Diskuze NAČÍTAJÍ SE VÁM BODY ZA NALEZENÉ DÁRKY?????

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ja tiež nemám žiadne problémy…
Nikdy sem stím neměla problém a dnes klikám a klikám a nic 8-}
Já také nemám problém.Vždy se body načtou,dokonce tento týden poprvé i za vyplněný profil:-)
nám se všechno přičetlo ,jak na hafíkách ,tak micinách:-) :-)
Hafojky, mně se bodíky za dárečky i za vyplněný profil načítají bez problémů, ale zato se vůbec nepřičítají kostičky. Už několik hodin máme pořád stejný počet, přestože máme spoustu nových hodnocení… nějak to zase blbne :-(
Mě se piškoty za nalezený dárek nepřičetly za celou dobu trvání nové verze :(. Admini mi napsali,že už by to mělo fungovat,ale ani dnes nic…
Děkuju moc…snad to nějak najdu;-)
Klárka (08.05.2009 10:53:45) napsal: Chtěla bych vědět, jak se ty dárečky hledají.?? Jsem tu nová a nechápu to.8-| Děkuju jestli se nepletu, tak to dneska bylo v clanku reč psího těla;-)
Klárka (08.05.2009 10:53:45) napsal: Chtěla bych vědět, jak se ty dárečky hledají.?? Jsem tu nová a nechápu to.8-| Děkuju nahoře v pravo napovida kolie v bubline, v jakem clankku darecek najdes;-) pak staci jen uedeny clanek najit v sekci clanky, otevrit a kliknout na cervený darek , ktery se nekde ukaze ;-)
Chtěla bych vědět, jak se ty dárečky hledají.?? Jsem tu nová a nechápu to.8-| Děkuju
tak neviem ako ostatnym, ale mne sa aj napriek napovede nedari na micinach najst darcek. Chcela by som vediet, ci je tato napoveda aktualna (" Nepřehlédněte novou fotosoutěž, tentokrát na téma: „Nejoblíbenější kočičí pochoutka“! a potom „Soutěžit se vyplatí, obzvlášť pokud chcete najít také dnešní dárek!“) V poslednej dobe sa mi totiz stava, ze sa mi ukazuje ina napoveda ako ostatnym alebo tam je len „Hezký den …“ alebo sa mi na par sekund objavi v ten den aktualna napoveda (co viem podla toho, co mi povedia ludia, s ktorymi si piseme), no darcek tam aj tak nenachadzam, a to nielen na micinach, ale aj na hafikoch. Mohli by ste mi to prosim vysvetlit pac 4 krat 4 labky a Addi s panickou:-)
Mojzinka (29.04.2009 14:30:07) napsal: MĚ DNES NE.KDE JE CHYBA???;-) ;-) ;-) ;-) DÍKY. Včera mi načetlo body ale dnes mi napsalo že jsem dareček našla ale ja ho nikde neviděla i když jsem stravila na strance dese tminut a nic, myslela jsem jak jsou hafici pomali že to bude nějakou dobu trvat ale kde nic tu nic, nejde o body ale o princip když tam ma byt tak ať tam je, a když nema byt, tak ať se neukazuje že jsem ho našla.:-D ;-) :-DD
Antlíci (29.04.2009 14:43:55) napsal: Kromě pátku ne od začátku nové verze, tak se snažím nahamonit nějaký piškoty psíma příběhama, páč je mi b**ý dostávat obrázky ke svým profilům a nemoci vrátit…asi mám někde blokanec a nejenom v tom, už jsem chtěla tady svoje profily zrušit a nechodit sem, ale bylo by mi smutno po kámoších a hafících, který jsem díky Hafíkům poznala, takže to tak beru a žíly se netrhám (už)!! :-DD Nápodobně,taky se mi nic nepřičítá,taky se kvůli tomu nepůjdu zabít,ale člověka to mrzí.Psala jsem adminům,ale zatím mi neodpověděli,asi mají moc práce,což chápu.Krásný den všem
Kačus (29.04.2009 14:53:03) napsal: mě taky ne!Sou to prostě svině! Myslím, že není na místě používat tak silná slova, ale žádat vysvětlení proč dříve, ve staré verzi tam byly umístěny dárečka od půlnoci do půlnoci a teď se musí hledat pomalu celý den a to je se štěstím, když se najde.
Mojzinka (29.04.2009 14:30:07) napsal: MĚ DNES NE.KDE JE CHYBA???;-) ;-) ;-) ;-) DÍKY. Já měla potíže včera a minulý týden v pátek. Kolie od rána skoro až do půlnoci, kdy jsem šla spát, ukazovala „nové profily“ a „hezký den“. Návod k nalezení dárku jsem za celý den /samozřejmě s přestávkama/ vůbec neviděla. Prostě se nezobrazil.>:)
Kromě pátku ne od začátku nové verze, tak se snažím nahamonit nějaký piškoty psíma příběhama, páč je mi b**ý dostávat obrázky ke svým profilům a nemoci vrátit…asi mám někde blokanec a nejenom v tom, už jsem chtěla tady svoje profily zrušit a nechodit sem, ale bylo by mi smutno po kámoších a hafících, který jsem díky Hafíkům poznala, takže to tak beru a žíly se netrhám (už)!! :-DD
NIkdy jsem stím neměla prblém a dneska na něj kliknu a nic:-/ …
Mě se to zobrazuje pokaždé, problémy s tím nemám. Mojzinka (29.04.2009 14:30:07) napsal: MĚ DNES NE.KDE JE CHYBA???;-) ;-) ;-) ;-) DÍKY.
MĚ DNES NE.KDE JE CHYBA???;-) ;-) ;-) ;-) DÍKY.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?