Diskuze MojeID a ověřený uživatel Hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, dopis mi došel ale někde jsem ho nejspíš ztratila kde si mám zažádat o poslední pin 3 ?
Útulek z toho něco má, MojeID také a Hafici.cz rovněž. Jsme zprostředkovatelé a máme z toho odměnu jejíž část poskytujeme útulku. Jessica (27.12.2012 20:30:04) napsal: MojeID z toho něco má, útulek z toho něco má...A vy - hafici.cz - jste jen zprostředkovatelé?... :P 8-)
Dobrý den, na MojeID jsem registrovaná už nějakou dobu. Mohu tedy přispět útulku i tak? Děkuji za odpověď.
MojeID z toho něco má, útulek z toho něco má...A vy - hafici.cz - jste jen zprostředkovatelé?... :P 8-)
Body i sleva se vždycky hodí ;-) Chceme vám tak kompenzovat váš čas, který ověřením svých údajů ztratíte :D Evča (27.12.2012 20:05:27) napsal: Mici,já myslela,že se přihlašujeteproto,aby jste pomohla útulku a né získala slevy a body:-D
MICI (27.12.2012 17:41:49) napsal: dobrý den, založila jsem si mojeid. Co mám dělat dál? Bylo mi řečeno, že dostanu nějakou slevu a body. Jak to mohu získat?:-) Mici,já myslela,že se přihlašujeteproto,aby jste pomohla útulku a né získala slevy a body:-D
Příspěvek útulku se bohužel týká jen nově založených účtů. Můžete ale přesvědčit třeba manžela/přítele/kohokoli, aby dobré věci prospěl ;-) Phoebe&Adel (27.12.2012 17:56:20) napsal: založeno na začátku prosince. Mohu i tak nějak přispět?
Jestliže jste svůj účet na Hafici.cz již propojila s MojeID, tak Vám bude rovněž přidělen odznak Ověřeného uživatele. Orina - Amorek a jejich Minizoo (27.12.2012 19:11:23) napsal: Když již mám MojeID a přihlašuji se přes něj, dostanu také odznak Ověřený uživatel? Děkuji za odpověď.
Na váš bonusový účet se přičte automaticky 300 bodů a také Vám přijde e-mail, se slevovým kódem do e-shopu. (Toto může mít nějakou prodlevu, ne však déle než 1 den). Odznak Vám bude rovněž přidělen a to na všechny profily mazlíčků. MICI (27.12.2012 17:41:49) napsal: dobrý den, založila jsem si mojeid. Co mám dělat dál? Bylo mi řečeno, že dostanu nějakou slevu a body. Jak to mohu získat?:-)
Když již mám MojeID a přihlašuji se přes něj, dostanu také odznak Ověřený uživatel? Děkuji za odpověď.
Když již mám MojeID a přihlašuji se přes něj, dostanu také odznak Ověřený uživatel?
Máte dvě mojeID identity není to proti žádným pravidlům. Takové identity jdou vytvořit s časovým odstupem jednoho měsíce, protože mojeID kontroluje zda za poslední měsíc někdo nevytvořil mojeID identitu se stejným emailem nebo telefonem. ♥Amálka♥ (28.12.2012 11:08:44) napsal: Založila jsem si mojeID a nakonec jsem zjistila a úplně jsem zapoměněla,že jsem si před rokem už založila.nevadí že mám dva? A nebo mám te starý zrušit.Děkuji za každou vaši radu:-) :-) :-)
mám založené, ale nejde mi u vás přihlásit se přes ID.
Účet MojeID, zrovna tak jako každá jiná registrace kamkoli, dle zákona zrušit jde. Zuzka (28.12.2012 13:08:04) napsal: de id zrušit?
Ahoj! Asi vím na jakém principu to MojeID funguje. Ráda bych odznak ověřeného uživatele získala, protože nejsem žádný podfukář, ale pravidelně se z mých počítaču přihlašují 2 kamarádky a sourozenec, kteří mají zde na Hafících, Micinách i Koníčcích své profily. Moc by mě mrzelo, kdybych odznak nezískala, ale zase bych nerada, aby mě nějaký systém smazal kvůli tomu, že moje kámošky a sourozenec tu mají profil, na který stejně pravidelně nechodí už přes rok a přihlásí se cca 1 ze 3 měsíce Říkali mi, že by si kvůli mě profil klidně smazali, že jim je to fuk, ale ani jeden z nás nevíme, jak se to dělá a jestli mi to vůbec pomůže... Prosím o odpověď s radou, moooc děkuji (na mém profilu na této stránce mi moc záleží, tyto Vaše 3 stránky jsou nejlepší na celém netu! )
Propojeno a přihlašuji se již jem přes MojeID, odznáček ověřený uživatel nikde :-( Kate (27.12.2012 19:56:26) napsal: Jestliže jste svůj účet na Hafici.cz již propojila s MojeID, tak Vám bude rovněž přidělen odznak Ověřeného uživatele.
