Diskuze NAPROSTO NEPŘÍSTUPNÉ CHOVANÍ:O(

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Maria;) (28.04.2009 13:28:26) napsal: Ano?Tak to jsme na tom stejně!!Já jsem byla taky postestaná a byli mi odebrány piškoty z ůčtu)Ale vratíme se k tématu.Víte kdo začal psát první a co?Je divné,že řikáte věci o kterých ani já nevím.A jen tak pro zajimávost,,nadávky mi poradila Hanka62):DProč mi řikate,ják mi jde jen o kostičky když u vás je jorkšír Cherokee v TOP100 táky??Obdivuji vás,že dokážete na člověku poznat věk už podle textu!!Ják jsem řekla do deníčku pišu jen tak občas,nejde mi o boje a ani o kostičky.Ano­..kostičkuji převažně jen přátele a neztracím čas nadavkámi na ůrovní malýho dítěte:-|Víte páne Jindřichu J. bonzovací tlačítko bych určitě využila a jste-li tak chytrý určitě víte na koho a proč?!Několikrát jsem psála adminum,aby všechny příspěvky smazali(ty od vás)ale nereagovali.Budu si muset poradit sáma8-}Kolikrát jsem navrhovala to všechno skončit a prostě se nevšimát:-|Ale ják myslíte,vidím,že nejste dospělý ják se děláte!!Uff..musím se držet abych nezačala týkat,chlape8-) Milé děvče, pokud nejsem ve svých jedenačtyřiceti letech ještě dospělým,tak mne to jen a jen těší.Je vidět, že jsem zřejmě fouknul do žhavého:-D :-D :-D .Znovu tedy, jelikož nabývám dojmu, že ne každému to sepne ihned.V mysli se mi vybavuje cosi o potrefených husách a o tom jak se káže voda a přitom pije víno… A ještě jen tak mimoděk, čeština si nezaslouží, aby s ní někdo nakládal jako Ty.Takže znovu k tématu, je ošklivé, když si tu nadáváme a urážíme se, to se ve slušné společnosti nedělá a také se nedělá to, že vyhrožuji jiným pejskům, že je pověsím hlavou dolů.Asi to není příjemný pocit, být takto obnažena, že milá uživatelko „Maria“??? Bude asi lepší na chvíli vypnout počítač a jít se s Nikolkou proběhnout, co říkáš? Jinak je moc fajn, že se směješ, neboť smích je zdravý a posiluje imunitu8-)
Tak teda Mario tady nejsi na seznamce, že po každém chceš vědět věk :-DD :-DD :-DD
MATÝSEK A PETRA (28.04.2009 14:46:40) napsal: Maria;) (28.04.2009 14:37:10) napsal: Proč bych se jako měla omlouvat?!!!Myslí hlavou;-) TAK TŘEBA PROTO,ŽE JE NÁS VÍC,KTEŘÍ MĚLI TU ČEST,ČÍST TVÉ URÁŽKY SMĚROVANÉ NA ČÍRA!! JEN NEJVĚTŠÍ UBOŽÁK MŮŽE NAPADAT PSA NĚKOHO JINÉHO A PŘÁT MU RŮZNÉ NEHEZKÉ VĚCI,ŽE?? ?? Ty máš co říkat!!Se nejdřív koukni kdo začal!!
Asi si lidí udělali vlastní názor na tebe!!
Maria;) (28.04.2009 16:12:29) napsal: Prosim?Vám je teda tak maximalně 20…8-|Jste trapný to co tu řikate a když neumíte odhadnout lidí podle věku tak sem nelezte!! ?! 8-} >-| >:) díky za omlazovací kůru. váš návod zní, kdo neumí odhadnout věk lidí, nemá tu co dělat ? Zajímavé . Vy to umíte ? U mě se Vám to moc nepovedlo. Jo a ještě jedna maličkost TO DO ČEHO CELÝ DEN KOUKÁTE NEJSOU LIDI, TOMU SE ŘÍKÁ MONITOR A STÁŘÍ SI ODHADUJTE JAK CHCETE.
Prosim?Vám je teda tak maximalně 20…8-|Jste trapný to co tu řikate a když neumíte odhadnout lidí podle věku tak sem nelezte!! ?! 8-} >-| >:)
Já se s věkem netajím. Chovám se divně a je mi cca 40 let. Z toho mi jednoznačně vychází podle chování, že sl. Maria je tak maximálně 12 letý adolescent, proto jí promiňte její názory. Ale z jiného soudku. Na můj speciální profil mi napsala jistá majitelka Rexe, že je divný atd. Když jsem se podíval na její profil, není tam jediná fotka psa, v deníčku a zprávách nic. Přesto tento " pes" již obdržel 90 bodů a dokonce dva dárky !! Není na tomto něco divného ? Není tohle klasická ukázka proč tu někteří jsou ? Já myslím že jednoznačně je.
ale je potřeba naše miláčky čas od času vyvenčit a protáhnout svou kostru:-DD :-DD Nebudu tu uživateli „Maria“ dokazovat své vzdělání ani s touto osobou nadále polemizovat.Je zcela zřejmé, že vůbec nepochopila proč jsem na její téma do diskuze reagoval.Slepému barvy nevysvětlíš, jak se praví ve staré pravdě.Myslím, že na tohoto uživatele si mnozí udělali vlastní názor a mnozí další si jej na základě příspěvků tohoto uživatele poupravili.Odcházím z této diskuzní místnosti a přeji všem krásný den.Jindra8-)
Začala jsem inteligentně a pokud umíš číst tak nepíšeš tohle?! ?!
