Diskuze naplatí se tu?Smazat jde?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Neplatí se to tu že jsem tu že? Kdybych někdy chtěla jde se smazat? Děkuji za odpověd ;)
Ahoj, nahoře si najdeš přihlášen :xxx (tvoje uživatelské jméno) po najetí se ti zobrazí menu, vybereš :MOJE PROFILY a tam už ti to nabídne možnost SMAZÁNÍ profilu.
Já to tam nemám .. já myslela teda že se tu bavíte o smazání účtu, ne profilu mazlíčku 8-}
..takže pokud dobře chápu, tak se neplatí za smazání zvířete taky nic? I když je na mapě? A vyřezaní z mapy se taky platí? Děkuji moc za odpověď, moc by mě to zajímalo…:-|
Ahoj, kdyby se tu platilo, určitě bys to věděla hned, jak bys sem přišla. Nic se tu za nic neplatí. koně.z.toronta 24.5–3.6 09 jsem pryč (19.05.2009 19:46:26) napsal: ..takže pokud dobře chápu, tak se neplatí za smazání zvířete taky nic? I když je na mapě? A vyřezaní z mapy se taky platí? Děkuji moc za odpověď, moc by mě to zajímalo…:-|
Omlouvám se, že pořád otravuji, ale takže když si teď samžu nějaké zvířátko nebo ho vyřadím z mapy, zůstanou mi ty ,,piškotky", které jsem za ně dostala ?? Camillca (22.05.2009 14:57:41) napsal: Ani body se za smazání neplatí.. koně.z.toronta 24.5–3.6 09 jsem pryč (20.05.2009 20:17:43) napsal: myslela jsem neplatit v bodech za které se dá tady koupit třeba tričko… koně.z.toronta 24.5–3.6 09 jsem pryč (19.05.2009 19:46:26) napsal: ..takže pokud dobře chápu, tak se neplatí za smazání zvířete taky nic? I když je na mapě? A vyřezaní z mapy se taky platí? Děkuji moc za odpověď, moc by mě to zajímalo…:-|
Ani body se za smazání neplatí.. koně.z.toronta 24.5–3.6 09 jsem pryč (20.05.2009 20:17:43) napsal: myslela jsem neplatit v bodech za které se dá tady koupit třeba tričko… koně.z.toronta 24.5–3.6 09 jsem pryč (19.05.2009 19:46:26) napsal: ..takže pokud dobře chápu, tak se neplatí za smazání zvířete taky nic? I když je na mapě? A vyřezaní z mapy se taky platí? Děkuji moc za odpověď, moc by mě to zajímalo…:-|
myslela jsem neplatit v bodech za které se dá tady koupit třeba tričko… koně.z.toronta 24.5–3.6 09 jsem pryč (19.05.2009 19:46:26) napsal: ..takže pokud dobře chápu, tak se neplatí za smazání zvířete taky nic? I když je na mapě? A vyřezaní z mapy se taky platí? Děkuji moc za odpověď, moc by mě to zajímalo…:-|
Jak si mám smazat profil prosím odepište:_( děkuju moc!!!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?