Diskuze Moje zoo???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Veronika (18.05.2009 13:57:55) napsal: Je to úplne sprosté. A aj to že stránka sa volá www.hellosandy.cz a sú tu mačky, škrečky, zajace, kone,…ani to nejdem menovať. 8-} 8-} 8-} Co je na tom sprostého? Vždyť je to dobré pojmenování, zoo..a každý jistě pochopí, že tím není myšlena zoo, ale tento portál 8-}
Je to úplne sprosté. A aj to že stránka sa volá www.hellosandy.cz a sú tu mačky, škrečky, zajace, kone,…ani to nejdem menovať. 8-} 8-} 8-}
Nám to určitě hloupé nepřijde.Ať si každý pojmenuje svůj profil jak chce.A nakonec-my když na chatě jdeme do lesa,tak taky panička zavelí:„tak sežeň to Zoo a jdeme na procházku“.A roz­hodně nemá na mysli ostravské Zoo,ale mě,Rikinu,Sama a kočky.Daleko hloupější nám ale přijde,když někdo něco kritizuje,píše příspěvky a má tam plno hrubek.Popřemýšlej o tom. REX
Naši mají Hroznýše královskýho Ťutínka a Krajtu tmavou Cleopatru a nějak se musim přiznat že by mě nenapadlo jim tady udělat profil.Stejně tak bych neudělala profil našim piraním atd atd. Je to holt věc názoru a poslední dobou se tady bojim cokoliv napsat,protože vždycky se proti tomu někdo ozve a vždycky je to špatně,ale že by mi v uvozovkách nepsí profily vyloženě vadily až tak moc se zase říct nedá,to mám v životě jiný starosti než řešit strašilky apod. Bohužel …
Ahoj, nechci být netolerantní, ale opravdu je nutné povolovat profily hadů apod. na stránkách hafíci.cz? Určitě existují i jiné stránky, na které sem majitelé můžou dát odkaz, a ne-hafíky vylepit tam.. Chápu, že jsou i jiní mazlíci než psi, a určitě pro ně mají pánečci stejnou slabost, ale jelikož se např. hadů bojím „jako čert kříže“ – a to nekecám, fakt fóbie jak hrom :_( , málem mě při prohlížení nových profilů trefil šlak, a jsem si jistá, že se na nové přírůstky ještě nějakou dobu v klidu nepodívám.. Nejsem žádná hysterka, ale stránkám o hadech se obloukem vyhýbám, a ani ve snu by mě nenapadlo je otevřít, tak proč když se chci mrknout na psy, mám podstupovat tohle?? Neuvažuje se o nějaké selekci? Díky, přeju fajn den.. B.
Nechápu, co s tím všichni máte, že by tady neměly být profily jiných zvířat.Je jenom dobře, že majitelé můžou udělat svým zvířatům taky profil.
Jessica (18.05.2009 14:03:06) napsal: Veronika (18.05.2009 13:57:55) napsal: Je to úplne sprosté. A aj to že stránka sa volá www.hellosandy.cz a sú tu mačky, škrečky, zajace, kone,…ani to nejdem menovať. 8-} 8-} 8-} TAK TO NECHÁPU!!!proč by to mělo být sprosté!!A navíc máš taky profil s králíkem křečkem a potkanem!tak nechápu proč ti vadí když tu ostatní mají taky profil s jiným zvířetem než pes?!?! Co je na tom sprostého? Vždyť je to dobré pojmenování, zoo..a každý jistě pochopí, že tím není myšlena zoo, ale tento portál 8-}
Já si myslím,proč by tu nemohli být i jiná zvířátka,když má někkdo doma ne jenom pejska,koníka a kočičku a udělal jim profil,tak proč ne i třeba papouškovi nebo křečkovi?:-DD ale zas je pravda když je ten portál ,,HAFÍCI´´Tak by tu měli být asi jen hafíci..8-} ale možná tu bude i profili pro ostatní zvířátka:-)ALE MĚ TO URČITĚ NEVADÍ!!!i v na­bídce když se dělá nový profil tak tam je co je to za zvíře..takže mě tu jiná zvířátka než pejsci,kočky a koníci nevadí!!!!!;-) -MŮJ NÁZOR!
Hafoj,všem!Chtěla bych se zeptat,jestli vám to nepříjde b**í,,Moje zoo"!Vždyť jsou tu jenom afíci a občas jiná zvířata,ale není tu žádná zoo!Napište prosííím svůj názor,díkss;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?