Maria;) (28.04.2009 14:54:38) napsal: MATÝSEK A PETRA (28.04.2009 14:46:40) napsal: Maria;) (28.04.2009 14:37:10) napsal: Proč bych se jako měla omlouvat?!!!Myslí hlavou;-) TAK TŘEBA PROTO,ŽE JE NÁS VÍC,KTEŘÍ MĚLI TU ČEST,ČÍST TVÉ URÁŽKY SMĚROVANÉ NA ČÍRA!! JEN NEJVĚTŠÍ UBOŽÁK MŮŽE NAPADAT PSA NĚKOHO JINÉHO A PŘÁT MU RŮZNÉ NEHEZKÉ VĚCI,ŽE?? ?? Ty máš co říkat!!Se nejdřív koukni kdo začal!! Koukám, koukám. A víš kdo tuto debatu začal? Nějaká Maria – neznáš ji náhodou?
Myslím to obecně když to všecko čtu. Nic proti nikomu:D :D :D :D
Teda, když se chce někdo pobavit tak zajděte na forum Hafíci :D :D :D :D :D :D :D
Maria;) (28.04.2009 15:10:13) napsal: Vtipný>-| DÍK:-D :-D
Maria;) (28.04.2009 14:54:38) napsal: MATÝSEK A PETRA (28.04.2009 14:46:40) napsal: Maria;) (28.04.2009 14:37:10) napsal: Proč bych se jako měla omlouvat?!!!Myslí hlavou;-) TAK TŘEBA PROTO,ŽE JE NÁS VÍC,KTEŘÍ MĚLI TU ČEST,ČÍST TVÉ URÁŽKY SMĚROVANÉ NA ČÍRA!! JEN NEJVĚTŠÍ UBOŽÁK MŮŽE NAPADAT PSA NĚKOHO JINÉHO A PŘÁT MU RŮZNÉ NEHEZKÉ VĚCI,ŽE?? ?? Ty máš co říkat!!Se nejdřív koukni kdo začal!! JÁ TI NĚCO ŘÍKÁM?? SNAD PÍŠU,NE? MÁŠ DNES BLBOU NÁLADU,BO CO? PO KAŽDÝM JEDEŠ JAK SLÍPKA PO FLUSU,URÁŽÍŠ JEN A JEN TY. HOĎ SE DO KLIDU :-D :-D :-D :-D
pavel (28.04.2009 14:50:55) napsal: Maria;) (28.04.2009 14:37:10) napsal: Proč bych se jako měla omlouvat?!!!Myslí hlavou;-) Možná za to, že jsi tu začala psát o něčím chování, které se ti nelíbí a ve skutečnosti se od těch lidí moc nelišíš. Tedy pokud to dokážeš překousnout. Zázračné tlačítko tu nechybí, problém každého takového fora je anonymita. Názornou ukázkou jsou diskuse na Novinkách seznam.cz Tam bylo lidí, co napadali druhé, nadávek a sprosťáren. Pak Novinky přišly s inovací – diskutovat mohou jen lidé, co se zaregistrují a na jejich skutečnou adresu jim přijde vstupní kód písemně a najednou je klid !! Žádné napadání, žádné sprosťárny. To by pomohlo i tomuto foru. Jen je otázkou, kolik přispívatelů by tu zůstalo. Hned by se vidělo, kdo to myslí poctivě a kdo je tu jen proto, aby nadával. Kolik ti je?Chováš se divně.
Maria;) (28.04.2009 14:37:10) napsal: Proč bych se jako měla omlouvat?!!!Myslí hlavou;-) Možná za to, že jsi tu začala psát o něčím chování, které se ti nelíbí a ve skutečnosti se od těch lidí moc nelišíš. Tedy pokud to dokážeš překousnout. Zázračné tlačítko tu nechybí, problém každého takového fora je anonymita. Názornou ukázkou jsou diskuse na Novinkách seznam.cz Tam bylo lidí, co napadali druhé, nadávek a sprosťáren. Pak Novinky přišly s inovací – diskutovat mohou jen lidé, co se zaregistrují a na jejich skutečnou adresu jim přijde vstupní kód písemně a najednou je klid !! Žádné napadání, žádné sprosťárny. To by pomohlo i tomuto foru. Jen je otázkou, kolik přispívatelů by tu zůstalo. Hned by se vidělo, kdo to myslí poctivě a kdo je tu jen proto, aby nadával.
