Diskuze Může kůň vážit tunu?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

kůň s jménem radar měl 1500kg dokonce i víc nevím přesně ale vím že více než 1500kg. nechtěla bych aby mi šlápl na nohu.
Giuli (02.02.2012 15:48:47) napsal: Z kamarádkou se dohadujeme jestly by kůň mohl vážit tunu?? Ona tvrdí že ano a já že ne! Mám Anglického plnokrevníka který váží 450 Kg A to je to kůň jak hora! Tak si nejsem jistá že by kůň mohl vážit tunu!;-D ;-) ;-) 8-} Ahoj, samozřejmě může vážit i tunu..http://shirsky-kun.konicci.cz/ Koukni se do zajímavostí u plemene..
Mám sousedy, kteří mají klisnu norika a ta má 750kg, takže si myslím, že kůň vážící tunu klidně může existovat :-)
Ano to je samozřejmé dyštak si můžeš vyhledat rekordy a pokud máš A1/1 a přesto je velice velkej tak se na svého koníka koukni z dálky a pozoruj jeho stavbu těla a porovnej ji např s Belgikem a uvidíš ten rozdíl!:D
Niny (02.02.2012 15:55:26) napsal: Já si myslim že jo,protože v jedné stáji je kůň je to nějakej belgik,a váží tunu!! Nezáleží na tom,jak je kůň velkej ale jakou má hmotnost Kůň může být já newim....např..(nepravdivé) 20ti metrovej a nemůsí vážit tunu ale tenhle koníkmje velkej a hlavně velmi velkou hmotnost máa opravdu váží tunu;-) No ale ten Belgig by mohl vážit tak 700 kg! A 20 metrů vysokej kůň?? :-DD ;-)
Niny (02.02.2012 15:55:26) napsal: Já si myslim že jo,protože v jedné stáji je kůň je to nějakej belgik,a váží tunu!! Nezáleží na tom,jak je kůň velkej ale jakou má hmotnost Kůň může být já newim....např..(nepravdivé) 20ti metrovej a nemůsí vážit tunu ale tenhle koníkmje velkej a hlavně velmi velkou hmotnost máa opravdu váží tunu;-) No ale ten Belgig by mohl vážit tak 700 kg! A 20 metrů vysokej kůň?? :-DD ;-)
Já si myslim že jo,protože v jedné stáji je kůň je to nějakej belgik,a váží tunu!! Nezáleží na tom,jak je kůň velkej ale jakou má hmotnost Kůň může být já newim....např..(nepravdivé) 20ti metrovej a nemůsí vážit tunu ale tenhle koníkmje velkej a hlavně velmi velkou hmotnost máa opravdu váží tunu;-)
Z kamarádkou se dohadujeme jestly by kůň mohl vážit tunu?? Ona tvrdí že ano a já že ne! Mám Anglického plnokrevníka který váží 450 Kg A to je to kůň jak hora! Tak si nejsem jistá že by kůň mohl vážit tunu!;-D ;-) ;-) 8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?