Diskuze Narozeniny

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

V poslední době jsem si všimla, že někteří pejskové vůbec nejsou uvedeni na stránce Hafíci - má narozeniny - popřejte mu!! Jsou to hlavně ti, kteří jsou zde již déle, dalo by se říci, že skoro od počátku. Ve většině případech nekostičkují, tudíž jsou zřejmě "diskvalifikováni" a neuvádí se v označeném sloupečku. Stejně je tomu i dnes, kdy můj pes čau čau MÍŠA oslavuje svoje osmé narozeniny a stává se tak "veteránem", není vůbec uveden jako oslavenec. Je to škoda, protože zde máme spoustu věrných a milých kamarádů, kteří by mu určitě popřáli, ale takhle......Zřejmě nedostane ani vaše dárkové bodíky, jináče bych už dostala mejla...... My ty narozky oslavíme i bez toho, ale mrzí to....jsme tady již dlouho, ale je vidět, že už nepatříme mezi ty "skalní" MíNela.
Goffynka (03.09.2010 17:53:54) napsal: Nechci rejpat, ale podle řeho se určují důležité a méně důležité profily? To by mě teda taky docela zajímalo :-|
blick (03.09.2010 16:48:36) napsal: Trošku jsem ten výpis narozenin upravil, teď by se tam měly zobrazovat "důležitější" profily. Nechci rejpat, ale podle řeho se určují důležité a méně důležité profily?
Trošku jsem ten výpis narozenin upravil, teď by se tam měly zobrazovat "důležitější" profily.
Aja (03.09.2010 15:32:18) napsal: Bohužel,Mí-Nelo,musím souhlasit...;-) Nerada to ,,omílám",ale chodím sem hlavně dát kostičky kamarádům.;-D Již více pejsků mně psalo,že se jim to stalo a často šlo o starší uživatele a i pejsky.Toník měl v květnu 14 let...;-) Při jeho minulosti a trvalém,chronickém onemocnění krásný věk...Ale uvedeni jsme nebyli,tedy Toník,což mě mrzelo,protože vím,že tyhle narozky mohly být poslední...:-( A příznávám,atˇ je to třeba k smíchu,obrečela jsem to...;-) Aja. P.S.Dostaneš,jako já,až v noci...;-) Chcem sa aj Ja pridať na podporu priatelov aj tento týžden som si povšimla ked som bola pozrieť či niektorý kamarát nemá narodky že 9krát bol tam DENNY od užívatelky Švýcarka a zakaždým tie isté profily naschvál som si to prešla a hlavne myši a potkany dokonca aj had mal narodeniny v poriadku tvrdia že je náhodný výber ako je možné potom že sa opakujú aj dvakrát kto vie a chce v tom chodiť zmenia si dátum den predtým aby mali bonusy je to už na uváženie nechcite mi nahovoriť že sa to dá pri tolkých profiloch ako sme tu ustrážiť chytráci tu majú raj nikdy by som sa tomu neznížila a lúto mi je mojich dlhoročných verných priatelov aj mne síce dvaja anjeli neboli uvedení no potom ked to nie je férové a nie je na každého rovnaký meter zrušte mená zvierat kedy majú narodeniny a my čo máme svojich si to napíšeme do kalendára a môžme smelo zavinšovať takto mi to pripadá ako pre vyvolených toto sa dá odstrániť a bude pokoj
supík (05.09.2010 19:54:54) napsal: Ájo, my tě máme rádi i bez dárečku.No a pokud nějaký kamarád čeká až co dostane, tak to není kamarád ale vyžírka:( a takových se kolem nás bohužel najde plno. Já vím,jsem tak ,,drzá",že to píšu.Já vás taky a prakticky všechny,co jsme se k tomu vyjadřovali znám a vím,že my si náklonnost dokazovat nemusíme...:D :-) A proto všem,dobrou noc...;-) ;-D Aja.