Maria;) (28.04.2009 14:45:33) napsal: Míša a Ballroček (28.04.2009 14:43:40) napsal: To že je člověk mladý ještě neznamená že je nevyzrálý!!!! Už jsem potkala mnoho lidi kteří měli 50 a chovali se s prominutím jako dementi a mnoho mladých lidí třeba v mém věku ale i mladší a byli to rozumní lidi. A samozdřejmě i naopak. Prostě laskavě tady nerozlišujte věk ale inteligenci když už, protože na věku a samozdřejmě s věkem to nemá nic společného, teda pokud se to nebavíme o 10 letém pubošovi!!! Jsem ráda,že jsou tady i normalní lidí>>Děkuji!! Upřímně mě je tahle diskuze putna ale nerozlišovat věk!!!!!
Maria;) (28.04.2009 14:37:10) napsal: Proč bych se jako měla omlouvat?!!!Myslí hlavou;-) TAK TŘEBA PROTO,ŽE JE NÁS VÍC,KTEŘÍ MĚLI TU ČEST,ČÍST TVÉ URÁŽKY SMĚROVANÉ NA ČÍRA!! JEN NEJVĚTŠÍ UBOŽÁK MŮŽE NAPADAT PSA NĚKOHO JINÉHO A PŘÁT MU RŮZNÉ NEHEZKÉ VĚCI,ŽE?? ??
Míša a Ballroček (28.04.2009 14:43:40) napsal: To že je člověk mladý ještě neznamená že je nevyzrálý!!!! Už jsem potkala mnoho lidi kteří měli 50 a chovali se s prominutím jako dementi a mnoho mladých lidí třeba v mém věku ale i mladší a byli to rozumní lidi. A samozdřejmě i naopak. Prostě laskavě tady nerozlišujte věk ale inteligenci když už, protože na věku a samozdřejmě s věkem to nemá nic společného, teda pokud se to nebavíme o 10 letém pubošovi!!! Jsem ráda,že jsou tady i normalní lidí>>Děkuji!!
To že je člověk mladý ještě neznamená že je nevyzrálý!!!! Už jsem potkala mnoho lidi kteří měli 50 a chovali se s prominutím jako dementi a mnoho mladých lidí třeba v mém věku ale i mladší a byli to rozumní lidi. A samozdřejmě i naopak. Prostě laskavě tady nerozlišujte věk ale inteligenci když už, protože na věku a samozdřejmě s věkem to nemá nic společného, teda pokud se to nebavíme o 10 letém pubošovi!!!
Proč bych se jako měla omlouvat?!!!Myslí hlavou;-)
napadlo tě několik lidových rčení,taky pár přidám:nech to vyhnít,nehaž perly svi♥ím,kdo jinému jámu.....komu není z hůry dáno......a mé oblíbené:ty mě taky:-) :-) :-) :-) :-)
SOUHLASÍM SE SNĚHURKOU,ŽE TU CHYBÍ TO ZÁZRAČNÉ TLAČÍTKO"NEVHODNÝ OBSAH"JAKO KDYSI.JE TRAPNÉ CO SE TU DĚJE A NAPADAT PSI KTERÉ MILUJEME.CO Z TOHO ?? ?? ?? POTĚCHA NA DUŠI ?? ?? A JEŠTĚ KDYŽ SE DOTYČNÝ MŮŽE BRÁNIT JEN PÍSEMNĚ A OSOBNĚ SE NEZNÁME TADY,ŽE?? TAK TO UMÍ KAŽDÝ SE ZA NĚCO SCHOVAT A HRÁT SI NA DRSŇÁKA.LIDIČKY KLÍDEK,JDE JEN O NĚJAKÉ WWW STRÁNKY,NEJDE O ŽIVOT !! JE TO TU PRO POBAVENÍ A NÉ PROTO CO SE TU DĚJE>:-( >:-( JE TO TU HORŠÍ JAK NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE!! !! JO,A MŮJ KAMARÁDE ČÍRO, NEJENŽE SI STEJNÁ JEDUBABA JAKO NAŠE DANY ALE I JAKO MÁRIA-NIKITKA:-D :-D :-D :-D CO TY NA TO ?? ?? ?? ?? TVOJE KÁMOŠKA DIXINKA.
Já se vám divím, takovýho času zbytečně. Někdo má místo psa opici, no a co ? Já taky nemám zrovna pejska :-D A ještě vám posílá jen jednu kostičku ? Ono je někde napsáno že povinností je posílat všechny ? Pardon, nevšiml jsem si. Tak raději neposílám žádné. 8-) Maria zde založila vlákno o naprosto nepřípustném chování. Z diskuse ale vyplývá, že píše i o sobě. To je nějaká další forma zviditelnění, aby se přiblížila vytoužené metě první v TOP 100 ? No nějak tomu nerozumím. Osobně zastávám názor, že by Maria měla své příspěvky smazat a tak nějak se veřejně všem omluvit .
