Diskuze Nakupování za bonusové body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Když klikneš u sebe na body tak tam máš trochu níž co si můžeš koupit.Je to napravo tam kde máš profily
Štěpán (22.12.2010 19:43:45) napsal: Když klikneš u sebe na body tak tam máš trochu níž co si můžeš koupit.Je to napravo tam kde máš profily Aha už to vydim a můžu se eště zeptat jsou tam jenom ty trička nálepky a box na pamlsky nebo je tam i něco jiného?třeba hračka
Hračky bývají také, sleduj bonus program, dárečky se obměňují. ;-) Sany (23.12.2010 11:34:02) napsal: Aha už to vydim a můžu se eště zeptat jsou tam jenom ty trička nálepky a box na pamlsky nebo je tam i něco jiného?třeba hračka
Jessica (15.02.2011 20:52:43) napsal: Už jsem si odtud objednávala a žádné poštovné jsem neplatila. Taktéž..
Tereza (15.02.2011 20:42:04) napsal: Chtěla jsem se zeptat, chtěla bych si objednat za 300 bodů ty samolepky, ale zajímalo by mě, jak je to s poštovným .. :_/ Už jsem si odtud objednávala a žádné poštovné jsem neplatila.
Chtěla jsem se zeptat, chtěla bych si objednat za 300 bodů ty samolepky, ale zajímalo by mě, jak je to s poštovným .. :_/
Přesně tak, budou ti odečteny jen body. ;-) Jessica (15.02.2011 20:52:43) napsal: Už jsem si odtud objednávala a žádné poštovné jsem neplatila.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat protože tady někdo píše že se tady dají za bonusové body koupit hračky atd. já se chci zeptat jestli je to pravda a pokud ano tak kde ten obchod nejdu? Předem děkuju za odpověď
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?