Diskuze narodeninový darček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Marianna (01.03.2010 16:57:43) napsal: Dobrý deň,nedávno mi prišiel mail v ktorom sa písalo,že všechno nejlepší k narozeninám......a vyzvedni si svuj dárek na Hfici.cz Chcem sa len spýtať aký darček a kde si ho mám prevziať.Ďakujem Jedná se o bonus body.... a myslím, že jsou k vyzvednutí v BONUS PROGRAMU;-)
DOBRÝ DEN DNES MÁ MOE FENKA NAROZKY A CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT PROČ JSEM DOSTALA BONUS DÁREČEK JAKO OSTATNÍ????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD!! !! !! !! !!
Honey (01.03.2010 17:07:25) napsal: Jedná se o bonus body.... a myslím, že jsou k vyzvednutí v BONUS PROGRAMU;-) o body mi opravdu nejde,ráda bych rozdala dárečky pejskům a kočičkám
Když klikneš na to přání, přesměruje tě to do bonus programu (když jsi přihlášená) a tam si dárek můžeš vyzvednout. Marianna (01.03.2010 16:57:43) napsal: Dobrý deň,nedávno mi prišiel mail v ktorom sa písalo,že všechno nejlepší k narozeninám......a vyzvedni si svuj dárek na Hfici.cz Chcem sa len spýtať aký darček a kde si ho mám prevziať.Ďakujem
Dobrý deň,nedávno mi prišiel mail v ktorom sa písalo,že všechno nejlepší k narozeninám......a vyzvedni si svuj dárek na Hfici.cz Chcem sa len spýtať aký darček a kde si ho mám prevziať.Ďakujem
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?