Sněhurka a Puppi (28.04.2009 14:12:32) napsal: mimišák (28.04.2009 13:53:46) napsal: Sněhurka a Puppi (28.04.2009 13:50:35) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:28:26) napsal: Ano?Tak to jsme na tom stejně!!Já jsem byla taky postestaná a byli mi odebrány piškoty z ůčtu)Ale vratíme se k tématu.Víte kdo začal psát první a co?Je divné,že řikáte věci o kterých ani já nevím.A jen tak pro zajimávost,,nadávky mi poradila Hanka62):DProč mi řikate,ják mi jde jen o kostičky když u vás je jorkšír Cherokee v TOP100 táky??Obdivuji vás,že dokážete na člověku poznat věk už podle textu!!Ják jsem řekla do deníčku pišu jen tak občas,nejde mi o boje a ani o kostičky.Ano­..kostičkuji převažně jen přátele a neztracím čas nadavkámi na ůrovní malýho dítěte:-|Víte páne Jindřichu J. bonzovací tlačítko bych určitě využila a jste-li tak chytrý určitě víte na koho a proč?!Několikrát jsem psála adminum,aby všechny příspěvky smazali(ty od vás)ale nereagovali.Budu si muset poradit sáma8-}Kolikrát jsem navrhovala to všechno skončit a prostě se nevšimát:-|Ale ják myslíte,vidím,že nejste dospělý ják se děláte!!Uff..musím se držet abych nezačala týkat,chlape8-) Milé děvče, pokud nejsem ve svých jedenačtyřiceti letech ještě dospělým,tak mne to jen a jen těší.Je vidět, že jsem zřejmě fouknul do žhavého:-D :-D :-D .Znovu tedy, jelikož nabývám dojmu, že ne každému to sepne ihned.V mysli se mi vybavuje cosi o potrefených husách a o tom jak se káže voda a přitom pije víno… A ještě jen tak mimoděk, čeština si nezaslouží, aby s ní někdo nakládal jako Ty.Takže znovu k tématu, je ošklivé, když si tu nadáváme a urážíme se, to se ve slušné společnosti nedělá a také se nedělá to, že vyhrožuji jiným pejskům, že je pověsím hlavou dolů.Asi to není příjemný pocit, být takto obnažena, že milá uživatelko „Maria“??? Bude asi lepší na chvíli vypnout počítač a jít se s Nikolkou proběhnout, co říkáš? Jinak je moc fajn, že se směješ, neboť smích je zdravý a posiluje imunitu8-) Pane bože Jindro! Nikitka! Ten york je Nikitka! :-D :-D :-D mimišák A jó!!! Nikitka smaž to se tomu pejskovi říká:-DD :-DD :-DD Víš,když trváš na tom,že jsi dospělý tak se podle toho chovéj!!?! Pse Michále:Ale jistě,že mám.A ty??
pes Michal (28.04.2009 14:14:14) napsal: nemáte po této diskusi pocit, že tu přesně platí pravidlo o potrefené huse co nejvíc kdáká ? Souhlasím
nemáte po této diskusi pocit, že tu přesně platí pravidlo o potrefené huse co nejvíc kdáká ?
mimišák (28.04.2009 13:53:46) napsal: Sněhurka a Puppi (28.04.2009 13:50:35) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:28:26) napsal: Ano?Tak to jsme na tom stejně!!Já jsem byla taky postestaná a byli mi odebrány piškoty z ůčtu)Ale vratíme se k tématu.Víte kdo začal psát první a co?Je divné,že řikáte věci o kterých ani já nevím.A jen tak pro zajimávost,,nadávky mi poradila Hanka62):DProč mi řikate,ják mi jde jen o kostičky když u vás je jorkšír Cherokee v TOP100 táky??Obdivuji vás,že dokážete na člověku poznat věk už podle textu!!Ják jsem řekla do deníčku pišu jen tak občas,nejde mi o boje a ani o kostičky.Ano­..kostičkuji převažně jen přátele a neztracím čas nadavkámi na ůrovní malýho dítěte:-|Víte páne Jindřichu J. bonzovací tlačítko bych určitě využila a jste-li tak chytrý určitě víte na koho a proč?!Několikrát jsem psála adminum,aby všechny příspěvky smazali(ty od vás)ale nereagovali.Budu si muset poradit sáma8-}Kolikrát jsem navrhovala to všechno skončit a prostě se nevšimát:-|Ale ják myslíte,vidím,že nejste dospělý ják se děláte!!Uff..musím se držet abych nezačala týkat,chlape8-) Milé děvče, pokud nejsem ve svých jedenačtyřiceti letech ještě dospělým,tak mne to jen a jen těší.Je vidět, že jsem zřejmě fouknul do žhavého:-D :-D :-D .Znovu tedy, jelikož nabývám dojmu, že ne každému to sepne ihned.V mysli se mi vybavuje cosi o potrefených husách a o tom jak se káže voda a přitom pije víno… A ještě jen tak mimoděk, čeština si nezaslouží, aby s ní někdo nakládal jako Ty.Takže znovu k tématu, je ošklivé, když si tu nadáváme a urážíme se, to se ve slušné společnosti nedělá a také se nedělá to, že vyhrožuji jiným pejskům, že je pověsím hlavou dolů.Asi to není příjemný pocit, být takto obnažena, že milá uživatelko „Maria“??? Bude asi lepší na chvíli vypnout počítač a jít se s Nikolkou proběhnout, co říkáš? Jinak je moc fajn, že se směješ, neboť smích je zdravý a posiluje imunitu8-) Pane bože Jindro! Nikitka! Ten york je Nikitka! :-D :-D :-D mimišák A jó!!! Nikitka smaž to se tomu pejskovi říká:-DD :-DD :-DD
