. Znamenají pro mne všechno,jako moje děti. Pro ně kdykoliv ,cokoliv a za cokoliv :-). Na rozdíl od dětí mi neodmlouvají, nechtějí po mě peníze. Když nemám zrovna nejlepší náladu tak mě uklidní, zapředou, pomazlí se nebo vyklidí pole a počkají až vychladnu :-)..Vím že se navzájem milujeme a není to jen kvůli žrádlu .-). Já mám malou polobritku Julinku a když je doma nuda tak s ní nikdy;-) ;-) Je pro mě jako dítě a to já jsem dítě;-D ;-D Máme ještě venkovního kocourka, ale za toho zodpovída moje sestra, protože Mourka dostala k narozeninám. Chvíli jsem byla za něho zodpovědná, ale ted když máme 2 kočičky tak každá máme jednu:-D :-D Naše Julča je velice mazlivá a hravá;-) ;-)
…když jsem byla asi šestiletá, babička mi pak…18.04.2009 13:00:59 Uživatel15520 napsal(a): později vyprávěla, co jsem dělala. Šla jsem prý do školy a u autobusové zastávky jsem viděla kočku. Popadla jsem ji a nesla domů, nebylo to daleko. Udýchaná jsem prý řekla: Babi, tu kočičku nikdo nechce, musíš ji zavřít a nechat doma, než přijdu ze školy. Tak milá babička kočku zavřela a kočka prostě u nás zůstala. Jestli něčí byla, ví bůh. To, že jsem kočky milovala, se se mnou táhlo, až když jsem byla již dospělá, a s dcerami na výstavě ušlechtilých koček, tam bylo rozhodnuto. Pořídili jsme si perskou zrzavou, kocoura.Vydržel skoro 19 let (bez tří měsíců)! Dnes mám 2 kocoury, těžko v krátkosti říct, co mi dávají. Určitě se od nich učím odpočívat, někdy kašlat na problémy. Kočky jsou prostě moje štěstíčka…;-)
později vyprávěla, co jsem dělala. Šla jsem prý do školy a u autobusové zastávky jsem viděla kočku. Popadla jsem ji a nesla domů, nebylo to daleko. Udýchaná jsem prý řekla: Babi, tu kočičku nikdo nechce, musíš ji zavřít a nechat doma, než přijdu ze školy. Tak milá babička kočku zavřela a kočka prostě u nás zůstala. Jestli něčí byla, ví bůh. To, že jsem kočky milovala, se se mnou táhlo, až když jsem byla již s dcerami na výstavě ušlechtilých koček.tam bylo rozhodnuto. pořídili jsme si perskou zrzavou, kocoura.Vydržel skoro 19 let (bez tří měsíců)!!! Dnes mám 2 kocoury, těžko v krátkosti říct, co mi dávají. Určitě se od nich učím odpočívat, někdy kašlat na problémy. Kočka jsou prostě moje štěstíčka…;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?