Diskuze Můj miláček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

neumím si představit, že bych ho neměla, je to moje dítě a miláček na prvním místě. Jen mě mrzí, že mám problém najít si partnera, jelikož chlapy moc kočky nemusejí, setkala jsem se hodně s otázkou: "Ty máš kočku? Proč nemáš psa?"
Můj kocourek je pro mě úplně vším. Je to můj nejlepší kamarád. Mám ho tak strašně ráda. Miluji když se se mnou mazlí a dává mi pusinky čumáčkem. Je to moje láska. :-)
ahoj,měla jsem ten samý problém,našla jsem si přítele a měla jsem perskýho kocoura,on sám kočky nemusel,když jsem se k němu nastěhovala,tak z něho měl obavy.No a ted si ho tak oblíbil a nedá na něho dopustit.A jelikož miluji kočky tak jsem si pořídila venkovního kocoura a časem jeden nalezenec.Takže mám 3 kocoury ale dalšího už by mi asi nepovolil;-)
<blockquote>Uživatel45584 (23.03.2010 19:56:46) napsal: neumím si představit, že bych ho neměla, je to moje dítě a miláček na prvním místě. Jen mě mrzí, že mám problém najít si partnera, jelikož chlapy moc kočky nemusejí, setkala jsem se hodně s otázkou: "Ty máš kočku? Proč nemáš psa?" </blockquote ahoj,měla jsem ten samý problém,našla jsem si přítele a měla jsem perskýho kocoura,on sám kočky nemusel,když jsem se k němu nastěhovala,tak z něho měl obavy.No a ted si ho tak oblíbil a nedá na něho dopustit.A jelikož miluji kočky tak jsem si pořídila venkovního kocoura a časem jeden nalezenec.Takže mám 3 kocoury ale dalšího už by mi asi nepovolil;-)
tak muj zachraneny nalezený kocourek je moje zlatičko taky mě dava pusinky ale mam ještě dve kočičky a šeltii tak tu lasku musim rozdělit ale kocourek je hajzlik jelikož byl dost nemocný a zachranila jsem ho tak je rozmazleny a umí to se mnou .Přitel je taky zbožnuje pořidili jsme si je spolu takže na tohle mam štěsi
Ahoj tak to jsme dvě ja sice partnera mám a mého kocourka má strašně rad,ja bych si nedokazala představit život bez nich dvou.Muj kocourek je moje ditě bez kteryho si nedokažu představit život,bez toho jeho mňaukáni a mazleni a vyváděni.A bez přitele ktery je taky umazleni,mili něžny a taky hravi ale hlavně si hraje s kocourkem a to mám na něm rada a moc.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?