Maria;) (28.04.2009 13:55:53) napsal: Sněhurka a Puppi (28.04.2009 13:50:35) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:28:26) napsal: Ano?Tak to jsme na tom stejně!!Já jsem byla taky postestaná a byli mi odebrány piškoty z ůčtu)Ale vratíme se k tématu.Víte kdo začal psát první a co?Je divné,že řikáte věci o kterých ani já nevím.A jen tak pro zajimávost,,nadávky mi poradila Hanka62):DProč mi řikate,ják mi jde jen o kostičky když u vás je jorkšír Cherokee v TOP100 táky??Obdivuji vás,že dokážete na člověku poznat věk už podle textu!!Ják jsem řekla do deníčku pišu jen tak občas,nejde mi o boje a ani o kostičky.Ano­..kostičkuji převažně jen přátele a neztracím čas nadavkámi na ůrovní malýho dítěte:-|Víte páne Jindřichu J. bonzovací tlačítko bych určitě využila a jste-li tak chytrý určitě víte na koho a proč?!Několikrát jsem psála adminum,aby všechny příspěvky smazali(ty od vás)ale nereagovali.Budu si muset poradit sáma8-}Kolikrát jsem navrhovala to všechno skončit a prostě se nevšimát:-|Ale ják myslíte,vidím,že nejste dospělý ják se děláte!!Uff..musím se držet abych nezačala týkat,chlape8-) Milé děvče, pokud nejsem ve svých jedenačtyřiceti letech ještě dospělým,tak mne to jen a jen těší.Je vidět, že jsem zřejmě fouknul do žhavého:-D :-D :-D .Znovu tedy, jelikož nabývám dojmu, že ne každému to sepne ihned.V mysli se mi vybavuje cosi o potrefených husách a o tom jak se káže voda a přitom pije víno… A ještě jen tak mimoděk, čeština si nezaslouží, aby s ní někdo nakládal jako Ty.Takže znovu k tématu, je ošklivé, když si tu nadáváme a urážíme se, to se ve slušné společnosti nedělá a také se nedělá to, že vyhrožuji jiným pejskům, že je pověsím hlavou dolů.Asi to není příjemný pocit, být takto obnažena, že milá uživatelko „Maria“??? Bude asi lepší na chvíli vypnout počítač a jít se s Nikolkou proběhnout, co říkáš? Jinak je moc fajn, že se směješ, neboť smích je zdravý a posiluje imunitu8-) To jistě..taky zaleží na tom,jákou profesi dělate..někdo je holt inteligentní někdo meně!!to jste naražel na sebe??Že čeština si nezaslouží,aby s ni takhle zacházeli??Přesně to na vás sedí!!Ale jistě,nemá cenu se uražet?!že..kdo je mimochodem Nikolka??Myslel jsme Nikitku??Pokud patříte mezi ty meněcenné a meněchytré lidí dejte si odchod,naprosto vás chápu!!
Sněhurka a Puppi (28.04.2009 13:50:35) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:28:26) napsal: Ano?Tak to jsme na tom stejně!!Já jsem byla taky postestaná a byli mi odebrány piškoty z ůčtu)Ale vratíme se k tématu.Víte kdo začal psát první a co?Je divné,že řikáte věci o kterých ani já nevím.A jen tak pro zajimávost,,nadávky mi poradila Hanka62):DProč mi řikate,ják mi jde jen o kostičky když u vás je jorkšír Cherokee v TOP100 táky??Obdivuji vás,že dokážete na člověku poznat věk už podle textu!!Ják jsem řekla do deníčku pišu jen tak občas,nejde mi o boje a ani o kostičky.Ano­..kostičkuji převažně jen přátele a neztracím čas nadavkámi na ůrovní malýho dítěte:-|Víte páne Jindřichu J. bonzovací tlačítko bych určitě využila a jste-li tak chytrý určitě víte na koho a proč?!Několikrát jsem psála adminum,aby všechny příspěvky smazali(ty od vás)ale nereagovali.Budu si muset poradit sáma8-}Kolikrát jsem navrhovala to všechno skončit a prostě se nevšimát:-|Ale ják myslíte,vidím,že nejste dospělý ják se děláte!!Uff..musím se držet abych nezačala týkat,chlape8-) Milé děvče, pokud nejsem ve svých jedenačtyřiceti letech ještě dospělým,tak mne to jen a jen těší.Je vidět, že jsem zřejmě fouknul do žhavého:-D :-D :-D .Znovu tedy, jelikož nabývám dojmu, že ne každému to sepne ihned.V mysli se mi vybavuje cosi o potrefených husách a o tom jak se káže voda a přitom pije víno… A ještě jen tak mimoděk, čeština si nezaslouží, aby s ní někdo nakládal jako Ty.Takže znovu k tématu, je ošklivé, když si tu nadáváme a urážíme se, to se ve slušné společnosti nedělá a také se nedělá to, že vyhrožuji jiným pejskům, že je pověsím hlavou dolů.Asi to není příjemný pocit, být takto obnažena, že milá uživatelko „Maria“??? Bude asi lepší na chvíli vypnout počítač a jít se s Nikolkou proběhnout, co říkáš? Jinak je moc fajn, že se směješ, neboť smích je zdravý a posiluje imunitu8-) To jistě..taky zaleží na tom,jákou profesi dělate..někdo je holt inteligentní někdo meně!!to jste naražel na sebe??Že čeština si nezaslouží,aby s ni takhle zacházeli??Přesně to na vás sedí!!Ale jistě,nemá cenu se uražet?!že..kdo je mimochodem Nikolka??Myslel jsme Nikitku??Pokud patříte mezi ty meněcenné a meněchytré lidí dejte si odchod,naprosto vás chápu!!
