Diskuze mrouskání a kastrace

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

veronika (04.01.2016 10:11:05) napsal: Dobrý den, mám doma kočičku maisnkou mývalí. Bude jí v půlce ledna 11 měsíců. chci je nechat kastrovat, ale na doporučení veterináře čekám až na první mrouskání, které se zatím neobjevuje. Chtěla jsem se zeptat zda je možné, že už kočička mrouskala aniž by si toho doma někdo postřehl. Má občas dny, kdy je hlasitější a doráží, ale potom vždycky uteče, spíš kdyby si chtěla hrát. děkuji za názory případně doporučení. Dobrý večer, jsou kočky, které se při mrouskání v porovnání s jinými projevují docela nevýrazně. Obecně ke kastraci: Čekat na první mrouskání nemá příliš racionální opodstatnění. Důležitý je zdravotní stav zvířete a způsob jeho života (bytová kočka, polovenkovní, venkovní). Nehrozí-li nechtěné zabřeznutí, neznačkuje-li ani hlasitě nevolá, nejsou-li nějaké nedobré zdravotní předdispozice, není kam spěchat. Kočky mohou dospívat až do tří let. Nenaplněné touhy mají ovšem svůj odraz také v psychice zvířete.
Dobrý den, mám doma kočičku maisnkou mývalí. Bude jí v půlce ledna 11 měsíců. chci je nechat kastrovat, ale na doporučení veterináře čekám až na první mrouskání, které se zatím neobjevuje. Chtěla jsem se zeptat zda je možné, že už kočička mrouskala aniž by si toho doma někdo postřehl. Má občas dny, kdy je hlasitější a doráží, ale potom vždycky uteče, spíš kdyby si chtěla hrát. děkuji za názory případně doporučení.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?