Diskuze Nalada nebo kastrace

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

xeniya (19.02.2014 08:21:39) napsal: Dobry den! :-O uz pul roku mam kocoura z utulku. jemu je pridlizne 11 mesicu. za celou tu dobu, mela jsem s nim problemy jen par krat, ze pocural do krabici od postovniho baliku, nebo nakadil mimo svuj zachodek. vetsi problemy se zacali v sobotu. ke me prijela na navstevu mama, kterou on nikdy nevidel. bohuzel ona nema rada kocky:-( proto se nevztahuje k nemu jako k clenu rodiny. v prvni noc on ji 2 krat nacural do kufru, nastesti ne na obleceni. kfur jsem hezky umyla, zbavila se smradu. jeden den ten kufr stal, a pak on zase do neho nacural, jenze do druhy pulky. ja jsem to zase umyla a nechala kufr zavreny v koupelne. predevcirem pred tim nez mama sla spat kocour ji udelal maly darek, on ji nakadil na postel. ja jsem mu ukazala ze to nema delat, uklidila to a dala mame jinou deku. vcera rano mama odjela do karlovych var na nekolik dnu, dneska jsem se probudila a zjistila ze on zase nacural a zase do jeji posteli. Ja nemuzu rozumet tomu proc on to dela furt na jeji veci? on ji nema rad a chce se ji zbavit, nebo on normalne znackuje nove veci v dome(postel jsme koupili hned jak prijela mama)? hlavne ze pred tim on nikdy nic neznackoval. Je to ukazka ze uz musim ho vykastrovat nebo ze mam co nejrychlejc zbavit mamky:-D ? budu moc rada slyset vasi nazory ohledne tyto situaci. právě jsem nechala kastrovat kocourka, je mu 9 měsíců. Když k nám přišel vnuk,tak nám začal zase čůrat pod postel, nebo alespoň k jeho posteli. Pozná, že tam nepatří, proto už si značkuje území....doporučuji vykastrovat. Přes noc tu vnuk spal a kocourek už neznačkuje. ;-) :-) :-)
Kocourek se vám jasně snaží říct, že se mu vaše maminka nelíbí, pravděpodobně z ní cítí, že ho nemá ráda. Tím, že jí počůral postel, když už odjela, chtěl dát najevo svou nespokojenost a říct vám, abyste mu to už nikdy nedělala. Kastrací nic nezkazíte, ale vypadá to, že mu vadí mamka. xeniya (19.02.2014 08:21:39) napsal: Dobry den! :-O uz pul roku mam kocoura z utulku. jemu je pridlizne 11 mesicu. za celou tu dobu, mela jsem s nim problemy jen par krat, ze pocural do krabici od postovniho baliku, nebo nakadil mimo svuj zachodek. vetsi problemy se zacali v sobotu. ke me prijela na navstevu mama, kterou on nikdy nevidel. bohuzel ona nema rada kocky:-( proto se nevztahuje k nemu jako k clenu rodiny. v prvni noc on ji 2 krat nacural do kufru, nastesti ne na obleceni. kfur jsem hezky umyla, zbavila se smradu. jeden den ten kufr stal, a pak on zase do neho nacural, jenze do druhy pulky. ja jsem to zase umyla a nechala kufr zavreny v koupelne. predevcirem pred tim nez mama sla spat kocour ji udelal maly darek, on ji nakadil na postel. ja jsem mu ukazala ze to nema delat, uklidila to a dala mame jinou deku. vcera rano mama odjela do karlovych var na nekolik dnu, dneska jsem se probudila a zjistila ze on zase nacural a zase do jeji posteli. Ja nemuzu rozumet tomu proc on to dela furt na jeji veci? on ji nema rad a chce se ji zbavit, nebo on normalne znackuje nove veci v dome(postel jsme koupili hned jak prijela mama)? hlavne ze pred tim on nikdy nic neznackoval. Je to ukazka ze uz musim ho vykastrovat nebo ze mam co nejrychlejc zbavit mamky:-D ? budu moc rada slyset vasi nazory ohledne tyto situaci.