Sněhurka a Puppi (28.04.2009 13:50:35) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:28:26) napsal: Ano?Tak to jsme na tom stejně!!Já jsem byla taky postestaná a byli mi odebrány piškoty z ůčtu)Ale vratíme se k tématu.Víte kdo začal psát první a co?Je divné,že řikáte věci o kterých ani já nevím.A jen tak pro zajimávost,,nadávky mi poradila Hanka62):DProč mi řikate,ják mi jde jen o kostičky když u vás je jorkšír Cherokee v TOP100 táky??Obdivuji vás,že dokážete na člověku poznat věk už podle textu!!Ják jsem řekla do deníčku pišu jen tak občas,nejde mi o boje a ani o kostičky.Ano­..kostičkuji převažně jen přátele a neztracím čas nadavkámi na ůrovní malýho dítěte:-|Víte páne Jindřichu J. bonzovací tlačítko bych určitě využila a jste-li tak chytrý určitě víte na koho a proč?!Několikrát jsem psála adminum,aby všechny příspěvky smazali(ty od vás)ale nereagovali.Budu si muset poradit sáma8-}Kolikrát jsem navrhovala to všechno skončit a prostě se nevšimát:-|Ale ják myslíte,vidím,že nejste dospělý ják se děláte!!Uff..musím se držet abych nezačala týkat,chlape8-) Milé děvče, pokud nejsem ve svých jedenačtyřiceti letech ještě dospělým,tak mne to jen a jen těší.Je vidět, že jsem zřejmě fouknul do žhavého:-D :-D :-D .Znovu tedy, jelikož nabývám dojmu, že ne každému to sepne ihned.V mysli se mi vybavuje cosi o potrefených husách a o tom jak se káže voda a přitom pije víno… A ještě jen tak mimoděk, čeština si nezaslouží, aby s ní někdo nakládal jako Ty.Takže znovu k tématu, je ošklivé, když si tu nadáváme a urážíme se, to se ve slušné společnosti nedělá a také se nedělá to, že vyhrožuji jiným pejskům, že je pověsím hlavou dolů.Asi to není příjemný pocit, být takto obnažena, že milá uživatelko „Maria“??? Bude asi lepší na chvíli vypnout počítač a jít se s Nikolkou proběhnout, co říkáš? Jinak je moc fajn, že se směješ, neboť smích je zdravý a posiluje imunitu8-) Pane bože Jindro! Nikitka! Ten york je Nikitka! :-D :-D :-D mimišák
Ano?Tak to jsme na tom stejně!!Já jsem byla taky postestaná a byli mi odebrány piškoty z ůčtu)Ale vratíme se k tématu.Víte kdo začal psát první a co?Je divné,že řikáte věci o kterých ani já nevím.A jen tak pro zajimávost,,nadávky mi poradila Hanka62):DProč mi řikate,ják mi jde jen o kostičky když u vás je jorkšír Cherokee v TOP100 táky??Obdivuji vás,že dokážete na člověku poznat věk už podle textu!!Ják jsem řekla do deníčku pišu jen tak občas,nejde mi o boje a ani o kostičky.Ano­..kostičkuji převažně jen přátele a neztracím čas nadavkámi na ůrovní malýho dítěte:-|Víte páne Jindřichu J. bonzovací tlačítko bych určitě využila a jste-li tak chytrý určitě víte na koho a proč?!Několikrát jsem psála adminum,aby všechny příspěvky smazali(ty od vás)ale nereagovali.Budu si muset poradit sáma8-}Kolikrát jsem navrhovala to všechno skončit a prostě se nevšimát:-|Ale ják myslíte,vidím,že nejste dospělý ják se děláte!!Uff..musím se držet abych nezačala týkat,chlape8-)
Sněhurka a Puppi (28.04.2009 13:11:57) napsal: Maria;) (28.04.2009 10:17:28) napsal: Prosim vás,co si myslíte o lídech,kteří vytvořují profily zvířatkům jako je napřiklád osel či opice>-|a pravidelně vám dáva 1 kostičku a píše vůlgarní a perverzní vzkazy typu,,ty pío doufám,že tvoje psiko brzy chcine,budu ti str**a čurka do p*** a přitom ti **** ku***"8-}??Uživatelka Sissi 13 a už vymazaný Anonym je tomu přikládem8-}Je to naprosto nechutný8-}Ted tam má koně(stažený obrázek z netu)a psa bez fotky.Přijde vám to normalní??!! Hmmmm hmmmm, tak tady někdo asi zapoměl jak napsal cituji:„…a těším se až budeš viset hlavou dolů“ našemu Cherokeemu, přičemž taktéž jej obdaroval tehdy jednou kostičkou.Nás­ledovala smršť žádostí o vymazání příspěvků „uživatele Maria“.Děvče, pouštíš se tu do diskuze a uráží Tě něco,cos sama dělala Ty jiným.Je vidět, že jsi ještě mladičké a nevyzrálé děvčátko, co se svým kostičkovacím šílením „probojovalo“ do Top100(všechna