Hezký večer Irčo, podrobný návod, jak to provést bod po bodu máte zde:https://www.hellosandy.cz/clanky/ostatni-clanky-12/jednoduchy-navod-na-vytvoreni-mojeid-12214/ Jestliže Vám to píše, že máte špatné uživatelské jméno (v případě, že jste na formuláři zde na Hafici.cz), pak je uživatelské jméno zřejmě již obsazeno - zkuste ho trochu pozměnit. Nebo ho zadáváte špatně - je možné si zvolit uživatelské jméno obsahující pouze malá písmena a číslice - tedy např. "irca18". Zkuste prosím bod po bodu projít návod, na který jsem Vám poslala odkaz. Případně mi napište, na kterém bodu jste se "zastavila". Irča a holky (29.12.2012 19:48:23) napsal: Zdravím.Chtěla bych pomoct útulku Skřivany,ale nevím jak.Ať dělám a vyplňuji co dělám a vyplňuji buď mi to píše,že mám špatné uživ.jméno nebo heslo a když zadám nový příkaz zase,že už existuju.Prosím poradíte někdo jak a dobře vše provést?DěkujiIrena
Zdravím.Chtěla bych pomoct,ale nevím jak.Ať dělám a vyplňuji co dělám a vyplňuji buď mi to píše,že mám špatné uživ.jméno nebo heslo a když zadám nový příkaz zase,že už existuju.Prosím poradíte někdo jak a dobře vše provést?DěkujiIrena
Děkuji, už je vše v pořádku :o) Kate (31.12.2012 11:03:30) napsal: Už by to mělo být v pořádku. ;-)
Už by to mělo být v pořádku. ;-) bebina (30.12.2012 19:55:25) napsal: Mám stejný problém.
Souhlasím s ostatními příspěvky. Odmítám poskytnout svoje osobní údaje někomu cizímu, o kom vůbec nevím, co je to zač a na co moje údaje použije. Co je to vůbec za pochybnou firmu?! Nikdy jsem o ní neslyšel!!! A ty otázky v dotazníku, který jsem ze zvědavosti otevřel! Datum narození, číslo občanky, číslo pasu... proboha NA CO TO CHCETE VĚDĚT?!!! Co je komu do toho?! Co s těmi informacemi chcete dělat?! Tyhle údaje nemá ani můj doktor (kromě data narození). Adminům Hafíků vzkazuji, jestli smažete můj profil, když své údaje neposkytnu třetí straně, poslužte si. Na netu je dost jiných portálů, kde si mohou pejskaři spolu popovídat.
Lidičky co blázníte, tak když se takto registrovat nechcete, tak to nedělejte 8-) proč se takhle zbytečně rozčilovat? Proč zbytečně prudit, buď to udělejte nebo ne, každý má svůj rozum. Tady by to mělo být spíš pro ty, kteří chtějí a třeba to nějkým způsobem nejde apod.
ahoojky,jak se mi do ruky dostane ten kupon,taky poštou ?..já netuším,plsky pomoc ! děkuji za případnou odpověd
Dobrý den, mám problém, že nedorazil e-mail, který mám potvrdit. SMS s pinem 2 ano, ale e-mail ne. Správně napsaný jsem ho měla, kontrolovala jsem ho. Mám ještě počkat nebo jak toto mám vyřešit? Díky za odpověď.
Dobrý den, mám účet na moje Id již delší dobu ,ale nedaří se mi ho spárovat s účtem zde na Hafících. Když se zde přihlásím klasicky tak se nemohu přihlásit zase znovu přes moje ID tak se zase odhlásím a zadám přihlásit přes moje ID a vyskočí na mne: uživatel nepřihlášen a žádost o novou registraci to mám znovu tu registraci vyplnit? Nějak se v tom ztrácím.:-( Předem díky za pomoc
Dobrý den Chtěla bych se stát ověřeným uživatelem ale, ID mám již delší dobu, a jak to mám udělat abych se stala ověřeným uživatelem bez toho aniž bych se musela znovu registrovat buď na Hafíky nebo na ID?
