Diskuze Najde se..

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

..na tombo webu vůbec někdo, kdo tady má SVÉHO SKUTEČNÉHO KONĚ? Ráda bych tady našla alespoň někoho, s kým bych mohla probrat patálie SKUTEČNÉHO MAJITELE KONĚ...:-~
<Ahojky mám 14 ti letou kobču a ráda si vyměním zkušenosti a přiučím se od ostatních
Bátrlová Iva (07.02.2011 22:50:00) napsal: jako nazavolanou přišla dnes dopoledne provazovka i PHN lano z Toriconu, na které jsme si musely obě počkat, protože se zdržela dodávka materiálu výrobci 4 týdny. Šly jsme na první procházku dál než na 200 m, a reaguje na obojí skvěle. !! Holčiny mažete kopyta? Jak často a čím? (gelem, mastí, olejem, dehtem?) Máte stálou značku nebo střídáte? Kupujeme mast na kopyta od značky Kentaur, do které přidáme sádlo, olej, a včelí propolis.. docela slušné kopyta :)
Taky mám koně :) 10letého anglického plňase Bel Canta, který běhal rovinky, a tudíž to s ním dá velkou práci. A ty máš jakého koně ? :)
Bátrlová Iva (25.01.2011 16:48:12) napsal: ..na tombo webu vůbec někdo, kdo tady má SVÉHO SKUTEČNÉHO KONĚ? Ráda bych tady našla alespoň někoho, s kým bych mohla probrat patálie SKUTEČNÉHO MAJITELE KONĚ...:-~ Já mám svého poníka Cindy;-)
Bátrlová Iva (25.01.2011 16:48:12) napsal: ..na tombo webu vůbec někdo, kdo tady má SVÉHO SKUTEČNÉHO KONĚ? Ráda bych tady našla alespoň někoho, s kým bych mohla probrat patálie SKUTEČNÉHO MAJITELE KONĚ...:-~ Já mám svého poníka:-DD (jestli neva že to není kůň);-)
Bátrlová Iva (07.02.2011 22:50:00) napsal: jako nazavolanou přišla dnes dopoledne provazovka i PHN lano z Toriconu, na které jsme si musely obě počkat, protože se zdržela dodávka materiálu výrobci 4 týdny. Šly jsme na první procházku dál než na 200 m, a reaguje na obojí skvěle. !! Holčiny mažete kopyta? Jak často a čím? (gelem, mastí, olejem, dehtem?) Máte stálou značku nebo střídáte? já klasickou masti na kopyta, touto od Efolu:http://www.obluk.cz/jezdecke-potreby-western/147-osetreni-kopyt/3326-mast-na-kopyta-efol-1000-ml/ ... kopýtka mame zdravý a docela dost rychle dorůstají...ještě na ně bereme vitamíny, někdy jsou citlivější
Kopýtka mažeme asi jednou za dva až tři týdny rostlinným olejem nebo sádlem. Sádlem ale méně protože mám velkého nenažraného psa, který vždy nějak záhadně sádlo najde a sežere. :-) Bátrlová Iva (07.02.2011 22:50:00) napsal: jako nazavolanou přišla dnes dopoledne provazovka i PHN lano z Toriconu, na které jsme si musely obě počkat, protože se zdržela dodávka materiálu výrobci 4 týdny. Šly jsme na první procházku dál než na 200 m, a reaguje na obojí skvěle. !! Holčiny mažete kopyta? Jak často a čím? (gelem, mastí, olejem, dehtem?) Máte stálou značku nebo střídáte?
jako nazavolanou přišla dnes dopoledne provazovka i PHN lano z Toriconu, na které jsme si musely obě počkat, protože se zdržela dodávka materiálu výrobci 4 týdny. Šly jsme na první procházku dál než na 200 m, a reaguje na obojí skvěle. !! Holčiny mažete kopyta? Jak často a čím? (gelem, mastí, olejem, dehtem?) Máte stálou značku nebo střídáte?
ahoj Ivo , no tak když ke mně přijem hucul 1,5 tak mněl roční pauzu , protože jsem nebyla zkušená a nevěděla jsem co a jak , ale to ho teď lituju ze všeho nejvíc , takže doporučuju , hned v den co přijede tak 2 dny ji nechat aby se zvikla , a pak a začít pracovat na první procházku doporučuli provazovou ohlávku , a hlavně ji na všechno zvykat .
horseska: taky tak. až teď mám koně, protože se mi konečně dva a půl roku po škole podařilo najít práci.. Jsem ráda, že jste se ozvaly. Konečně to tady můžu brát vážně, když vidím něco z reality ;-) . Včera mi kobču dovezli, fotky má na profilu. Zvládá to docela dobře, i když nikdy do včerejška neopustila místo svého rodiště a nejela přepravníkem, natož 260 km. Chtěla jsem se zeptat, co jste s koníkem dělaly první týden, kdy po dovozu jste začali pracovat nebo jak jste postupovaly. Svou představu mám, jen si chci vyměnit zkušenosti. ;-) Kobylka není ještě ani obsednutá a na lonž ji taky budu teprve učit. Takže to vidím zatím jen na procházky..
psali jste že hledáte někoho kro má svého vlastního koně , tak já mám , 2 koníky , ráda si s někým budá psát ale i ráda poradím v hlavně v okruho horsemanshipu
Ahoj já mám (14.2. to bude rok) taky svého koníka, shagya araba Archibalda:-) Bátrlová Iva (25.01.2011 16:48:12) napsal: ..na tombo webu vůbec někdo, kdo tady má SVÉHO SKUTEČNÉHO KONĚ? Ráda bych tady našla alespoň někoho, s kým bych mohla probrat patálie SKUTEČNÉHO MAJITELE KONĚ...:-~
Bátrlová Iva (25.01.2011 16:48:12) napsal: ..na tombo webu vůbec někdo, kdo tady má SVÉHO SKUTEČNÉHO KONĚ? Ráda bych tady našla alespoň někoho, s kým bych mohla probrat patálie SKUTEČNÉHO MAJITELE KONĚ...:-~ Ahoj....ja tu mám svoju kobylku.Mám ju vyše roka :) 19 ročná arabolipicanka :)
Bátrlová Iva (25.01.2011 16:48:12) napsal: ..na tombo webu vůbec někdo, kdo tady má SVÉHO SKUTEČNÉHO KONĚ? Ráda bych tady našla alespoň někoho, s kým bych mohla probrat patálie SKUTEČNÉHO MAJITELE KONĚ...:-~ Ano prosím...já mám od konce července svého prvního vlastního koňoucha. Je to valášek QH Long Short Ear kterého jsem ještě před koupí asi přez rok jezdila a zdokonalovala se na něm. Svého koně jsem si mohla pořídit až si budu sama vydělávat peníze, není to vůbec jednoduché přiznávam, ale určitě jsem šťastná a stojí mi to za to.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?