Diskuze Můj profil je prakticky nefunkční(nejde tam spousta věcí)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mám úplně stejný problém jako ty a pořádně mě to štve,mám tyto stránky moc ráda,ale co z toho když nic nefunguje?Zkoušela jsem psát Rivalovi ,ale nic.
Pokud něco nefunguje jak má, napište mi to prosím do e-mailu a uvěďte co nejvíce informací - váš prohlížeč, o co se pokoušíte, co to dělá / nedělá, píše to chybu?, jakou?, zkoušeli jste to v jiném prohlížeči či PC? apod. Ono, přidávat nové funkce nejde do nekonečna, proto byl rozjezd Hafíků tak často aktualizovaný. Nyní píšeme jen větší změny, informujeme o soutěžích atp. Drobnosti nepíšeme, ikdyž je to tedy asi špatně?! Nejde vám vložit video? Napište mi e-mail s popisem uvedeným výše a určitě to vyřešíme. Většinou totiž není chyba na mé straně ;)
Prosím proč nejdou? I kdyz tam napíšu adresu...a popisek neukážou se v galerii..:(
Dobrý den od té doby co se to tu trochu změnilo mi nejde nikomu posílat kostičky a dávat si někoho ke kamarádům.Taky se mi zdá jako by se tu zastavil čas dřív tady bylo něco nového každých 5 minut a ted.......................se mi tady nějaká novinka ukáže za 2 dny(přinejmenším)prosím Vás čím to je způsobeno-docela mě to štve
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?