Váš dotaz bohužel úplně nechápu, ale zkusím odpovědět. Jestliže již máte propojený účet MojeID se svým účtem na Miciny.cz, tak je tak automaticky i pro Hafici.cz a Konicci.cz. Vytvořením účtu MojeID neztrácíte svou registraci na Miciny.cz/Konicci.cz/Hafici.cz - stačí se přihlásit na naše portály a svůj účet propojit s tím na MojeID. Alex.Hykaru (08.04.2013 19:42:32) napsal: Diš se zaregistruji na ověřeni učet mojeID nestratim tim už ten co mam spojeni miciny.cz?? a profili tenhle i na miciny.cz mam otasku dase nastaveni změnit emajl? že registraci??:-) jsem profilu alex a tom mojeID SEM TAM DAL Alex a už to ukazalo problem to nechapu diš sem tadi alex??nechi mit zbitečně daši učet a přit otenhle s pojen miciny.cz:-)
již jsem zaregistrovaná v mojeID jak se mám teda zúčastnit soutěže ?
Alex.Hykaru (08.04.2013 19:42:32) napsal: Diš se zaregistruji na ověřeni učet mojeID nestratim tim už ten co mam spojeni miciny.cz?? a profili tenhle i na miciny.cz mam otasku dase nastaveni změnit emajl? že registraci??:-) jsem profilu alex a tom mojeID SEM TAM DAL Alex a už to ukazalo problem to nechapu diš sem tadi alex??nechi mit zbitečně daši učet a přit otenhle s pojen miciny.cz:-)
Vaše dotazy k ověřování uživatelů pomocí MojeID pište prosím SEM! Děkujeme ;-)
Dobrý den, napište mi prosím do interní zprávy své přihlašovací jméno, které jste si pro MojeID zvolila. Nechám Vám opětovně zaslat e-mail i sms. defender110 (08.01.2013 14:55:08) napsal: Dobrý den, mám problém, že nedorazil e-mail, který mám potvrdit. SMS s pinem 2 ano, ale e-mail ne. Správně napsaný jsem ho měla, kontrolovala jsem ho. Mám ještě počkat nebo jak toto mám vyřešit? Díky za odpověď.
Dobrý den, to můžeme v pracovní den zařídit. Pošlete mi prosím svoje MojeID uživatelské jméno (do interních zpráv), necháme Vám jej opětovně zaslat. ღ♥ღkája a pejscღi♥ღ (19.07.2013 15:49:34) napsal: Dobrý den, dopis mi došel ale někde jsem ho nejspíš ztratila kde si mám zažádat o poslední pin 3 ?
Soutěže se zúčastníte pouhým registrováním na mojeID ღ♥ღkája a pejscღi♥ღ (17.05.2013 13:13:17) napsal: již jsem zaregistrovaná v mojeID jak se mám teda zúčastnit soutěže ?
Stačí propojit svůj stávající účet na Hafici.cz s tím, co již máte na MojeID. Návod zde:https://www.hellosandy.cz/clanky/ostatni-clanky-12/jednoduchy-navod-na-vytvoreni-mojeid-12214/ irisday (04.04.2013 13:34:11) napsal: Dobrý den Chtěla bych se stát ověřeným uživatelem ale, ID mám již delší dobu, a jak to mám udělat abych se stala ověřeným uživatelem bez toho aniž bych se musela znovu registrovat buď na Hafíky nebo na ID?
Diš se zaregistruji na ověřeni učet mojeID nestratim tim už ten co mam spojeni miciny.cz?? a profili tenhle i na miciny.cz mam otasku dase nastaveni změnit emajl? že registraci??:-) jsem profilu alex a tom mojeID SEM TAM DAL Alex a už to ukazalo problem to nechapu diš sem tadi alex??nechi mit zbitečně daši učet a přit otenhle s pojen miciny.cz:-)
Dobrý den ráda bych se zeptala jak můžu vyhrát ten set pro pejsky. Děkuji za odpověď Barča
Jestliže jste do formuláře vyplnila svou korespondenční adresu, tak Vám PIN dorazí na ni. Cathy-S (24.01.2013 17:07:26) napsal: Dobrý den, mám problém s adresou. Na trvaláku se vůbec nezdržuju tak jsem tam vyplnila dodací a korespondenční. Pošle se mi ten dopis sem?
