Diskuze Můj přítel

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je moc hezké:-) Eva (17.05.2012 21:23:51) napsal: Je mi 21 let a celý život si přeju psa. Toho jsem se dosud nedočkala ale dočkala jsem se kotěte, které zásadně změnilo můj názor na vlastnictví kočky.;-) Vlastně jsem si nikdy kočku nepřála ale pak to nějak vylynulo ,když jsme se rozlýšleli co s přítelem pořídit za mazlíčka. Vzali jsme si kotě od kočky ze zahrady, neurčitého plemena. Můžu říct ,že je to moje obrovská láska a klidně můžu říct ,že jí miluji. Je to můj čumáček, nikdy se na ní nedokážu zlobit at mám náladu sebehorší vždy mě uklidní, rosesměje... Nedokážu se na ní dívat bez toho abych se usmívala jak zamilovaná pubina a ne a ne mě to omrzet. A vím ,že mě nikdy neomrzí!! !! !! Miluju když mě na číhá za rohem a plácá mě tlapičkama, miluju když vedle mě běží pro dobrůtku, když na mě spí, když se cpe do malejch krabic, čučí z okna, vyluzuje zvuky ,které jsem netušila ,že kočk dělají.Vypsivoat co vše na ní miluju jsem tu navždy. :-D Asi jsem cvok ale je to tak.8-| A ted musim jít pohladit mojeho miláčka co na mě kouká a sedí rovně jak vázička :-) zdravím vás všechny , ty pro které kočky nejsou pytle blech a ty ,kterým je těžko vidět sraženou kočičku. Nedovedu sai představit o mojí Meggie přijít. :-( :-( pa pááá
Je mi 21 let a celý život si přeju psa. Toho jsem se dosud nedočkala ale dočkala jsem se kotěte, které zásadně změnilo můj názor na vlastnictví kočky.;-) Vlastně jsem si nikdy kočku nepřála ale pak to nějak vylynulo ,když jsme se rozlýšleli co s přítelem pořídit za mazlíčka. Vzali jsme si kotě od kočky ze zahrady, neurčitého plemena. Můžu říct ,že je to moje obrovská láska a klidně můžu říct ,že jí miluji. Je to můj čumáček, nikdy se na ní nedokážu zlobit at mám náladu sebehorší vždy mě uklidní, rosesměje... Nedokážu se na ní dívat bez toho abych se usmívala jak zamilovaná pubina a ne a ne mě to omrzet. A vím ,že mě nikdy neomrzí!! !! !! Miluju když mě na číhá za rohem a plácá mě tlapičkama, miluju když vedle mě běží pro dobrůtku, když na mě spí, když se cpe do malejch krabic, čučí z okna, vyluzuje zvuky ,které jsem netušila ,že kočk dělají.Vypsivoat co vše na ní miluju jsem tu navždy. :-D Asi jsem cvok ale je to tak.8-| A ted musim jít pohladit mojeho miláčka co na mě kouká a sedí rovně jak vázička :-) zdravím vás všechny , ty pro které kočky nejsou pytle blech a ty ,kterým je těžko vidět sraženou kočičku. Nedovedu sai představit o mojí Meggie přijít. :-( :-( pa pááá
Kočka pro mě znamená ..něco..co se nedá vyměnit...>> Ale v tu chvíli co píšu tyhle řádky my připadá život bez kočky lehký.Ale když pak kočku máš a ztratíš jí,je to jako bys stratila svou duši.Kočka je vaše tělo,vaše duše,vaše srdce...:_/ Jestli máš kočku opravdu ráda a ona zemře,brečíš ještě celý život.Když kočku rád/a nemáš,řekneš si:umřel,no a co?Budu si užívat život bez b**ý kočky! Zahodíš všechno a deš za klukama. Když máš kočku ráda nevylezež z domu ještě týden,a pak celý život jen sedíš a brečíš.Nějaký kluci,doscotéka,moda,To tě vůbec nezajímá ale zajímá tě to ,že ze světa zmizel nějaký kočičí život..:_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?