čest,sám vím kolik času to zabere!!:-DD :-DD), umyslně píši probojovalo,protože Tys zrovna zářný příklad toho, že o soutěž pejsků tu jde až na druhém místě,stačí si projít Tvou fotogalerii nebo pročíst deníček Nikitky:-D :-D :-D :-D .Jinak tu kdysi existovalo „bonzovací tlačítko“ upozorňující na nevhodný obsah, uživatelé, kteří ostatní uráží a nadávají jim tu nemají co pohledávat(že „Mario“?!)a jestli konkrétně naši mazlíci dostanou místo pěti kostiček jen jednu,to bych snad ani neřešil,vždyť lze oceňovat toho kterého mazlíka na stupnici od jedné do pěti,není tu striktně nařízeno posílat jen a pouze po pěti kostičkách!Ovšem hulváty a jinou verbež odtud musíme vypudit my sami.Upozorňováním adminů, nereagováním na jejich neslušné chování(sám jsem byl za to,že jsem se bránil potrestán odnětím piškotů a smazáním profilů na svém uživatelském účtu).Ale zpět k zakladatelce tohoto tématu diskuze, zameť si před svým prahem děvče dřív než tu budeš kázat cokoli o morálce,ano?! Za uživatele Sněhurka a Puppi a za uživatele Trhači z Krupky Jindřich Uhlíř,Krupka8-) A kdo prosim začal psát ůražejicí vzkazy ke mě na profil??!!Víte páne Jindřichu U. já tu mám svá přátele a vý táky.Obdivuji vás,že podle vzkazu dokážete poznát věk na člověku!! >:)Nejdříc přymyšlejte hlavou než sem něco plácnete(slušně řečeno!! !! !! !!)Já vám napsála vzkaz až po vás..jo a proč je váš kšír v TOP 100??To je jen byzmyšlenkovité kostičkovaní!!Musím se držet,abych vám nezačala psát co si o vás myslím a týkat!!
Maria;) (28.04.2009 10:17:28) napsal: Prosim vás,co si myslíte o lídech,kteří vytvořují profily zvířatkům jako je napřiklád osel či opice>-|a pravidelně vám dáva 1 kostičku a píše vůlgarní a perverzní vzkazy typu,,ty pío doufám,že tvoje psiko brzy chcine,budu ti str**a čurka do p*** a přitom ti **** ku***"8-}??Uživatelka Sissi 13 a už vymazaný Anonym je tomu přikládem8-}Je to naprosto nechutný8-}Ted tam má koně(stažený obrázek z netu)a psa bez fotky.Přijde vám to normalní??!! Hmmmm hmmmm, tak tady někdo asi zapoměl jak napsal cituji:„…a těším se až budeš viset hlavou dolů“ našemu Cherokeemu, přičemž taktéž jej obdaroval tehdy jednou kostičkou.Nás­ledovala smršť žádostí o vymazání příspěvků „uživatele Maria“.Děvče, pouštíš se tu do diskuze a uráží Tě něco,cos sama dělala Ty jiným.Je vidět, že jsi ještě mladičké a nevyzrálé děvčátko, co se svým kostičkovacím šílením „probojovalo“ do Top100(všechna čest,sám vím kolik času to zabere!!:-DD :-DD), umyslně píši probojovalo,protože Tys zrovna zářný příklad toho, že o soutěž pejsků tu jde až na druhém místě,stačí si projít Tvou fotogalerii nebo pročíst deníček Nikitky:-D :-D :-D :-D .Jinak tu kdysi existovalo „bonzovací tlačítko“ upozorňující na nevhodný obsah, uživatelé, kteří ostatní uráží a nadávají jim tu nemají co pohledávat(že „Mario“?!)a jestli konkrétně naši mazlíci dostanou místo pěti kostiček jen jednu,to bych snad ani neřešil,vždyť lze oceňovat toho kterého mazlíka na stupnici od jedné do pěti,není tu striktně nařízeno posílat jen a pouze po pěti kostičkách!Ovšem hulváty a jinou verbež odtud musíme vypudit my sami.Upozorňováním adminů, nereagováním na jejich neslušné chování(sám jsem byl za to,že jsem se bránil potrestán odnětím piškotů a smazáním profilů na svém uživatelském účtu).Ale zpět k zakladatelce tohoto tématu diskuze, zameť si před svým prahem děvče dřív než tu budeš kázat cokoli o morálce,ano?! Za uživatele Sněhurka a Puppi a za uživatele Trhači z Krupky Jindřich Uhlíř,Krupka8-)
Jo,to jo..bylo by to lepší..byl by pokoj od těch demen*u:-D
To je pravda..na mojej stránke sa dá zablokovať IP adresa ktorú má každý kto napíše komentár keď napíše niečo hnusné dám zablokovať IP adresu a už nemôže nič písať. Mali by vymyslieť aj na hafíkoch niečo podobné…