Dobrý den, mám problém s adresou. Na trvaláku se vůbec nezdržuju tak jsem tam vyplnila dodací a korespondenční. Pošle se mi ten dopis sem?
Dobrý den, přihlašte se klasicky na Hafici.cz jako doposud a zde nahoře:https://www.hellosandy.cz/mojeid/ spárujte svůj účet MojeID s Hafici.cz. (Nemusíte zakládat nový MojeID účet.) Brekeke (11.01.2013 10:29:14) napsal: Dobrý den, mám účet na moje Id již delší dobu ,ale nedaří se mi ho spárovat s účtem zde na Hafících. Když se zde přihlásím klasicky tak se nemohu přihlásit zase znovu přes moje ID tak se zase odhlásím a zadám přihlásit přes moje ID a vyskočí na mne: uživatel nepřihlášen a žádost o novou registraci to mám znovu tu registraci vyplnit? Nějak se v tom ztrácím.:-( Předem díky za pomoc
V případě, že se Vám správně povede provést registraci na MojeID alespoň 1.stupně - tedy PIN1 a PIN2, tak Vám kupon dorazí v emailu do Vaší e-mailové schránky. myskamaruska (05.01.2013 08:57:51) napsal: ahoojky,jak se mi do ruky dostane ten kupon,taky poštou ?..já netuším,plsky pomoc ! děkuji za případnou odpověd
Lenule, píšete "dyž jsem se registrovala na Hafíky, tak jsem musela napsat jméno, adresu, i email...." - to ale není pravda! Nikdy za 5-ti letou historii Hafici.cz jsme při registraci přímo na Hafici.cz nevyžadovali více než POUZE EMAIL! A to je také důvod, proč je tu poměrně velká skupinka falešných účtů - protože založit si "nový" email, jen kvůli soutěžím a hlasování či sbírání bodů není vůbec žádný problém. A to je právě důvod, proč jsme přistoupili k registraci i přes MojeID a zavedení statusu "ověřeného uživatele". Lenule (02.01.2013 09:00:25) napsal: Také souhlasím, nikdo sice neříká přímo, že budeme podvodníci,ale v okamžiku, kdy existují "ověření", budeme my ti "neověření"...tudíž něco míň. Hafící to nedělají kvůli útulku,ale aby měli mnoho uživatelů, útulek je pouze lákadlo stejně tak jako všude jinde věrnostní programy apod. Pokud nechcete, nedávejte osobní údaje kvůli pětikoruně...to raději v obálce pošlete přímo do útulku psí pamlsek,uděláte víc.
Sindibade, opravdu netuším, na jaký formulář jste koukal, ale číslo pasu nebo občanky rozhodně nikde nevyplňujete!!! Jestliže mluvíte o registraci do MojeID, tak vyplňujete pouze adresu, telefon a e-mail. A nikdo tu nikdy neřekl, že budeme mazat profily jen proto, že se přes MojeID na Hafiky nebudete přihlašovat. 8-} SINDIBAD (02.01.2013 10:30:21) napsal: Souhlasím s ostatními příspěvky. Odmítám poskytnout svoje osobní údaje někomu cizímu, o kom vůbec nevím, co je to zač a na co moje údaje použije. Co je to vůbec za pochybnou firmu?! Nikdy jsem o ní neslyšel!!! A ty otázky v dotazníku, který jsem ze zvědavosti otevřel! Datum narození, číslo občanky, číslo pasu... proboha NA CO TO CHCETE VĚDĚT?!!! Co je komu do toho?! Co s těmi informacemi chcete dělat?! Tyhle údaje nemá ani můj doktor (kromě data narození). Adminům Hafíků vzkazuji, jestli smažete můj profil, když své údaje neposkytnu třetí straně, poslužte si. Na netu je dost jiných portálů, kde si mohou pejskaři spolu popovídat.
