Diskuze Náš kocour strašně smrdí!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

myslím že skôr zmena stravy !! skúšali ste ho okúpat ? viem že mačky sa umývajú samé ale ,maju svoj pach. aspon z vlhkýmy cestovnými servýtkami ho môžte umyt :-D
Může mít také problém se střevem jako naše kočka.Proto musím jo hlídat,co jí dávám jíst.Změňte kapsičky,lepší granule,něco kocourovi nesedí.určitě bych mu koupila kvalitní granulky a dával jen syrové přemražené maso a potom teprve přidávejte kapsy,a uvidíte,po kterých tak smrdí....normální to není.Nemá průjem?
Renata (11.06.2015 20:00:33) napsal: Přeji krásný den. Chtěla bych se Vás všech chovatelů zeptat na zkušenosti a vzít si od Vás i rady. Máme ročního kocourka, už je i vykastorvaný, má skvělé návyky a je to super mazel. Doufám, že mě tu nikdo neodsoudí za to co napíšu. Mám totiž dost velký problém s jeho stolicí, neskutečně, ale fakt neskutečně smrdí. Máme krytý záchod, řekla bych že si i celkem dobře zahrabáva a používáme stelivo oko best plus. Je to náš druhý kocour a proto dost srovnávám, s tím prvním jsme toto absolutně nezažili,používal stejný záchod, stejné stelivo, dávali jsme mu skoro stejné jídlo(byl teda větší vybíravec, takže toho moc navíc nejedl). Ještě další věc, chodí kadit tak třikrát za den. Takže bych se Vás chtěla zeptat, jestli si myslíte, ze se to může dát nějak ovlivnit? Třeba změna steliva, nebo strava? Nebo si na to musíme zvyknout? Moc děkuji za Vaše názory, s pozdravem Renata
Přeji krásný den. Chtěla bych se Vás všech chovatelů zeptat na zkušenosti a vzít si od Vás i rady. Máme ročního kocourka, už je i vykastorvaný, má skvělé návyky a je to super mazel. Doufám, že mě tu nikdo neodsoudí za to co napíšu. Mám totiž dost velký problém s jeho stolicí, neskutečně, ale fakt neskutečně smrdí. Máme krytý záchod, řekla bych že si i celkem dobře zahrabáva a používáme stelivo oko best plus. Je to náš druhý kocour a proto dost srovnávám, s tím prvním jsme toto absolutně nezažili,používal stejný záchod, stejné stelivo, dávali jsme mu skoro stejné jídlo(byl teda větší vybíravec, takže toho moc navíc nejedl). Ještě další věc, chodí kadit tak třikrát za den. Takže bych se Vás chtěla zeptat, jestli si myslíte, ze se to může dát nějak ovlivnit? Třeba změna steliva, nebo strava? Nebo si na to musíme zvyknout? Moc děkuji za Vaše názory, s pozdravem Renata
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?