Diskuze Může to tak být?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj,jsem majitelkou poníka který v kohoutku měří 117cm.Je to klisna.Je jí 16let.Mně je 13let měřím 164cm a vážím 45,5kg.Chtěla bych se zeptat jestli na tomto ponym ještě můžu jezdit.Teda spíš na něm jezdím ale jaký na to máte názor?Děkuji nza odpovědi
K@čk@ (07.09.2012 18:25:45) napsal: Ne nemám,mám je pod břichem asi 5cm.Já se ptám jaký je názor ohledně jestli na ní jezdit můžu :-) Ahojky, pokud to bude rekreačně tak můžeš na ní jezdit;-) . Pokud by jsi chtěla dělat nějaký doporučuji Ti většího koně. Přeji pěkný den.
Ahoj já jsem viděla jednu dospělou jezdkyni jak jela na opravdu malim poníkovi a nebyl to zrovna nejkrásnější pohled každopádně být tebou tak si pořídim většího koně. Například ČT nebo anglickýho plnokrevníka.;-)
Lucka (07.09.2012 13:30:02) napsal: Ahojky, můj názor je ten, že je koník na tebe malí, i když tě uveze.Určitě, když na kobylce sedíš tak se pomalu odrážíš nohama od země:-D :-D . Moje rada je kup si většího koně:-D Ne nemám,mám je pod břichem asi 5cm.Já se ptám jaký je názor ohledně jestli na ní jezdit můžu :-)
K@čk@ (06.09.2012 19:37:41) napsal: Ahoj,jsem majitelkou poníka který v kohoutku měří 117cm.Je to klisna.Je jí 16let.Mně je 13let měřím 164cm a vážím 45,5kg.Chtěla bych se zeptat jestli na tomto ponym ještě můžu jezdit.Teda spíš na něm jezdím ale jaký na to máte názor?Děkuji nza odpovědi Ahojky, můj názor je ten, že je koník na tebe malí, i když tě uveze.Určitě, když na kobylce sedíš tak se pomalu odrážíš nohama od země:-D :-D . Moje rada je kup si většího koně:-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?