supík (05.09.2010 19:54:54) napsal: Ájo, my tě máme rádi i bez dárečku.No a pokud nějaký kamarád čeká až co dostane, tak to není kamarád ale vyžírka:( a takových se kolem nás bohužel najde plno. Kamaráti zlatí Ja som stále za to aby na každého platil rovnaký meter bud všetci alebo nikto viem u Vás obidvoch že sme kamaráti aj bez darčekov ale vždy rada Vás poteším aspon s malým darčekom alebo aj vrátim ked dostaneme od iných kamarátov Ja vždy tiež tvrdím že každý gazda alebo pániček dá svoju lásku pre svojich psíkov a iné zvieratká a je pre neho najmilšie a čas venovaný psíkovi je najkrajší čas preto prajem zdravie kamaráti lebo je najcennejšie
Ahoj, seznam oslavenců byl upraven, zobrazují se pouze profily skutečných pejsků. Všichni oslavenci se nám tam nevejdou :-) , ale můžete kliknout na "a další..." a zobrazí se vám všichni oslavenci. ;-)
supík (05.09.2010 19:54:54) napsal: Ájo, my tě máme rádi i bez dárečku.No a pokud nějaký kamarád čeká až co dostane, tak to není kamarád ale vyžírka:( a takových se kolem nás bohužel najde plno. tak pod to se podepisuji.
Asi ode dneška (nebo jsem si toho až dnes všimla) je pod výpisem jmen kdo má dnes narozeniny napsáno "a další..." - když to se to rozklikne, tak tam jsou komplet profily co slaví narozky, takže posun k lepšímu! Super!
Nechápu, proč někteří jste proti tomu, aby se tam ukázaly naroeniny ostatních zvířat8-| !! !! !! Je snad taky mají páníčci rádi a zase prozměnu je by mohlo mrzet, že se tam jejich zvířátko neobjeví!!
Jarmila (04.09.2010 08:53:22) napsal: A ešte jeden postreh ako môže mať narodeniny fotoalbum?To je už fakt pritiahnuté za vlasy už čakám že budú mať narodeniny aj psie peliešky a búdy :-) :-) Může, protože tam bývá uvedené datum narození toho zvířátka, o kterém to fotoalbum je :-DD :-DD
Jerry (06.09.2010 14:10:24) napsal: Ahoj, seznam oslavenců byl upraven, zobrazují se pouze profily skutečných pejsků. Všichni oslavenci se nám tam nevejdou :-) , ale můžete kliknout na "a další..." a zobrazí se vám všichni oslavenci. ;-) No výborně, tlačítko "a další" mi přijde jako dobrý nápad ;-)
Aja (05.09.2010 18:09:02) napsal: To je mně jasné.,,Nervování" mám za sebou v květnu...:-D Ale jde o bonus,z čeho asi pošlu kamarádům dárek,když mám jen jeden profil?;-) Trička za ně nekupuji,ani další videa,apod.Jde jen o pravidla,nic víc...Aja. Ájo, my tě máme rádi i bez dárečku.No a pokud nějaký kamarád čeká až co dostane, tak to není kamarád ale vyžírka:( a takových se kolem nás bohužel najde plno.
supík (05.09.2010 17:30:28) napsal: Lidi neblbněte, vždyť těm našim chlupáčům jsou veškeré metály,kostičky a všelijaké bonusové body ukradené.Ti mají radši pořádnou vycházku, pěkné pomazlení a něco dobrého do čumáčku.A pro ně je každý den s námi svátkem,tak se zbytečně nenervujte8-} To je mně jasné.,,Nervování" mám za sebou v květnu...:-D Ale jde o bonus,z čeho asi pošlu kamarádům dárek,když mám jen jeden profil?;-) Trička za ně nekupuji,ani další videa,apod.Jde jen o pravidla,nic víc...Aja.
