Diskuze Na webu se nezobrazují obrázky..!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je divný ani po restartu počítače se nic nezměnilo :D
mně například nejdou obrzky ani na IE ani na mozile ani na opeře a ani na Gchromu
Komu to jde, jste šťastlivci. Mě to nejde do dneška. :(
blick (08.10.2009 08:49:38) napsal: Ahoj, má tento problém ještě dnes někdo, nebo už to všem funguje? Já mám už teď vše ok 8-)
Ahoj, má tento problém ještě dnes někdo, nebo už to všem funguje?
je to webem na který jsou všechny obrázky ukládány. Tímto tedy prosím webmastery at se s tím pokusí něco udělat protože pokud server obrázky smazal bude potřeba je nahrát všechny znova a to je značný problém a mnoho práce navíc
Pája (07.10.2009 22:02:27) napsal: mně například nejdou obrzky ani na IE ani na mozile ani na opeře a ani na Gchromu Máš pravdu, s prohlížečem to NEMÁ stejně jako s cookies nic společného, nám se taktéž ani na jednom z prohlížečů nic nezobrazuje(Firefox,Google Chrome,IE8), zkoušeli jsme i reinstalaci Flash Playeru, restartování všech prohlížečů, počítače a NIC!!!!
myslím že to s prohlížečem nemá nic společného protože to blbne téměř na všech
začalo to až dneska. nevim jestli myslíš přesně to.. ale já mám operu
Co používáte za prohlížeč? Já měla tentýž problém s IE (tedy s explorerem) - ani po vymazání cookies mi to neběhalo, tak jsem se na něj vykašlala a stáhla jsem si Google Chrome - a maximální spokojenost. Má i rychlejší odezvu, nechá větší prostor na obrazovce - prostě super.
simona (07.10.2009 19:01:40) napsal: mě taky ne:-( :( no v tom případě by s tím měl někdo něco udělat
Pája (07.10.2009 17:20:39) napsal: Je to jen mnou nebo je to tak u více lidí? Mě se taky nezobrazují obrázky..nevim proč... 8-}
Pája (07.10.2009 17:20:39) napsal: Je to jen mnou nebo je to tak u více lidí? Ahoj zobrazují se mi normálně , tak možná jen nějaký výpadek ;-) posílám kytičku a přeji ať už funguje :-D
Je to jen mnou nebo je to tak u více lidí?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?