Diskuze mrnouskání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

zdravím všechny, mám dvouletou, mourovatou kočičku, kterou jsem před rokem nechala vykastrovat...kočička se běžně ze svých procházek vracela domů až do čtvrtka 13.3.2014, kdy se ze své ranní procházky už nevrátila....je možné i přesto, že je po kastraci může mrnouskat či mít období říje?
libuska (09.04.2014 16:48:29) napsal: tak na 50% vím, že jí nesrazilo auto..co jsem obcházela ulice tak jsem ji někde přejetou neviděla...jediná varianta nás napadla, že je tu třeba někdo odchytává a nějak jim ubližuje, protože jedné paní se prý rok a půl stará kočička vrátila po 4.dnech a prý měla rozříznutou pusu a prý neměla zuby...já jí měla na noc doma a chtěla jít ven tak jsem jí ve čtvrt na tři ráno pustila ven...v 5.45 jsem odjížděla do práce a doma nebyla....soused jel do práce prý v půl sedmé a prý seděla na plotě...ten byl poslední kdo jí viděl Držím pěsti, ať kočičku najdete živou a zdravou. Kontaktovala bych nejbližší útulek, letos na jaře u nás odchytávali toulavé kočky a jedné paní při tom odchytli jejího kocourka. V útulku jí ho vrátili. Hodně štěstí! Renča z Brna
Dušan (09.04.2014 17:39:11) napsal: U nás je to stejně. Velké město a útulek vlastně žádný :( , krom jednoho přímo v budově veteriny, kde ale Čertíka dobře znají, takže jsem se ani neptal. Když jsem ho hledal a než se nechal chytit, objevoval se na louce před jedním domem buď brzy ráno nebo až za soumraku. Přes den se lump jeden zašíval a i když jsem jim tam hodil fotku s prosbou, nevyšli ani krok vstříc. >-| když jsem kočičku měla doma tak vydržela spát několik hodin v kuse..většinou se probouzela v 18.hod večer
libuska (08.04.2014 11:48:42) napsal: zdravím všechny, mám dvouletou, mourovatou kočičku, kterou jsem před rokem nechala vykastrovat...kočička se běžně ze svých procházek vracela domů až do čtvrtka 13.3.2014, kdy se ze své ranní procházky už nevrátila....je možné i přesto, že je po kastraci může mrnouskat či mít období říje? Pokud se kočiček a kocourků ztratilo víc během krátkého období, tipla bych to na odchyt...Nevím, ve které části Kladna bydlíte, ale kousek od Unhoště bývala stanice pro nalezená zvířata, ve Vrbičanech je útulek Srdcem pro kočky...Zeptala bych se na obecním úřadě, jestli nebyl odchyt, nebo městské policie... a taky hledat, hledat a hledat! Jak píše pan Dušan, jeho Čertík se našelskoro po třech měsících... Držím pěsti! Renča
libuska (09.04.2014 17:21:25) napsal: tak u nás na Kladně tu není žádný kočičí útulek, ale koukala jsem na ty nejbližší a nic U nás je to stejně. Velké město a útulek vlastně žádný :( , krom jednoho přímo v budově veteriny, kde ale Čertíka dobře znají, takže jsem se ani neptal. Když jsem ho hledal a než se nechal chytit, objevoval se na louce před jedním domem buď brzy ráno nebo až za soumraku. Přes den se lump jeden zašíval a i když jsem jim tam hodil fotku s prosbou, nevyšli ani krok vstříc. >-|
Renča z Brna (09.04.2014 16:56:32) napsal: Držím pěsti, ať kočičku najdete živou a zdravou. Kontaktovala bych nejbližší útulek, letos na jaře u nás odchytávali toulavé kočky a jedné paní při tom odchytli jejího kocourka. V útulku jí ho vrátili. Hodně štěstí! Renča z Brna tak u nás na Kladně tu není žádný kočičí útulek, ale koukala jsem na ty nejbližší a nic