Jarmila (04.09.2010 17:48:22) napsal: Milá Goffynka všetky profily súrovnocenné nikto nikoho nepovyšuje ano neponižuje ide o to že ked v ten den narodenín by malo sto našich psíkov narodeniny bud nech napíšu všetkých alebo nikoho a nie jedného aj dvakrát trikrát lebo majú viac profilov a niekoho ani raz sú za to bonusové body takže aj o to ide preto som za to aby sa to zrušilo a každý užívatel má svojich priatelov tak si to poznačí aby nezabudol kamarátovi zavinšovať ak chce nevadí nám nikto pozrela som si Tvoj profil$ máš pekné zvieratká a pre každého gazdíčka a pánička sú jeho zvieratká miláčikovia Lidi neblbněte, vždyť těm našim chlupáčům jsou veškeré metály,kostičky a všelijaké bonusové body ukradené.Ti mají radši pořádnou vycházku, pěkné pomazlení a něco dobrého do čumáčku.A pro ně je každý den s námi svátkem,tak se zbytečně nenervujte8-}
Goffynka (04.09.2010 16:35:03) napsal: Reagovala jsem na blicka, protože nechápu, které profily jsou "důležitější" a které ne. Podle mě by se to mělo zrušit, protože když se zde budou vypisovat jen veteráni, starší psi nebo psi z útulku, uživatelé, kteří nadšeně slaví první rok se svým štěňátkem zase příjdou zkrátka - a to mi taky nepříjde fér. Na tohle totiž neexistuje takové řešení, aby byli všichni 100% spokojení ;) Ale proč jsou tam vypasaná i jiná zvířata než psi, to mi fakt nejde na rozum... Milá Goffynka všetky profily súrovnocenné nikto nikoho nepovyšuje ano neponižuje ide o to že ked v ten den narodenín by malo sto našich psíkov narodeniny bud nech napíšu všetkých alebo nikoho a nie jedného aj dvakrát trikrát lebo majú viac profilov a niekoho ani raz sú za to bonusové body takže aj o to ide preto som za to aby sa to zrušilo a každý užívatel má svojich priatelov tak si to poznačí aby nezabudol kamarátovi zavinšovať ak chce nevadí nám nikto pozrela som si Tvoj profil$ máš pekné zvieratká a pre každého gazdíčka a pánička sú jeho zvieratká miláčikovia
Aja (04.09.2010 16:43:03) napsal: To je asi to,proč se na ten určitý den nedostanou ,,normální" psi,t.j. bez rozdílu.Taky nejsem pro rozdíly,nedělá to dobrotu...;-) Věřím,že se řešení najde ke spokojenosti všech...;-D Hezký den!Aja. samozřejmě by se našlo, už to tu bylo zmiňováno, zrušit tuhle kategorii, je to stejný jako TOP 100 a jiný "voloviny" slouží to jen k tomu, aby lidi více klikali, případně diskutovali. Čím víc návštěv, tím lepší pro zřizovatele. Samozřejmě je na druhé straně otázkou, nakolik všechny tyto nesmysly lidi na portál přitahují, nebo je od něj odpuzují. Pro mne osobně B je správně. Narozeniny svých psů nikterak neslavím protože každý den s nima je důvod k oslavě nebo snad ne ?
To je asi to,proč se na ten určitý den nedostanou ,,normální" psi,t.j. bez rozdílu.Taky nejsem pro rozdíly,nedělá to dobrotu...;-) Věřím,že se řešení najde ke spokojenosti všech...;-D Hezký den!Aja.
Aja (04.09.2010 11:48:38) napsal: Dodám,že to není složité...;-) Nikdo z nás nenapsal,že je nějaký profil důležitější než jiný!Je jedno řešení,jak píše Jarmilka,zrušit narozeniny úplně a každý z nás si údaj doplní na profil psa.Tím nebude nikdo ,,mimo".A další řešení?;-) Také jsem projížděla profily a zjistila,že narozeniny má nejen ,,virtuální" profil-album fotek,ale i např. hlodavci,atˇ myšky,králíci,apod.na psím www...Ano,ale může Miton zřídit Aqua-Terra ,jako jsou Hafíci,Kočky a Koničci.Paní Mí-Nela patřila k jedněm z prvních uživatelů a ti pomáhali ,,portál" rozjíždět".Její pes,chow-chow,je v 8 letech veteránem.Takže kritérium?Především u psů psi,t.j. veteráni(dle plemen každý ví),senioři,což je i můj pejsek,14,5 roku,handicapovaní psi,psi z útulku a také ostatní pejsci,fenky uživatelů.Mě mrzelo,že nebyl uveden i NO Ryn,12 let,což je krásný věk,Emilka,bernský salašník,je již v psím nebi,atd.Nepíši tenhle příspěvek jen za sebe,protože 15.narozeniny mohou,ale nemusejí přijít.Ale je zde snad parta pejskařů,kdy každého to mrzí.Proč?;-) Má svého psa rád.A často pro starší uživatele či nemocné je jediným společníkem jeho pes!Vztah člověka a psa podporuje existenci všech psích portálů.....;-D Aja. Reagovala jsem na blicka, protože nechápu, které profily jsou "důležitější" a které ne. Podle mě by se to mělo zrušit, protože když se zde budou vypisovat jen veteráni, starší psi nebo psi z útulku, uživatelé, kteří nadšeně slaví první rok se svým štěňátkem zase příjdou zkrátka - a to mi taky nepříjde fér. Na tohle totiž neexistuje takové řešení, aby byli všichni 100% spokojení ;) Ale proč jsou tam vypasaná i jiná zvířata než psi, to mi fakt nejde na rozum...