ღ Jana ღ (29.12.2012 17:10:23) napsal: Mám s našema chundelatýma holkama profil na Hafíkách, velice nám pomáhá komunikace formou vzkazíků. Mám víc starostí a práce než odpočinku! Relaxace u deníčků a různých humorných příběhů je jedinečná.;-) ;-) Ráda pomohu útulku a odešlu třeba dárcovskou SMS nebo jinou formu pomoci, ale jak vím, že se moje či mé dcery s handicapem osobní údaje nedostanou do nepovolaných rukou!!! Přes e shop nenakupuji, tudíž ani nikde nedávám své osobní údaje.. A jen proto, že se nebudu registrovat, budu za podvodníka? Když jsem se registrovala na Hafíky, tak jsem musela napsat jméno, adresu, i email....tak proč ????????? Útulku pochopitelně bych ráda pomohla, ale jinou formou. No a pokud budu za podvodníka, když se nebudu registrovat, mám tedy zrušit celý profil můj i holek? a najít si jinou formu relaxace a odreagování od běžného a ne příliš lehkého života? Jana Také souhlasím, nikdo sice neříká přímo, že budeme podvodníci,ale v okamžiku, kdy existují "ověření", budeme my ti "neověření"...tudíž něco míň. Hafící to nedělají kvůli útulku,ale aby měli mnoho uživatelů, útulek je pouze lákadlo stejně tak jako všude jinde věrnostní programy apod. Pokud nechcete, nedávejte osobní údaje kvůli pětikoruně...to raději v obálce pošlete přímo do útulku psí pamlsek,uděláte víc.
<blockquote>Dana (29.12.2012 17:44:21) napsal: Janičko, ať vás to ani nenapadne! Já taky pomáhám jak mohu, ale tenhle způsob se mi nelíbí. Nechápu, proč bych měla uvádět tak osobní údaje jen proto, že chci poslat pár korun. Raději bych poslala třeba i víc, ale jinou formou. A nejsem tady sama. A jestli si o mě někdo myslí, že jsem podvodník, tak je hloupý a mě je to fuk. Také souhlasím s Janou, nikdo sice neříká přímo, že budeme podvodníci,ale v okamžiku, kdy existují "ověření", budeme my ti "neověření"...tudíž něco míň. Hafící to nedělají kvůli útulku,ale aby měli mnoho uživatelů, útulek je pouze lákadlo stejně tak jako všude jinde věrnostní programy apod. Pokud nechcete, nedávejte osobní údaje kvůli pětikoruně...to raději v obálce pošlete přímo do útulku psí pamlsek,uděláte víc.
Dobrý den, ano, to určitě jde. Napište mi prosím do interní pošty své přihlašovací jméno do MojeID. TerculQa (01.01.2013 21:33:50) napsal: Dobrý den, už je to tři dny a nepřišel mi pořád sms pin 2. Dá se to něják obnovit aby přišel?
Dobrý den, už je to tři dny a nepřišel mi pořád sms pin 2. Dá se to něják obnovit aby přišel?
Hafoj Teriz, nevidím důvod, proč by ti měly být smazané profily nebo uživatelský účet jen proto, že se z tvého počítače přihlašují i kamarádky. To se nestane. Hezký den Kate Teriz a chlupáči (01.01.2013 17:57:37) napsal: Asi před 5 dny jsem sem vlkádala otázku a nikdo mi na ní zatím neodpoveděl, ač už dalším lidem jste už odpověděli, tak Vás tímto žádám, jestli odpovíte, je to pro mě velice důležité,děkuji :-) Vkládám příspěvek znovu... Ahoj! Asi vím na jakém principu to MojeID funguje. Ráda bych odznak ověřeného uživatele získala, protože nejsem žádný podfukář, ale pravidelně se z mých počítaču přihlašují 2 kamarádky a sourozenec, kteří mají zde na Hafících, Micinách i Koníčcích své profily. Moc by mě mrzelo, kdybych odznak nezískala, ale zase bych nerada, aby mě nějaký systém smazal kvůli tomu, že moje kámošky a sourozenec tu mají profil, na který stejně pravidelně nechodí už přes rok a přihlásí se cca 1 ze 3 měsíce Říkali mi, že by si kvůli mě profil klidně smazali, že jim je to fuk, ale ani jeden z nás nevíme, jak se to dělá a jestli mi to vůbec pomůže... Prosím o odpověď s radou, moooc děkuji (na mém profilu na této stránce mi moc záleží, tyto Vaše 3 stránky jsou nejlepší na celém netu! )
založeno na začátku prosince. Mohu i tak nějak přispět?