Dušan (09.04.2014 14:51:57) napsal: Dopadlo to dobře, téměř přesně dle varianty "najdeme se tam, kde jsme se rozdělili". Akorát to trvalo 83+9 dní 8-} Vaše kočička jestli jsem to pochopil již měla své venkovní teritorium. To samo o sobě obsahuje vše, co má kočka zapotřebí, včetně místa na spaní - u vás doma. Jen tak pro nic za nic tento prostor neopustí a přesouvá se téměř výhradně v jeho hranicích. Kočka kočku naráz nevyžene, natož kocour kočku. Kocour kocoura ano. S mrouskající a zabřezlou kočkou mám zkušenost takovou, že ani ona neodchází úplně, ale může pak vychovávat kdesi v skrytu koťata. I ty pak přivede tak do 3 měsíců. K tomu mizení kočičáků : často se najde b..ec, který má na kočky spadeno. Znám jednoho takového, co například pouštěl na noc ven běhat po vesnici svou dogu, která zabila dva naše kočičáky. >:-( tak na 50% vím, že jí nesrazilo auto..co jsem obcházela ulice tak jsem ji někde přejetou neviděla...jediná varianta nás napadla, že je tu třeba někdo odchytává a nějak jim ubližuje, protože jedné paní se prý rok a půl stará kočička vrátila po 4.dnech a prý měla rozříznutou pusu a prý neměla zuby...já jí měla na noc doma a chtěla jít ven tak jsem jí ve čtvrt na tři ráno pustila ven...v 5.45 jsem odjížděla do práce a doma nebyla....soused jel do práce prý v půl sedmé a prý seděla na plotě...ten byl poslední kdo jí viděl
libuska (09.04.2014 11:56:00) napsal: no a jak hledání dopadlo? je zajímavé, že v okruhu 50m od nás se cca 3.sousedům také kočky nevrátili a ti snad měli kocoury....snad to bylo ve stejném čase Dopadlo to dobře, téměř přesně dle varianty "najdeme se tam, kde jsme se rozdělili". Akorát to trvalo 83+9 dní 8-} Vaše kočička jestli jsem to pochopil již měla své venkovní teritorium. To samo o sobě obsahuje vše, co má kočka zapotřebí, včetně místa na spaní - u vás doma. Jen tak pro nic za nic tento prostor neopustí a přesouvá se téměř výhradně v jeho hranicích. Kočka kočku naráz nevyžene, natož kocour kočku. Kocour kocoura ano. S mrouskající a zabřezlou kočkou mám zkušenost takovou, že ani ona neodchází úplně, ale může pak vychovávat kdesi v skrytu koťata. I ty pak přivede tak do 3 měsíců. K tomu mizení kočičáků : často se najde b..ec, který má na kočky spadeno. Znám jednoho takového, co například pouštěl na noc ven běhat po vesnici svou dogu, která zabila dva naše kočičáky. >:-(
Dušan (08.04.2014 22:54:10) napsal: No jestli vet neprovedl zákrok na 100%, mrouskat se může. Ale od 13 března fuč, to bych viděl na méně příjemnou variantu. Pokud by záleželo jen na nich tak se totiž kočky i kocouři vracejí domů, případně na oblíbená místa. Též bych to ale nevzdával, já hledal svého kocoura skoro sto dní. no a jak hledání dopadlo? je zajímavé, že v okruhu 50m od nás se cca 3.sousedům také kočky nevrátili a ti snad měli kocoury....snad to bylo ve stejném čase
libuska (08.04.2014 11:48:42) napsal: zdravím všechny, mám dvouletou, mourovatou kočičku, kterou jsem před rokem nechala vykastrovat...kočička se běžně ze svých procházek vracela domů až do čtvrtka 13.3.2014, kdy se ze své ranní procházky už nevrátila....je možné i přesto, že je po kastraci může mrnouskat či mít období říje? No jestli vet neprovedl zákrok na 100%, mrouskat se může. Ale od 13 března fuč, to bych viděl na méně příjemnou variantu. Pokud by záleželo jen na nich tak se totiž kočky i kocouři vracejí domů, případně na oblíbená místa. Též bych to ale nevzdával, já hledal svého kocoura skoro sto dní.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?