pes Michal (28.04.2009 11:01:31) napsal: no, to je bohužel problém tohoto portálu, neexistují žádná pravidla jako na normálních diskusních forech, takže lidi, co si z portálu dělají jen zábavu pro svůj dementní mozek se tu mohou nekontrolovaně šířit. U standartního fora by dostal od moderátorů, co forum sledují okamžitý ban. Stejný je ale i problém profilů. Vedou se tu diskuse, proč mezi pejsky jsou papoušci atd. Opět neexistence pravidel. Dokud s tím někdo z adminů nebude chtít něco dělat a to zatím vypadá že o to nemá nikdo zájem, tak se nemůžeme divit, jak to tu vypadá a bude vypadat. Jastliže vám někdo pošle urážející zprávu, mělo by být samozřejmostí, že máte možnost ji přeposlat do schránky s varováním, kde admini rozhodnou co s dotyčnou osobou. Ano,to souhlasím,admini s tím bohužel nechtějí nic dělat takže tady je to takový jaký jé8-}Holt se lídi baví timhle způsobem a neuvědomují si co vlastně způsobují.Je to opravdu neskutečný.Myslím si,že kdyby měli dotyční osoby mozek z čokolády zaplnil by sotva jednu lentilku..jejich slovní zásoby to jen potvrzují.Tento vzkaz jsem nebrála vážně,je zbytečný dělat z komára verblouda;-)Ale psála jsem adminům a odpověd zněla,,dokud nepošlete nějaký odkaz na týto pobouřlujicí vzkazy,memůžeme nic dělat"8-}Já jsem bohužel vzkaz vymazala takže..8-|BOHUŽEL>:-(
no, to je bohužel problém tohoto portálu, neexistují žádná pravidla jako na normálních diskusních forech, takže lidi, co si z portálu dělají jen zábavu pro svůj dementní mozek se tu mohou nekontrolovaně šířit. U standartního fora by dostal od moderátorů, co forum sledují okamžitý ban. Stejný je ale i problém profilů. Vedou se tu diskuse, proč mezi pejsky jsou papoušci atd. Opět neexistence pravidel. Dokud s tím někdo z adminů nebude chtít něco dělat a to zatím vypadá že o to nemá nikdo zájem, tak se nemůžeme divit, jak to tu vypadá a bude vypadat. Jastliže vám někdo pošle urážející zprávu, mělo by být samozřejmostí, že máte možnost ji přeposlat do schránky s varováním, kde admini rozhodnou co s dotyčnou osobou.
To rozhodně ano8-}Já jsem teda v šoku když jsem jednoho přijemnýho rána objevila ve zpravách tohle8-}Měli by je blokovat!!Tohle je slušný portál!!
Jednoduche, začít dávat banny. Tak jak se to dělá všude jinde!!!!!! Pokud vím tak tu chodí i děti ne? Tak by se s tím mělo něco dělat. Ještě že moje dcera neumí číst, bůh ví co by tu našla.
MaB (28.04.2009 10:30:08) napsal: Maria;) (28.04.2009 10:17:28) napsal: Prosim vás,co si myslíte o lídech,kteří vytvořují profily zvířatkům jako je napřiklád osel či opice>-|a pravidelně vám dáva 1 kostičku a píše vůlgarní a perverzní vzkazy typu,,ty pío doufám,že tvoje psiko brzy chcine,budu ti str**a čurka do p*** a přitom ti **** ku***"8-}??Uživatelka Sissi 13 a už vymazaný Anonym je tomu přikládem8-}Je to naprosto nechutný8-}Ted tam má koně(stažený obrázek z netu)a psa bez fotky.Přijde vám to normalní??!!Škoda, že nejde od takových uživatelů zablokovat přístup :( Přesně tak>:-(
Maria;) (28.04.2009 10:17:28) napsal: Prosim vás,co si myslíte o lídech,kteří vytvořují profily zvířatkům jako je napřiklád osel či opice>-|a pravidelně vám dáva 1 kostičku a píše vůlgarní a perverzní vzkazy typu,,ty pío doufám,že tvoje psiko brzy chcine,budu ti str**a čurka do p*** a přitom ti **** ku***"8-}??Uživatelka Sissi 13 a už vymazaný Anonym je tomu přikládem8-}Je to naprosto nechutný8-}Ted tam má koně(stažený obrázek z netu)a psa bez fotky.Přijde vám to normalní??!! Škoda, že nejde od takových uživatelů zablokovat přístup :(
Prosim vás,co si myslíte o lídech,kteří vytvořují profily zvířatkům jako je napřiklád osel či opice>-|a pravidelně vám dáva 1 kostičku a píše vůlgarní a perverzní vzkazy typu,,ty pío doufám,že tvoje psiko brzy chcine,budu ti str**a čurka do p*** a přitom ti **** ku***"8-}??Uživatelka Sissi 13 a už vymazaný Anonym je tomu přikládem8-}Je to naprosto nechutný8-}Ted tam má koně(stažený obrázek z netu)a psa bez fotky.Přijde vám to normalní??!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?