Aja (04.09.2010 11:48:38) napsal: Dodám,že to není složité...;-) Nikdo z nás nenapsal,že je nějaký profil důležitější než jiný!Je jedno řešení,jak píše Jarmilka,zrušit narozeniny úplně a každý z nás si údaj doplní na profil psa.Tím nebude nikdo ,,mimo".A další řešení?;-) Také jsem projížděla profily a zjistila,že narozeniny má nejen ,,virtuální" profil-album fotek,ale i např. hlodavci,atˇ myšky,králíci,apod.na psím www...Ano,ale může Miton zřídit Aqua-Terra ,jako jsou Hafíci,Kočky a Koničci.Paní Mí-Nela patřila k jedněm z prvních uživatelů a ti pomáhali ,,portál" rozjíždět".Její pes,chow-chow,je v 8 letech veteránem.Takže kritérium?Především u psů psi,t.j. veteráni(dle plemen každý ví),senioři,což je i můj pejsek,14,5 roku,handicapovaní psi,psi z útulku a také ostatní pejsci,fenky uživatelů.Mě mrzelo,že nebyl uveden i NO Ryn,12 let,což je krásný věk,Emilka,bernský salašník,je již v psím nebi,atd.Nepíši tenhle příspěvek jen za sebe,protože 15.narozeniny mohou,ale nemusejí přijít.Ale je zde snad parta pejskařů,kdy každého to mrzí.Proč?;-) Má svého psa rád.A často pro starší uživatele či nemocné je jediným společníkem jeho pes!Vztah člověka a psa podporuje existenci všech psích portálů.....;-D Aja. Nikto tu ni koho nevyvyšuje Ajinka len poukazuje na to že takto sa medzi sebou budeme dohadovať a zbytočne lebo si myslím a už som dávno písala aj adminom že iné zvieratká na psích profiloch sú len koníky nedržia ani kravy ani ovce ako to jedného času bolo ale všetko je na hafíkoch takže nech spravia kategoriu miláčikovia a tam nech združia ostatné zvieratká dalej tie narodeniny nešťastné hoci mám v psom nebíčku dvoch anjelov mrtví neoslavujú len sa na nich spomína takže tiež si myslím že by mali im dávať den narodenia skôr den úmrtia by sa hodil ako u ludí predsa blízky nebohý v den keby mal narodeniny nerobíme oslavu ale ideme k ich hrobom s kvetmi a so sviečkami a bol by priestor pre viac psíkov kamarátov no skôr som podla toho aby sa to úplne zrušilo
Goffynka (03.09.2010 17:53:54) napsal: Nechci rejpat, ale podle řeho se určují důležité a méně důležité profily? Dodám,že to není složité...;-) Nikdo z nás nenapsal,že je nějaký profil důležitější než jiný!Je jedno řešení,jak píše Jarmilka,zrušit narozeniny úplně a každý z nás si údaj doplní na profil psa.Tím nebude nikdo ,,mimo".A další řešení?;-) Také jsem projížděla profily a zjistila,že narozeniny má nejen ,,virtuální" profil-album fotek,ale i např. hlodavci,atˇ myšky,králíci,apod.na psím www...Ano,ale může Miton zřídit Aqua-Terra ,jako jsou Hafíci,Kočky a Koničci.Paní Mí-Nela patřila k jedněm z prvních uživatelů a ti pomáhali ,,portál" rozjíždět".Její pes,chow-chow,je v 8 letech veteránem.Takže kritérium?Především u psů psi,t.j. veteráni(dle plemen každý ví),senioři,což je i můj pejsek,14,5 roku,handicapovaní psi,psi z útulku a také ostatní pejsci,fenky uživatelů.Mě mrzelo,že nebyl uveden i NO Ryn,12 let,což je krásný věk,Emilka,bernský salašník,je již v psím nebi,atd.Nepíši tenhle příspěvek jen za sebe,protože 15.narozeniny mohou,ale nemusejí přijít.Ale je zde snad parta pejskařů,kdy každého to mrzí.Proč?;-) Má svého psa rád.A často pro starší uživatele či nemocné je jediným společníkem jeho pes!Vztah člověka a psa podporuje existenci všech psích portálů.....;-D Aja.