dobrý den, založila jsem si mojeid. Co mám dělat dál? Bylo mi řečeno, že dostanu nějakou slevu a body. Jak to mohu získat?:-)
Asi před 5 dny jsem sem vlkádala otázku a nikdo mi na ní zatím neodpoveděl, ač už dalším lidem jste už odpověděli, tak Vás tímto žádám, jestli odpovíte, je to pro mě velice důležité,děkuji :-) Vkládám příspěvek znovu... Ahoj! Asi vím na jakém principu to MojeID funguje. Ráda bych odznak ověřeného uživatele získala, protože nejsem žádný podfukář, ale pravidelně se z mých počítaču přihlašují 2 kamarádky a sourozenec, kteří mají zde na Hafících, Micinách i Koníčcích své profily. Moc by mě mrzelo, kdybych odznak nezískala, ale zase bych nerada, aby mě nějaký systém smazal kvůli tomu, že moje kámošky a sourozenec tu mají profil, na který stejně pravidelně nechodí už přes rok a přihlásí se cca 1 ze 3 měsíce Říkali mi, že by si kvůli mě profil klidně smazali, že jim je to fuk, ale ani jeden z nás nevíme, jak se to dělá a jestli mi to vůbec pomůže... Prosím o odpověď s radou, moooc děkuji (na mém profilu na této stránce mi moc záleží, tyto Vaše 3 stránky jsou nejlepší na celém netu! )
Mám stejný problém. Kate (30.12.2012 14:15:38) napsal: Orino, moc se omlouváme, teď jsme zjistili, kde je problém. Svůj účet MojeID jste pouze spárovala s tím na Hafici.cz a nejste tedy nově vytvořeným uživatelem na MojeID. Programátor to opraví. Odznak Vám bude určitě přidělen.
Dobrý den, to je zvláštní. Mohu Vás poprosit o podrobnější informace do interní pošty? Jakého e-mailového klienta používáte, přihlašujete se z webového rozhraní? Jaký prohlížeč máte? Předem děkuji za informace. Kate isdavid (30.12.2012 14:05:25) napsal: Dostal jsem SMS s pinem.... pak dorazil chybný mejl, kde měl být další pin a odkaz pro potvrzení. "Zprávu nelze zobrazit. Během zobrazení zprávy došlo k neočekávaným potížím" ! Takže mám jen potřebnou polovinu k ověření..........
Orino, moc se omlouváme, teď jsme zjistili, kde je problém. Svůj účet MojeID jste pouze spárovala s tím na Hafici.cz a nejste tedy nově vytvořeným uživatelem na MojeID. Programátor to opraví. Odznak Vám bude určitě přidělen. Orina - Amorek a jejich Minizoo (30.12.2012 12:30:17) napsal: Co si můžu pod pojmem brzo představit? Přihlašuji se již pod MojeID tři dny a ověřený uživatel stále nejsem. ?! 8-}
Dostal jsem SMS s pinem.... pak dorazil chybný mejl, kde měl být další pin a odkaz pro potvrzení. "Zprávu nelze zobrazit. Během zobrazení zprávy došlo k neočekávaným potížím" ! Takže mám jen potřebnou polovinu k ověření..........
Co si můžu pod pojmem brzo představit? Přihlašuji se již pod MojeID tři dny a ověřený uživatel stále nejsem. ?! 8-} Kate (28.12.2012 20:41:49) napsal: Přidělení odznaku je automatické, ale bohužel s určitou prodlevou. Určitě se vám brzo ukáže.
Zdravím.Chtěla bych pomoct útulku Skřivany,ale nevím jak.Ať dělám a vyplňuji co dělám a vyplňuji buď mi to píše,že mám špatné uživ.jméno nebo heslo a když zadám nový příkaz zase,že už existuju.Prosím poradíte někdo jak a dobře vše provést?DěkujiIrena
Jani, nikdo neříká, že když nebudeš ověřeným uživatelem, že jsi podvodník. ღ Jana ღ (29.12.2012 17:10:23) napsal: Mám s našema chundelatýma holkama profil na Hafíkách, velice nám pomáhá komunikace formou vzkazíků. Mám víc starostí a práce než odpočinku! Relaxace u deníčků a různých humorných příběhů je jedinečná.;-) ;-) Ráda pomohu útulku a odešlu třeba dárcovskou SMS nebo jinou formu pomoci, ale jak vím, že se moje či mé dcery s handicapem osobní údaje nedostanou do nepovolaných rukou!!! Přes e shop nenakupuji, tudíž ani nikde nedávám své osobní údaje.. A jen proto, že se nebudu registrovat, budu za podvodníka? Když jsem se registrovala na Hafíky, tak jsem musela napsat jméno, adresu, i email....tak proč ????????? Útulku pochopitelně bych ráda pomohla, ale jinou formou. No a pokud budu za podvodníka, když se nebudu registrovat, mám tedy zrušit celý profil můj i holek? a najít si jinou formu relaxace a odreagování od běžného a ne příliš lehkého života? Jana
