Diskuze Můžou jít body do mínusu?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, nechci rýpat, ale neměl by být tvůj profil virtuální!!!!! Nebo je to nějaká provokace ??
Když se tak různě sbírají a odebírají body, tak by mne zajímalo, zda je možné, že nám půjdou body do mínusu?? Může se to stát? - a doufám, že sem zase nějací chytrolíni nebudou psát, že proč se o to zajímám a že mi jde jenom o body. TOTO JE UŽITEČNÁ INFORMACE PRO VŠECHNY, TAKŽE BUDETE MÍT MŮJ VDĚK, KDYŽ NA TOTO INTELIGENTNĚ A VÝSTIŽNĚ ODPOVÍTE. ____Děkuji jménem všech uživatelů, které to zajímá a neodvážili se zeptat, aby nesklidili horu nadávek a žádnou odpověď.
Ale, vždyť JE i byl virtuální. A aby to bylo spravedlivé, mám už zrušené "kostičkování". Tak nevím co řešíš?8-| nikol (13.12.2009 15:55:15) napsal: Ahoj, nechci rýpat, ale neměl by být tvůj profil virtuální!!!!! Nebo je to nějaká provokace ??
Děkuju moc za odpověď! Bylo by mi opravdu líto, kdyby mi snulovali někdy dost těžko nasbírané body. PS:doufám, že bude brzy zase nějaká sbírková dobročinná akce;-D Jessica (17.12.2009 20:13:55) napsal: Pokud já vím, tak jeden z adminů psal, že nějaký čas nepůjdou objednávat dárky. A body se ti přes Nový rok nevynulují.
Bella+Edward (17.12.2009 19:43:19) napsal: Kam se poděli všechny věci za body z bonus programu??? - myslím ty, co se kupují za body, spolu s věcnými cenami jsou dárečky na profil a rozšíření místa na profilech. A také se chci zeptat jestli se na Nový rok body nesnulují?? Pokud já vím, tak jeden z adminů psal, že nějaký čas nepůjdou objednávat dárky. A body se ti přes Nový rok nevynulují.
Kam se poděli všechny věci za body z bonus programu??? - myslím ty, co se kupují za body, spolu s věcnými cenami jsou dárečky na profil a rozšíření místa na profilech. A také se chci zeptat jestli se na Nový rok body nesnulují??
Ahoj, body do mínusu nejdou. Bella+Edward (13.12.2009 15:25:57) napsal: Když se tak různě sbírají a odebírají body, tak by mne zajímalo, zda je možné, že nám půjdou body do mínusu?? Může se to stát? - a doufám, že sem zase nějací chytrolíni nebudou psát, že proč se o to zajímám a že mi jde jenom o body. TOTO JE UŽITEČNÁ INFORMACE PRO VŠECHNY, TAKŽE BUDETE MÍT MŮJ VDĚK, KDYŽ NA TOTO INTELIGENTNĚ A VÝSTIŽNĚ ODPOVÍTE. ____Děkuji jménem všech uživatelů, které to zajímá a neodvážili se zeptat, aby nesklidili horu nadávek a žádnou odpověď.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?