Kocourek se vám jasně snaží říct, že se mu vaše maminka nelíbí, pravděpodobně z ní cítí, že ho nemá ráda. Tím, že jí počůral postel, když už odjela, chtěl dát najevo svou nespokojenost a říct vám, abyste mu to už nikdy nedělala. Kastrací nic nezkazíte, ale vypadá to na nespokojenost s ní. xeniya (19.02.2014 08:21:39) napsal: Dobry den! :-O uz pul roku mam kocoura z utulku. jemu je pridlizne 11 mesicu. za celou tu dobu, mela jsem s nim problemy jen par krat, ze pocural do krabici od postovniho baliku, nebo nakadil mimo svuj zachodek. vetsi problemy se zacali v sobotu. ke me prijela na navstevu mama, kterou on nikdy nevidel. bohuzel ona nema rada kocky:-( proto se nevztahuje k nemu jako k clenu rodiny. v prvni noc on ji 2 krat nacural do kufru, nastesti ne na obleceni. kfur jsem hezky umyla, zbavila se smradu. jeden den ten kufr stal, a pak on zase do neho nacural, jenze do druhy pulky. ja jsem to zase umyla a nechala kufr zavreny v koupelne. predevcirem pred tim nez mama sla spat kocour ji udelal maly darek, on ji nakadil na postel. ja jsem mu ukazala ze to nema delat, uklidila to a dala mame jinou deku. vcera rano mama odjela do karlovych var na nekolik dnu, dneska jsem se probudila a zjistila ze on zase nacural a zase do jeji posteli. Ja nemuzu rozumet tomu proc on to dela furt na jeji veci? on ji nema rad a chce se ji zbavit, nebo on normalne znackuje nove veci v dome(postel jsme koupili hned jak prijela mama)? hlavne ze pred tim on nikdy nic neznackoval. Je to ukazka ze uz musim ho vykastrovat nebo ze mam co nejrychlejc zbavit mamky:-D ? budu moc rada slyset vasi nazory ohledne tyto situaci.
Vlastina (19.02.2014 12:29:12) napsal: A neudělala máma kocourkovi něco?Kočka pozná,když jí někdo nemá rád nebo jí ublíží.Kdyby se s ním mazlila,tak by se takhle nechoval.Bere jí asi jako vetřelce.To já mám kocourka plašánka(4roky).Když přijde návštěva,tak zaleze pod postel a vyleze až je návštěva pryč. no k navstevam se vztahuje taky tak ze vleze pod gauc a nebo do polici pod stolem a nikam nechodi. k mame on par krat vlezl skocil na nohy kdyz ona sedela, asi chtel aby ona ho pohladila, ja jsem ji to rikala ona to odmitla delat kvuli tomu ze ji nachcal do kufru. ja vim ze on to citi, protoze jsem si vsimla ze citi kdyz ja mam spatnou naladu tak on vzdy vedle me....
A neudělala máma kocourkovi něco?Kočka pozná,když jí někdo nemá rád nebo jí ublíží.Kdyby se s ním mazlila,tak by se takhle nechoval.Bere jí asi jako vetřelce.To já mám kocourka plašánka(4roky).Když přijde návštěva,tak zaleze pod postel a vyleze až je návštěva pryč.
Dobry den! :-O uz pul roku mam kocoura z utulku. jemu je pridlizne 11 mesicu. za celou tu dobu, mela jsem s nim problemy jen par krat, ze pocural do krabici od postovniho baliku, nebo nakadil mimo svuj zachodek. vetsi problemy se zacali v sobotu. ke me prijela na navstevu mama, kterou on nikdy nevidel. bohuzel ona nema rada kocky:-( proto se nevztahuje k nemu jako k clenu rodiny. v prvni noc on ji 2 krat nacural do kufru, nastesti ne na obleceni. kfur jsem hezky umyla, zbavila se smradu. jeden den ten kufr stal, a pak on zase do neho nacural, jenze do druhy pulky. ja jsem to zase umyla a nechala kufr zavreny v koupelne. predevcirem pred tim nez mama sla spat kocour ji udelal maly darek, on ji nakadil na postel. ja jsem mu ukazala ze to nema delat, uklidila to a dala mame jinou deku. vcera rano mama odjela do karlovych var na nekolik dnu, dneska jsem se probudila a zjistila ze on zase nacural a zase do jeji posteli. Ja nemuzu rozumet tomu proc on to dela furt na jeji veci? on ji nema rad a chce se ji zbavit, nebo on normalne znackuje nove veci v dome(postel jsme koupili hned jak prijela mama)? hlavne ze pred tim on nikdy nic neznackoval. Je to ukazka ze uz musim ho vykastrovat nebo ze mam co nejrychlejc zbavit mamky:-D ? budu moc rada slyset vasi nazory ohledne tyto situaci.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?