Jarmila (03.09.2010 21:12:50) napsal: Chcem sa aj Ja pridať na podporu priatelov aj tento týžden som si povšimla ked som bola pozrieť či niektorý kamarát nemá narodky že 9krát bol tam DENNY od užívatelky Švýcarka a zakaždým tie isté profily naschvál som si to prešla a hlavne myši a potkany dokonca aj had mal narodeniny v poriadku tvrdia že je náhodný výber ako je možné potom že sa opakujú aj dvakrát kto vie a chce v tom chodiť zmenia si dátum den predtým aby mali bonusy je to už na uváženie nechcite mi nahovoriť že sa to dá pri tolkých profiloch ako sme tu ustrážiť chytráci tu majú raj nikdy by som sa tomu neznížila a lúto mi je mojich dlhoročných verných priatelov aj mne síce dvaja anjeli neboli uvedení no potom ked to nie je férové a nie je na každého rovnaký meter zrušte mená zvierat kedy majú narodeniny a my čo máme svojich si to napíšeme do kalendára a môžme smelo zavinšovať takto mi to pripadá ako pre vyvolených toto sa dá odstrániť a bude pokoj A ešte jeden postreh ako môže mať narodeniny fotoalbum?To je už fakt pritiahnuté za vlasy už čakám že budú mať narodeniny aj psie peliešky a búdy :-) :-)
MíNela (03.09.2010 13:21:54) napsal: V poslední době jsem si všimla, že někteří pejskové vůbec nejsou uvedeni na stránce Hafíci - má narozeniny - popřejte mu!! Jsou to hlavně ti, kteří jsou zde již déle, dalo by se říci, že skoro od počátku. Ve většině případech nekostičkují, tudíž jsou zřejmě "diskvalifikováni" a neuvádí se v označeném sloupečku. Stejně je tomu i dnes, kdy můj pes čau čau MÍŠA oslavuje svoje osmé narozeniny a stává se tak "veteránem", není vůbec uveden jako oslavenec. Je to škoda, protože zde máme spoustu věrných a milých kamarádů, kteří by mu určitě popřáli, ale takhle......Zřejmě nedostane ani vaše dárkové bodíky, jináče bych už dostala mejla...... My ty narozky oslavíme i bez toho, ale mrzí to....jsme tady již dlouho, ale je vidět, že už nepatříme mezi ty "skalní" MíNela. Bohužel,Mí-Nelo,musím souhlasit...;-) Nerada to ,,omílám",ale chodím sem hlavně dát kostičky kamarádům.;-D Již více pejsků mně psalo,že se jim to stalo a často šlo o starší uživatele a i pejsky.Toník měl v květnu 14 let...;-) Při jeho minulosti a trvalém,chronickém onemocnění krásný věk...Ale uvedeni jsme nebyli,tedy Toník,což mě mrzelo,protože vím,že tyhle narozky mohly být poslední...:-( A příznávám,atˇ je to třeba k smíchu,obrečela jsem to...;-) Aja. P.S.Dostaneš,jako já,až v noci...;-)
Na hlavní stránce se výběr oslavenců vypisuje automaticky a náhodně. Což už tu bylo několikrát komentováno. O narozeninové bodíky se bát nemusíš, určitě dorazí. ;-) A Míšovi VŠE NEJ! :-) :-DD :-) MíNela (03.09.2010 13:21:54) napsal: V poslední době jsem si všimla, že někteří pejskové vůbec nejsou uvedeni na stránce Hafíci - má narozeniny - popřejte mu!! Jsou to hlavně ti, kteří jsou zde již déle, dalo by se říci, že skoro od počátku. Ve většině případech nekostičkují, tudíž jsou zřejmě "diskvalifikováni" a neuvádí se v označeném sloupečku. Stejně je tomu i dnes, kdy můj pes čau čau MÍŠA oslavuje svoje osmé narozeniny a stává se tak "veteránem", není vůbec uveden jako oslavenec. Je to škoda, protože zde máme spoustu věrných a milých kamarádů, kteří by mu určitě popřáli, ale takhle......Zřejmě nedostane ani vaše dárkové bodíky, jináče bych už dostala mejla...... My ty narozky oslavíme i bez toho, ale mrzí to....jsme tady již dlouho, ale je vidět, že už nepatříme mezi ty "skalní" MíNela.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?