Diskuze Můžu mít více účtů?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Elis (10.01.2010 11:50:43) napsal: No to nemůžeš!! Ti snad jeden nestačí? jestli ne, tak to bude muset!!
ahojte,prosim poradte mi ..........sme se prestehovali a na profilu mojeho Bertika jsem si menila bydliste no a najednou mam dva ucty a nevim jak to dat do poradku:_( nechci mit dva profily dekuju vsem kdo mi poradi jak jeden zrusit porad se mi to nedari a mam v tom chaos jeste jednou mic diky Olina.
Ahoj, teď si nejsem jistá, co myslíš. Uživatelský účet máš jeden a na něm momentálně nemáš ani jeden profil zvířete. Zkus to vysvětlit lépe event. napiš na info[at]hafici.cz. Uživatel39237 (11.01.2010 09:38:57) napsal: ahojte,prosim poradte mi ..........sme se prestehovali a na profilu mojeho Bertika jsem si menila bydliste no a najednou mam dva ucty a nevim jak to dat do poradku:_( nechci mit dva profily dekuju vsem kdo mi poradi jak jeden zrusit porad se mi to nedari a mam v tom chaos jeste jednou mic diky Olina.
Linda.Lowe (10.01.2010 08:36:16) napsal: Ahoj,můžu mít více účtů??? Víš, tohle se nevím jestli nesmí ale nemá se to.. Nevím jestli to je nebo není v pravidlech ale jestli to chceš vědět tak si ty pravidla přečti. Není to fér.. Takže se to NESMÍ.. ;-)
Linda.Lowe (10.01.2010 08:36:16) napsal: Ahoj,můžu mít více účtů??? No to nemůžeš!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?