ღ Jana ღ (29.12.2012 17:10:23) napsal: Mám s našema chundelatýma holkama profil na Hafíkách, velice nám pomáhá komunikace formou vzkazíků. Mám víc starostí a práce než odpočinku! Relaxace u deníčků a různých humorných příběhů je jedinečná.;-) ;-) Ráda pomohu útulku a odešlu třeba dárcovskou SMS nebo jinou formu pomoci, ale jak vím, že se moje či mé dcery s handicapem osobní údaje nedostanou do nepovolaných rukou!!! Přes e shop nenakupuji, tudíž ani nikde nedávám své osobní údaje.. A jen proto, že se nebudu registrovat, budu za podvodníka? Když jsem se registrovala na Hafíky, tak jsem musela napsat jméno, adresu, i email....tak proč ????????? Útulku pochopitelně bych ráda pomohla, ale jinou formou. No a pokud budu za podvodníka, když se nebudu registrovat, mám tedy zrušit celý profil můj i holek? a najít si jinou formu relaxace a odreagování od běžného a ne příliš lehkého života? Jana Janičko, ať vás to ani nenapadne! Já taky pomáhám jak mohu, ale tenhle způsob se mi nelíbí. Nechápu, proč bych měla uvádět tak osobní údaje jen proto, že chci poslat pár korun. Raději bych poslala třeba i víc, ale jinou formou. A nejsem tady sama. A jestli si o mě někdo myslí, že jsem podvodník, tak je hloupý a mě je to fuk. Přeji krásný večer vám všem děvčatům. Dana
Dobrý den, jestliže již účet máte, tak lze Váš stávající účet MojeID spárovat s účtem na Hafici.cz. Nejpozději do konce roku bude hotové i přihlašování na Hafici.cz/Miciny.cz/Konicci.cz přímo pomocí MojeID. Příspěvek útulku se ale týká jen nově založených účtů. Můžete ale přesvědčit třeba manžela/přítele/kohokoli, aby dobré věci prospěl ;-) Caroline (27.12.2012 16:35:23) napsal: Dobrý den, na MojeID jsem registrovaná už nějakou dobu. Mohu tedy přispět útulku i tak? Děkuji za odpověď.
Mám s našema chundelatýma holkama profil na Hafíkách, velice nám pomáhá komunikace formou vzkazíků. Mám víc starostí a práce než odpočinku! Relaxace u deníčků a různých humorných příběhů je jedinečná.;-) ;-) Ráda pomohu útulku a odešlu třeba dárcovskou SMS nebo jinou formu pomoci, ale jak vím, že se moje či mé dcery s handicapem osobní údaje nedostanou do nepovolaných rukou!!! Přes e shop nenakupuji, tudíž ani nikde nedávám své osobní údaje.. A jen proto, že se nebudu registrovat, budu za podvodníka? Když jsem se registrovala na Hafíky, tak jsem musela napsat jméno, adresu, i email....tak proč ????????? Útulku pochopitelně bych ráda pomohla, ale jinou formou. No a pokud budu za podvodníka, když se nebudu registrovat, mám tedy zrušit celý profil můj i holek? a najít si jinou formu relaxace a odreagování od běžného a ne příliš lehkého života? Jana
Přidělení odznaku je automatické, ale bohužel s určitou prodlevou. Určitě se vám brzo ukáže. Pája a Verunka (28.12.2012 20:35:09) napsal: Taky nemám odznak:-)
mojeID předáváte údaje jako je telefon, email a adresu. Což jsou údaje, které dáváte každému eshopu při objednávce. Výhodou pro Vás je to, že Hafikům a dalším portálům a eshopu nepředáváte heslo. Provozovatel MojeID je společnost která se "stará o český internet" = je správce všech českých domén tedy domén s koncovkou .cz -> podrobnosti naleznete na www.nic.cz Kate (28.12.2012 10:33:01) napsal: Jediné, s čím souhlasíte při registraci na MojeID je poskytnutí e-mailu nám - tedy Hafici.cz/Miciny.cz/Konicci.cz (abychom mohli propojit váš účet na Hafici.cz s MojeID a uživatelé tak nemuseli znovu vytvářet profily svých mazlíčků atd.). Nicméně, odkaz na útulek Skřivany je přímo v článku - ale jejich stránky najdete i zde:http://www.utulek-skrivany.estranky.cz/
Založila jsem si mojeID a nakonec jsem zjistila a úplně jsem zapoměněla,že jsem si před rokem už založila.nevadí že mám dva? A nebo mám te starý zrušit.Děkuji za každou vaši radu:-) :-) :-)
Jediné, s čím souhlasíte při registraci na MojeID je poskytnutí e-mailu nám - tedy Hafici.cz/Miciny.cz/Konicci.cz (abychom mohli propojit váš účet na Hafici.cz s MojeID a uživatelé tak nemuseli znovu vytvářet profily svých mazlíčků atd.). Nicméně, odkaz na útulek Skřivany je přímo v článku - ale jejich stránky najdete i zde:http://www.utulek-skrivany.estranky.cz/ Linda 007 (28.12.2012 10:22:47) napsal: DOBRY CEN. CHTELA JSEM SE ZAREGISTROVAT A UDELAT SI ID UCET ALE NECHCI SOUHLASIT O POSKYTOVANI MYCH SOUKROMYCH INFORMACICH DALSIM LIDEM CI ORGANIZACIM TAK BYCH VAS POPROSILA O ADRESU TOHO UTULKU A SAMA BYCH JIM PENIZE BUD PREDALA ANEBO ZASLALA. DEKUJI A JSEM S POZDRAVEM. L.Z.
