Diskuze Naražená tlapka?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, potřebovala bych radu. Naše 7 týdenní kočička si hrála na škrábadle, cca 40-50 cm, a nešikovně spadla na přední levou packu. Nebrečí, ale packu si olizuje, kulhá a nevytahuje z něj drápky. Teď spinká. Mám počkat a dojít kdyžtak s ní na veterinu nebo je to jen šok z pádu a má to jen naražený? ocením každou radu nebo zkušenost, děkuji :_/ nemáme ještě s kočičkama zkušenosti, mám o ní docela strach :_(
Dobrý den,určitě bych s ní šla pro jistotu na veterinu.Podobný příběh se stal našemu kocourkovi,když byl kotátko.Při kočkování s kočičím kamarádem špatně skočil a narazil si páteř.Díky následné léčbě je dnes zdraví a hrozný mazel.
alzbetakocka (21.05.2014 23:03:49) napsal: Dobrý den, Záleží na tom, jak moc špatně kočička dopadlo na tlapku. Pokud pod špatným úhlem a celou váhou na ní spadla. zajděte raději za veterinářem (já bych osobně zašla v jakémkoliv případě pokud by problémy přetrvaly. Pokud by kočička bylo brzo lepší a nestěžovala by si, tak to asi opravdu bylo jen naražení. Čím také kočičku krmíte? Máte krmivo pro koťátka? Jo, protoze pokud ne, tak alzbetakocka vám doporučí krmivo Purina One, které vám zlomenou pacičku jistě samo vyléčí :-) :-DD
meganne (04.09.2013 17:34:09) napsal: Dobrý den, potřebovala bych radu. Naše 7 týdenní kočička si hrála na škrábadle, cca 40-50 cm, a nešikovně spadla na přední levou packu. Nebrečí, ale packu si olizuje, kulhá a nevytahuje z něj drápky. Teď spinká. Mám počkat a dojít kdyžtak s ní na veterinu nebo je to jen šok z pádu a má to jen naražený? ocením každou radu nebo zkušenost, děkuji :_/ nemáme ještě s kočičkama zkušenosti, mám o ní docela strach :_( Dobrý den, Záleží na tom, jak moc špatně kočička dopadlo na tlapku. Pokud pod špatným úhlem a celou váhou na ní spadla. zajděte raději za veterinářem (já bych osobně zašla v jakémkoliv případě pokud by problémy přetrvaly. Pokud by kočička bylo brzo lepší a nestěžovala by si, tak to asi opravdu bylo jen naražení. Čím také kočičku krmíte? Máte krmivo pro koťátka?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?