Diskuze Nadine

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

pokud ještě hledáte pomoc přečtěte si odstavec škrábání je o pár řádků víš také jsem poradila co dělat detoxikace střev žádné antibiotika nepomůžou mám s tím zkušenosti se svou bílou kočičkou
Dobrý den, to bych vám byla moc vděčná, jsme rozhodnuti zkusit všechno, díky předem :D
To,co má kočička,je autoimunitní porucha,t.j.organismus pracuje proti sobě.U lidí velmi časté,imunita je zmatena,že se ,,obrací" proti vlastním bunkám...Pomáhám na com.www.,jako hobby,so se týká lidí.Léčitelné to úplně není,ale dá se zmírnit,je to na dlouhé psaní.Skutečně to je stresová záležitost,která spustí tyto reakce.Můj pejsek Toník byl týraný,pobyt rovněž v útulku,takže k nám přišel s autoimunitou zažívání.Nyní je stabilizovaný,v pohodě,problémy se objeví,když má obavy o nás,při změně prostředí,apod.Ale vím,jak ho dát dohromady.Co se týká léčitele,v případě kočičky moc neradím.Je-li komerční,zvířata takové lidi vycítí...Můžete jí pomoci sama,není to tak těžké!!!Budete-li chtít vědět víc,napište do soukr.zprávy,nechci zatěžovat portál,jde mně vše pomalu...:-) Srdečně zdraví Aja,Toník a Nussi. P.S.Bílé kočky jsou skutečně celkově křehčí...
Dobrý den , zda máte zájem mohu Vám dát e-mailovou adresu na přírodního léčitele . Pište na adresu mou - Esaly@seznam.cz
Ahoj, mám takový problém, tedy spíše moje kočička. Je bílá a prý to je kámen úrazu, většina bíle zbarvených kočiček je podle lékařů víc náchylná snad ke všemu. Co se nemocí týká, tady je vše v pořádku, nikdy nebyla ani nastydlá. Ale už více jak dva roky trpí nějakým typem autoalergie, alespoň tak to bylo popsáno, zřejmě nějaká stresová záležitost. Občas máme strach, že o ní přijdeme. Vyškrabuje si místa kolem krku a hlavy do krve. Teď k tomu přibyla bolavá místa na zadních tlapkách kolem kloubů. Dostává pravidelně injekce, které jí sice na nějakou dobu zaberou, ale její chování se dost změnilo. Je hrozně plachá, má problémy s hygienou a vyhledává místa k odpočinku všude tam, kde jí občas nelze ani najít. Máme informace z více stran, že tento problém je neléčitelný. Proto prosím všechny, kdo máte nějakou podobnou zkušenost anebo dokonce i nějaké kladné výsledky u tohoto onemocnění, dejte, prosím, vědět. Možná by pomohla i nějaká alternativní metoda, třeba reiky či něco podobného. Léčba je totiž vyzkoušena už skoro všechna a tady jsou tedy možnosti vyčerpány. Proto si myslím, že lidový léčitel by také mohl pomoci. Moc předem děkuji Naďa
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?