Diskuze Mrouská se?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

aniora (21.12.2012 05:45:55) napsal: Naše kočička včera počád mnoukala, a zvedala zadek:-| Je to mrouskání?:_/ Koukám, že Jůlinka je narozená ve stejný den jako náš nejmladší kocouřík a je jí právě 5 měsíců. Britunky sice dospívají poměrně později, ale podle fotky bych řekla (opravdu nic ve zlém), že Jůlinka je typově spíš kočka domácí a ty opravdu mohou mrouskat a zabřeznout velice brzy, i v těch 5 měsících. Takhle časná březost by pro její další vývoj určitě nebyla žádné plus, takže souhlasím s Danou, že vánoční čas by měla Jůlinka trávit raději v teple domova.
aniora (21.12.2012 05:45:55) napsal: Naše kočička včera počád mnoukala, a zvedala zadek:-| Je to mrouskání?:_/ !! Pravděpodobně ano! Jestli to bude trvat ještě pár dní a bude se to stupňovat, tak ano. Určitě ji nepouštěj ven, aby neotěhotněla.
Naše kočička včera počád mnoukala, a zvedala zadek:-| Je to mrouskání?:_/
Inci Noktali (21.12.2012 10:37:49) napsal: Koukám, že Jůlinka je narozená ve stejný den jako náš nejmladší kocouřík a je jí právě 5 měsíců. Britunky sice dospívají poměrně později, ale podle fotky bych řekla (opravdu nic ve zlém), že Jůlinka je typově spíš kočka domácí a ty opravdu mohou mrouskat a zabřeznout velice brzy, i v těch 5 měsících. Takhle časná březost by pro její další vývoj určitě nebyla žádné plus, takže souhlasím s Danou, že vánoční čas by měla Jůlinka trávit raději v teple domova. V životě nebyla venku a taky venku nebude, protože vyrostla převážně doma. Dneska ráno to zase dělala. 8-} 8-} 8-} Nevadí, je to kříženec Britské kočky;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?