Diskuze Můžu mít více opravdových profilů psů?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel50445 JITKA (11.02.2011 16:50:03) napsal: AHOJ,CHTĚLA BYCH PROSÍM RADU VČERA SE MI STRATILI BODY NA DÁREČKY,PROFIL REXÍK 2 OREX Z KUPIČKOVA MLÝNA A NA PROFILU TONÍK A REXÍK MÁM VIRTUÁLNÍ.PROSTĚ PRO MNĚ TO BYL ŠOK A JE!PSALA JSEM NA ADMIN.ANI MI NEODEPSALI.PROSÍM POMOZTE MI. Se zmizením bodů a profilů neporadím, ale profil Toník a Rexík byl adminy přepnut na virtuální pravděpodobně proto, že není možné mít dvě zvířátka na jednom profilu.
Ahoj, koukni se do přehledu svých bodů, kde máš i uveden důvod odebrání bodů. Uživatel50445 JITKA (11.02.2011 16:50:03) napsal: AHOJ,CHTĚLA BYCH PROSÍM RADU VČERA SE MI STRATILI BODY NA DÁREČKY,PROFIL REXÍK 2 OREX Z KUPIČKOVA MLÝNA A NA PROFILU TONÍK A REXÍK MÁM VIRTUÁLNÍ.PROSTĚ PRO MNĚ TO BYL ŠOK A JE!PSALA JSEM NA ADMIN.ANI MI NEODEPSALI.PROSÍM POMOZTE MI.
Uživatel50445 JITKA (11.02.2011 16:50:03) napsal: AHOJ,CHTĚLA BYCH PROSÍM RADU VČERA SE MI STRATILI BODY NA DÁREČKY,PROFIL REXÍK 2 OREX Z KUPIČKOVA MLÝNA A NA PROFILU TONÍK A REXÍK MÁM VIRTUÁLNÍ.PROSTĚ PRO MNĚ TO BYL ŠOK A JE!PSALA JSEM NA ADMIN.ANI MI NEODEPSALI.PROSÍM POMOZTE MI. Jak píše Miška - profily kde je více zvířátek na jednom profilu musí být podle pravidel označeny jako virtuální - nechte profil jen papouškovi /jako jen Toník/ a neměl by být problém. Zmizení bodů je divný - body vám admini můžou sebrat za porušení pravidel, ale dle mě by vás o tom informovali zprávou. Jedině mě napadá jeslti nebrali jako porušení pravidel právě to, že profil Toník a Rexík byl jako skutečný. Nezoufejte, určitě se to vyřeší, pokud jste adminům psala, určitě se vám ozvou, akorát to nebude hned.
AHOJ,CHTĚLA BYCH PROSÍM RADU VČERA SE MI STRATILI BODY NA DÁREČKY,PROFIL REXÍK 2 OREX Z KUPIČKOVA MLÝNA A NA PROFILU TONÍK A REXÍK MÁM VIRTUÁLNÍ.PROSTĚ PRO MNĚ TO BYL ŠOK A JE!PSALA JSEM NA ADMIN.ANI MI NEODEPSALI.PROSÍM POMOZTE MI.
Ahoj, maximální počet profilů je 20. Virtuální můžeš mít max. 3. Mon!Que (12.01.2011 08:00:14) napsal: Ahoj, chci se zeptat, jestli si mohu založit třeba ještě jeden profil mého psa, když už jeden mám. Samozdřejmě myslím profil mého druhého pesjak, ne stejného:) Kolik nejvíce profilů psů a koček mohu mít?
Mon!Que (12.01.2011 08:00:14) napsal: Ahoj, chci se zeptat, jestli si mohu založit třeba ještě jeden profil mého psa, když už jeden mám. Samozdřejmě myslím profil mého druhého pesjak, ne stejného:) Kolik nejvíce profilů psů a koček mohu mít? Myslím,že pocet profilu omezený není, pouze tech virtualnich, ktere muzes mit tusim dva. Jinak jsem mela bez problemu ctrnact profilu mych zviratek a problem to nebyl -teda co se tyce ze strany adminu :D Podminkou pro spravny profil je, aby obsahoval pouze jedno zviratko ;-)
Ahoj, chci se zeptat, jestli si mohu založit třeba ještě jeden profil mého psa, když už jeden mám. Samozdřejmě myslím profil mého druhého pesjak, ne stejného:) Kolik nejvíce profilů psů a koček mohu mít?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?