Diskuze Na malou chodí jinde :-( Prosím o radu!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Aniora (05.04.2013 07:37:52) napsal: Děkuji moc :) No, doteď jsem žádnou louižičku nezaznamenala, tak už asi na WC chodí. Kastrovat asi budeme tento měsíc..;-) To je dobře,pokud nemáš v úmyslu založit chov,tak je kastrace rozhodně na místě.:-)
MIKOTI (05.04.2013 01:15:13) napsal: Do znečištěného záchodku některá kočka nejde,to je pravda...ale spíš bych se přiklonila k tomu,že značkuje.Asi by to chtělo kastraci hned jak přestane mrouskat.A neodkládat,pokud kočka nezabřezne,může mrouskat znovu už za pár dní.Není to sice ideální řešení,ale lze kastrovat i v době mrouskání,poraď se s vetem.Byla jsem v podobné situaci před dvěma roky.Lucy prvně mrouskala,Zikýsek začal dospívat a najednou pochopil o co jde,takže ke kastraci došlo ještě před koncem mrouskání.Všechno dopadlo naprosto O.K.:-) :-D Děkuji moc :) No, doteď jsem žádnou louižičku nezaznamenala, tak už asi na WC chodí. Kastrovat asi budeme tento měsíc..;-)
Aniora (02.04.2013 05:14:27) napsal: Dobrý den :-( Moje kočka (8 měsíců) se už asi 3 krát vyčůrala mimo záchod. Kakat chodí normálně. Prosím Vás, co mám s ní dělat? Rodičům to raději ani neříkám, protože ty by byli na mě moc naštvaní, a kočku by vyhodili ven...:-( Mě teď napadá, jestli nechodí jinde čůrat kvůli tomu, že jednou měla šíleně znečištěný záchod, zapomněla jsem na to, a to se nám taky vyčůrala jinde. Jsem úplně z toho zoufalá, místo jsem už asi 2 krát dezinfikovala octem, ale stále tam chodí. Je teď v době mrouskání, myslíte, že značkuje? 8-} Děkuji ... Do znečištěného záchodku některá kočka nejde,to je pravda...ale spíš bych se přiklonila k tomu,že značkuje.Asi by to chtělo kastraci hned jak přestane mrouskat.A neodkládat,pokud kočka nezabřezne,může mrouskat znovu už za pár dní.Není to sice ideální řešení,ale lze kastrovat i v době mrouskání,poraď se s vetem.Byla jsem v podobné situaci před dvěma roky.Lucy prvně mrouskala,Zikýsek začal dospívat a najednou pochopil o co jde,takže ke kastraci došlo ještě před koncem mrouskání.Všechno dopadlo naprosto O.K.:-) :-D
Aniora (02.04.2013 05:14:27) napsal: Dobrý den :-( Moje kočka (8 měsíců) se už asi 3 krát vyčůrala mimo záchod. Kakat chodí normálně. Prosím Vás, co mám s ní dělat? Rodičům to raději ani neříkám, protože ty by byli na mě moc naštvaní, a kočku by vyhodili ven...:-( Mě teď napadá, jestli nechodí jinde čůrat kvůli tomu, že jednou měla šíleně znečištěný záchod, zapomněla jsem na to, a to se nám taky vyčůrala jinde. Jsem úplně z toho zoufalá, místo jsem už asi 2 krát dezinfikovala octem, ale stále tam chodí. Je teď v době mrouskání, myslíte, že značkuje? 8-} Děkuji ... Je to možné. Dej ji co nejdříve vykastrovat. Ne v době mrouskání, ale co nejdříve po něm.
Dobrý den :-( Moje kočka (8 měsíců) se už asi 3 krát vyčůrala mimo záchod. Kakat chodí normálně. Prosím Vás, co mám s ní dělat? Rodičům to raději ani neříkám, protože ty by byli na mě moc naštvaní, a kočku by vyhodili ven...:-( Mě teď napadá, jestli nechodí jinde čůrat kvůli tomu, že jednou měla šíleně znečištěný záchod, zapomněla jsem na to, a to se nám taky vyčůrala jinde. Jsem úplně z toho zoufalá, místo jsem už asi 2 krát dezinfikovala octem, ale stále tam chodí. Je teď v době mrouskání, myslíte, že značkuje? 8-} Děkuji ...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?