Diskuze Mrouskání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Vendulka (27.07.2011 16:19:49) napsal: Ahoj všem.Mám shruba 5ti měsíční kočičku, je to moje první kočka. Chtěla jsem se zeptat, jak u ní poznám, že mrouská? Žije pouze v bytě a časem bych ji chtěla určitě vykastrovat. Děkuji za odpovědi. Mějte se fajn :-) Klasickými příznaky mrouskání jsou neklid, protahování se, otírání se o nohy chovatele, nepravidelný a snížený příjem potravy a vytrvalé snahy uniknout ven za kocourem. Při silnějším pohlazení po zádech se většina koček staví do pářícího postoje (přední končetiny natažené vpředu, hrudník se dotýká země, pokrčené zadní nohy posunuté pod břichem a ocas nahoře nebo na straně). Podívej se třeba sem -http://www.youtube.com/watch?v=wtnnbAKEbrQ - takhle nějak to vypadá. A jsou tu i další videa na toto téma. Tu kastraci, zvláště pokud je kočka v bytě, vřele doporučuji. Budete mít klid vy, i kočka.
Vendulka (27.07.2011 16:19:49) napsal: Ahoj všem.Mám shruba 5ti měsíční kočičku, je to moje první kočka. Chtěla jsem se zeptat, jak u ní poznám, že mrouská? Žije pouze v bytě a časem bych ji chtěla určitě vykastrovat. Děkuji za odpovědi. Mějte se fajn :-) Pdívej se třeba sem -http://www.youtube.com/watch?v=wtnnbAKEbrQ - takhle nějak to vypadá.
Ahoj všem.Mám shruba 5ti měsíční kočičku, je to moje první kočka. Chtěla jsem se zeptat, jak u ní poznám, že mrouská? Žije pouze v bytě a časem bych ji chtěla určitě vykastrovat. Děkuji za odpovědi. Mějte se fajn :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?