Diskuze Nápad :-)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jája (24.08.2010 13:37:19) napsal: Ahoj jen mě tak napadlo, jestli by nešlo udělat, aby se oblíbený diskuze dali uložit někam do oblíbených :-D Často tu čtu užitečný diskuze a pak když se mi to po delší době hodí, tak si přesně nepamatuju název a občas trvá než to zas najdu :-D nebo když se do některých zapojim a pak sem jdu po delší době, tak musim překlikávat mězi všema kategoriema a hledat to :-D Jen takový nápad ;-) Ale vždyť to jde dát do záložek v internetovém prohlížeči, tak to můžeš dělat tak ;-)
Dobré ;-) Taky by se mi to hodilo - už jsem na pár takových diskusí narazila ;-D
Uživatel42825 alena (26.08.2010 17:05:43) napsal: MOŽNÁ BY NEBYLO MARNÉ UDĚLAT SI KOLONKU "OBLÍBENÉ". To myslíš jak? Teď tě moc nechápu...
TO JE PRAVDA,TO JDE UDĚĚLAT,ALE ZA CHVÍLI BY BYLY ZÁLOŽKY ZANEŠENÉ DISKUZEMA:-D :-D MOŽNÁ BY NEBYLO MARNÉ UDĚLAT SI KOLONKU "OBLÍBENÉ".
Amy (26.08.2010 16:46:18) napsal: Ale vždyť to jde dát do záložek v internetovém prohlížeči, tak to můžeš dělat tak ;-) tj, ale za prvý by to bylo brzy zaplněný :-D jak píše Alena. A za druhý, jsem na PC v práci a pak doma, takže by mi tohle bylo trochu k ničemu :-( Právě kdyby tu prostě u každé diskuze bylo tlačítko něco jako přidat k oblíbeným a pak v "moje menu" by byla složka oblíbené a tam by to všechno bylo ;-)
no na profilu knoflík- zmáčkneš-a jsi okamžitěv diskuzi,kterou potřebuješ:-DD :-DD laicky tak nějak:-DD :-DD
Už jsme nad touto funkcí uvažovali, zatím zrealizována nebyla ... ještě to promyslíme. ;-) Jája (06.09.2010 14:21:46) napsal: Tak admini nějak nereagujou :-( 8-} škoda, myslim, že by to bylo celkem užitečný 8-)
Tak admini nějak nereagujou :-( 8-} škoda, myslim, že by to bylo celkem užitečný 8-)
Uživatel42825 alena (02.09.2010 08:39:32) napsal: no na profilu knoflík- zmáčkneš-a jsi okamžitěv diskuzi,kterou potřebuješ:-DD :-DD laicky tak nějak:-DD :-DD Teď jsem to trochu nepochopila :-D :-D
Ahoj jen mě tak napadlo, jestli by nešlo udělat, aby se oblíbený diskuze dali uložit někam do oblíbených :-D Často tu čtu užitečný diskuze a pak když se mi to po delší době hodí, tak si přesně nepamatuju název a občas trvá než to zas najdu :-D nebo když se do některých zapojim a pak sem jdu po delší době, tak musim překlikávat mězi všema kategoriema a hledat to :-D Jen takový nápad ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?