Diskuze Možné problémy s chovným jedincem

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, Naši ragdollinku máme od jedné paní z vesničky blízko Prostějova, kde v domku chovala páreček ragdollů. Nikdy ale venku nebyli. Kocourka ven nemusíte pouštět. Je to velmi nezodpovědné nechat toulat nekastrovaného kocoura, ač šlechtěného. A věřte, že by se toulal. Pokud ho budete odmala zvykat, může se naučit na kšírky a pak s ním můžete chodit ven ve svém doprovodu. Myslím, že s pejsky problémy mít nebude. Pěkně to popsala paní Claudia.
Ani já nebudu radit. I když budete žít na vesnici, kocourka přeci nemusíte pouštět ven.
Ani já nebudu radit. I když budete žít na vesnici, kocourka přeci nemusíte pouštět ven.
Nebudu radit, jen Vám napíšu svůj názor. 1) Nekastrovaný kocourek se toulat bude a randit s kočkami také... 2) Určitě bych chovného kocoura volně nepouštěla. Nejen, že bude courat a plodit potomstvo s kdejakou mickou(rozhodně není myšleno urážlivě...), ale hrozí reálné nebezpečí úrazu, ztráty, smrti.... 3) Kocourek s pejsky (kavalíry) problém rozhodně mít nebude, když je spolu včas seznámíte. Problémy mezi zvířaty většinou zaviní lidé, zvířata sama nemají důvod.... většinou.... Podívejte se k nám na profily, máme kavalíry a kočky a všichni žijí ve vzájemné harmonii. Je to otázka výchovy, nic víc...
Dobrý den, v budoucnu bych si možná chtěla pořídit Ragdolla. S ním bych se chtěla věnovat výstavám, atd., ale chtěla bych se zeptat na pár otázek: 1) Pokud bych žila na venkově, bála bych se, že mi bude můj kocourek randit s jinými kočkami a potom bych měla problémy s lidmi ze sousedství. 2) Neutekl by mi kocourek venku, nebo má žít v domě? 3) Nevadilo by, pokud bych si založila chovnou stanici Kavalír King Charles Španěla ( plemeno pejska ), neměl by s pejsky/fenkami kocourek problémy?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?