DOBRY CEN. CHTELA JSEM SE ZAREGISTROVAT A UDELAT SI ID UCET ALE NECHCI SOUHLASIT O POSKYTOVANI MYCH SOUKROMYCH INFORMACICH DALSIM LIDEM CI ORGANIZACIM TAK BYCH VAS POPROSILA O ADRESU TOHO UTULKU A SAMA BYCH JIM PENIZE BUD PREDALA ANEBO ZASLALA. DEKUJI A JSEM S POZDRAVEM. L.Z.
Nejprve musí dojít k propojení účtů. Přihlašte se nejprve klasicky na Hafici.cz a pak přes mojeid. honzik (28.12.2012 08:07:34) napsal: mám založené, ale nejde mi u vás přihlásit se přes ID.
✭Animal Love✭ (27.12.2012 23:46:38) napsal: Dobrý den, jak ten účet ověřit?? jsem tak trochu počítačový antitalent :D Děkuji :) Přečti si vše pozorně, všechny informace a návod najdeš.
Pavla a šest kočičích mušketýrů (27.12.2012 23:20:03) napsal: A člověk bez toho odznaku není reálný? :-D :-D To víš, že ano. Nicméně tento odznak má fci takovou, že kdo ho má, můžeš si být jistá, že to není falešný profil. Něco na tom bude, není to zlý nápad. Krom toho, nějaké ty peníze na útulek se snad vyberou.
Dobrý den, jak ten účet ověřit?? jsem tak trochu počítačový antitalent :D Děkuji :)
Kate (27.12.2012 22:44:01) napsal: Hodnotit - tedy posílat kostičky a myšičky - můžete nadále beze změny. Jen na každém profilu mazlíčka uvidíte, podle odznaku ověřeného uživatele, zda je to reálný ověřený člověk, či nikoli. Tedy je na váš, jaké informace (například v interní poště) danému neověřenému uživateli řeknete. A člověk bez toho odznaku není reálný? :-D :-D
Hodnotit - tedy posílat kostičky a myšičky - můžete nadále beze změny. Jen na každém profilu mazlíčka uvidíte, podle odznaku ověřeného uživatele, zda je to reálný ověřený člověk, či nikoli. Tedy je na váš, jaké informace (například v interní poště) danému neověřenému uživateli řeknete. Dája (27.12.2012 22:10:31) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat když budeme hodnotit jestli uvidíme zda je uživatel ověřen ale to neznamená že bych ty neověřené nehodnotila.Děkuji :_/
To je škoda že jen přes MojeID třeba i formou sms by bylo lepší přispívat na útulek bylo by daleko víc peněz....
Dobrý den, chtěla bych se zeptat když budeme hodnotit jestli uvidíme zda je uživatel ověřen ale to neznamená že bych ty neověřené nehodnotila.Děkuji :_/
Na váš bonusový účet se přičte automaticky 300 bodů a také Vám přijde e-mail, se slevovým kódem do e-shopu. (Toto může mít nějakou prodlevu, ne však déle než 1 den). Odznak Vám již byl přidělen. MICI (27.12.2012 17:41:49) napsal: dobrý den, založila jsem si mojeid. Co mám dělat dál? Bylo mi řečeno, že dostanu nějakou slevu a body. Jak to mohu získat?:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?