Diskuze Narodeniny -Postreh

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Souhlasím s paní Jarmilou..Denýsková..
Jarmila (13.05.2014 15:52:18) napsal: Kamaráti niet dňa aby som si nepozrela narodeniny naších miláčikov a kamarátom neposlala blahoželanie no všimla som možno aj druhí že veľa žijúcich psíkov nemá fotku je to na škodu psíka lebo zo zásady im nezvyknem písať. To v dnešnej dobe a s takouto technikou skutočne nejde poriadiť aspoň jednu fotku?Keď si neviete sami pooradiť určite to niekto z rodiny urobí mne tiež pomáhajú sama všetko neviem. Ďalej tiež neviem čo si mám myslieť o užívateľoch ktorých psík oslavuje viac krát do roka alebo v deň narodenín vytvoria viac profilov až to bije okato do očí to im ozaj ide o tie bonusové body? Toto je postreh nie z jedného mesiaca ale dá sa povedať že aj rok
S fotkami máte pravdu, taky bychom byli rádi, kdyby měl každý pejsek alespoň jednu fotku ;-D A co se týče podvodů s narozeninami - mrzí nás to, snažíme se takové podvody postihovat, ale určitě nepřijdeme na všechny. Když na něco takového narazíte, nahlašte to prosím, je to ve prospěch poctivých uživatelů. Jarmila (13.05.2014 15:52:18) napsal: Kamaráti niet dňa aby som si nepozrela narodeniny naších miláčikov a kamarátom neposlala blahoželanie no všimla som možno aj druhí že veľa žijúcich psíkov nemá fotku je to na škodu psíka lebo zo zásady im nezvyknem písať. To v dnešnej dobe a s takouto technikou skutočne nejde poriadiť aspoň jednu fotku?Keď si neviete sami pooradiť určite to niekto z rodiny urobí mne tiež pomáhajú sama všetko neviem. Ďalej tiež neviem čo si mám myslieť o užívateľoch ktorých psík oslavuje viac krát do roka alebo v deň narodenín vytvoria viac profilov až to bije okato do očí to im ozaj ide o tie bonusové body? Toto je postreh nie z jedného mesiaca ale dá sa povedať že aj rok
Kamaráti niet dňa aby som si nepozrela narodeniny naších miláčikov a kamarátom neposlala blahoželanie no všimla som možno aj druhí že veľa žijúcich psíkov nemá fotku je to na škodu psíka lebo zo zásady im nezvyknem písať. To v dnešnej dobe a s takouto technikou skutočne nejde poriadiť aspoň jednu fotku?Keď si neviete sami pooradiť určite to niekto z rodiny urobí mne tiež pomáhajú sama všetko neviem. Ďalej tiež neviem čo si mám myslieť o užívateľoch ktorých psík oslavuje viac krát do roka alebo v deň narodenín vytvoria viac profilov až to bije okato do očí to im ozaj ide o tie bonusové body? Toto je postreh nie z jedného mesiaca ale dá sa povedať že aj rok
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?