Diskuze MŮJ ŽIVOT

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mám kočičky strašně moc ráda .. ;-) Ten náš šmudlík znamená pro mě vším!! ;-) ;-)
Mám moc ráda svého kocura Kulíška nedokážu si život bez něho představit.Vždycky,když jdu ze školy hrooooozně se na něho těším.:)
Naše tři kočandy jsou prostě nejvíc super. Čekají na nás, když se vracíme, pomáhají ním na zahrádce a baví nás svýma honičkama po zahradě. Nudu jsem s nimi ještě nezažila! :D
NAŠE KOČIČKY JSOU TY NEJLEPŠÍ KOČIČKY NA SVĚTĚ ♥ MÁM JE HRZONĚ MOC RÁDA A ŽIVOT BEZ NICH SI ANI NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT ♥ aNI NEVÍM, CO BUDU DĚLAT, AŽ NĚJAKÁ Z NICH ODEJDE DO NEBÍČKA! MÝCH ŠEST MILÁČKŮ JE PRO MĚ VŠÍM A ONY ZASE MAJÍ MOC RÁDY MĚ ♥ KDYŽ JSU ZE ŠKOLY, TAKY SE UŽ NA NĚ MOC TĚŠÍM ♥ SICE VĚTŠINOU NEJSOU DOMA VŠICHNI, ALE VŽDYCKY MÁM U SEBE ALESPOŇ DVA Z MÝCH CHLUPÁČKŮ ♥ KDYŽ NĚDKO Z NICH NEMÁ NÁLADU NA HRANÍ NEBO MAZLENÍ, VŽDYCKY SE NAJDE NĚKDO, KDO SE POMAZLIT CHCE, NEBO SI CHCE TŘEBA POHRÁT ♥ sE SVÝMI ŠESTI MILÁČKY JSEM SE SNAD JEŠTĚ NIKDY NENUDILA ♥ JSOU SKVĚLÍ A JSOU TO MOJE ZLATÍČKA ♥ NEJRADĚJI BYCH JE ALE DOMA VŠECHNY, I TY UŽ NÁM UMŘELY. NA NĚKTERÉ SI UŽ TOLIK NEPAMATUJU, ALE JASPÍČKA, BIBINKU, ORINKU A ZANINKU BYCH CHTĚLA MOC MÍT A PŘEJU SI, ABY JEŠTĚ ŽILI ♥ MOJE KOČIČKY JSOU PRO MĚ VŠÍM ♥
Kočičky jsou prostě super! Musím je mít pořád u sebe. Jinak to nejde. Prostě se o nich snažím dovědět co nejvíce.;-)
PRO MNĚ JSOU VŠECHNO MILUJU SVE KOČKY JAKO SVÉ DĚTI:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?