Diskuze Nagira Rock Bar

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

díky Pája (17.05.2013 09:04:58) napsal: Napiš na info[at]konicci.cz nevím zda ji profil trvale odstraní, ale měli by ho dát aspoň na virtuální.
Napiš na info[at]konicci.cz nevím zda ji profil trvale odstraní, ale měli by ho dát aspoň na virtuální. Giruška (16.05.2013 20:22:10) napsal: Dobrý den, Chci jen oznámit že Nagira Rock Bar už nepatří uživateli Uživatel17736 a nechci aby ten profil Nagiry tam měla! Prosím dá se s tímto něco udělaat?? Děkuji za odpověď. a má na tom profilu mnoho nepravých informací! Prostě jí ta klisna nepatří a já si nepřeji aby jí tam měla. Jenže ona se dlouho nepřihlásila a tak nevím co mám dělat.:_( Nebo kdo je majitelem konicci.cz chi o tom informovat!;-)
Dobrý den, Chci jen oznámit že Nagira Rock Bar už nepatří uživateli Uživatel17736 a nechci aby ten profil Nagiry tam měla! Prosím dá se s tímto něco udělaat?? Děkuji za odpověď. a má na tom profilu mnoho nepravých informací! Prostě jí ta klisna nepatří a já si nepřeji aby jí tam měla. Jenže ona se dlouho nepřihlásila a tak nevím co mám dělat.:_( Nebo kdo je majitelem konicci.cz chi o tom informovat!;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?